פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל

אמיר_ה

Recommended Posts

אז זהו שאין... זה כל הסיפור.

ובואו נשים דברים בפרופורציה.... האחריות היא ל-6 פיקסלים שרופים אבל בפועל כמעט אף אחד לא קיבל פיקסלים שרופים בפועל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדגם הזה של ה הופיע קצת לפני שנה לא? ??? ???

ה-L2000C כבר לא מופיע באתר היבואן, רק אחיו בעל פאנל ה-TN, ה-L2000CN. לפי תעודת האחריות באתר היבואן, האחריות היא ל-3 פיקסלים שרופים... לשיקולכם.

http://www.hye.co.il/download/files/warrenty_card_for_monitors_6536.pdf

ציטוט מתקנון "נעה מחשבים":

מסכי LCD בעלי פגום יוחלפו אך ורק בהתאם לתקנות יצרן ו/או יבואן

ומזיגזג המצויינת:

(1) האחריות הנה אחריות יבואן או יצרן.זיגזג מהווה כספק שירות בלבד.

סמסונג הגדילו לעשות... 10-17 פיקסלים שרופים נחשב תקין... שווה להיכנס לקישור! :kopfpatsch:

http://tinyurl.com/25f34j

* For a 15" Monitor - 7 or more bad pixels

* For 17" and 19" Monitors -10 or more bad pixels

* For 21" - 24" Monitors - 17 or more bad pixels.

VIEWSONIC צדיקים בסדום (עם המחירים שלהם הם יכולים להרשות לעצמם):

http://www.viewsoniceurope.com/UK/Support/warranty.htm

Note on Defect Policy:

For any sub defect (red or green or blue) ViewSonic LCD display products are warranted in accordance with the ISO standard 13406-2 class II. On pixels ViewSonic exceeds ISO 13406-2 class II requirements not allowing for any defective (permanently dark or bright) complete consisting of red, green, and blue sub pixels (Zero Pixel Defect Policy).

[br]פורסם בתאריך: 4.05.2007 בשעה 00:12:05

לזה שמעלי אל תלך כל כך רחוק יש לנו לפחות 1 או 2 אנשים פה בפורום עם פיקסלים שרופים

לכן בדיוק אמרתי "כמעט"... ודאי שאין אף אחד עם 6 פיקסלים שרופים... גם לא עם שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג הגדילו לעשות... 10-17 פיקסלים שרופים נחשב תקין... שווה להיכנס לקישור!

נכנסתי ובדקתי:

האחריות למסכים שטוחים הפועלים בטכנולוגיית TFT

(לעניין נקודות שרופות BURNED PIXELS) תחול רק במידה ויתגלו למעלה מ- 3 נקודות שרופות

במסך 15" ולמעלה מ- 5 נקודות שרופות במסך 17" ו/או גדול ממנו.

כמובן שזו אחריות למה שקורה אחרי חודש, עד חודש אתה יכול להחליף גם על נקודה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות כתב האחריות שניתן לשלוש שנים אני מציע בכל זאת לבדוק אם תינתן לך התחייבות לקבל את ה L2000C עם אפס פיקסלים שרופים .

יש הבדל מהותי בין כתב האחריות שניתן לשלוש שנים לבין התחייבות שניתנת לרוכש במועד קבלת המסך. עם כל הכבוד (שמגיע בזכות) ל ViewSonic

הם לא היחידים שמוכנים לספק מסך נטול פיקסלים שרופים.

הנה מתוך הביקורת "24 אינץ' של אושר" :

Samsung SyncMaster 244T - יוחלף במהלך החודש הראשון אם יימצא פיקסל מת יחיד.

EIZO FlexScan S2411W-U - יוחלף במהלך החודש הראשון אם יימצא פיקסל מת יחיד

DELL UltraSharp 2407WFP - המסך יוחלף לאחר 6 פיקסלים מתים

BenQ FP241W - יוחלף עד שבוע ממועד הרכישה באם יימצא פיקסל מת יחיד

שינוי הגישה של היבואן שהחליט לפתע לשנות את המדיניות לגבי ההתחייבות במועד קבלת המסך צריכה להדליק אור אדום לגבי מלאי קיים/עתידי שיימכר כאן בארץ!

מחירי המסכים של ViewSonic אינם חריגים.

הנה לך פה מסך מעולה ב-1820 ש"ח וראש שקט!! מדוע לקחת סיכון מיותר עם ה2007 היקר?

מסכים כי על איכות צריך לשלם אך יש אנשים משוגעים (כמוני) שפיקסלים שרופים לא עונים להגדרה של מסך איכותי!

בדיקה זריזה העלתה כי ברב החנויות (אם לא בכולן) שמוכרות גם את ה- 971P האחרון יקר יותר מVS (מה ששוב מלמד כי מחירי המסכים

של ViewSonic אינם חריגים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לך פה מסך מעולה ב-1820 ש"ח וראש שקט!! מדוע לקחת סיכון מיותר עם ה2007 היקר?

מסכים כי על איכות צריך לשלם אך יש אנשים משוגעים (כמוני) שפיקסלים שרופים לא עונים להגדרה של מסך איכותי!

בדיקה זריזה העלתה כי ברב החנויות (אם לא בכולן) שמוכרות גם את ה- 971P האחרון יקר יותר מVS (מה ששוב מלמד כי מחירי המסכים

של ViewSonic אינם חריגים).

טוב, אבל אנחנו מדברים על 20 אינטש, שזה רק מתחיל מ 2700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אבל אנחנו מדברים על 20 אינטש, שזה רק מתחיל מ 2700 ש"ח.

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר ואיך זה קשור למה שרשמתי :nixweiss:

אתה יודע שאנו דנים על מדיניות ולא על דגם ספציפי?

אותי איש לא ישכנע לרכוש את ה-2407 בידיעה שיתכן ויגיע עם פיקסלים שרופים. זו היתה אמורה להיות "הפשרה" לה נאלצתי להסכים משלא

נמצאו מספיק אנשים לנסות ולארגן רכישה משותפת/קבוצתית של הBenQ FP241WZ (עד כה רק שניים נוספים מעוניינים בכך).

מה שמצחיק שהדאגה העיקרית של כ"א מאיתנו מיבוא אישי היה נושא הפיקסלים השרופים. כשהסיכוי לקבל מסך עם יותר מחמשה פיקסלים

שרופים ו/או שהמסך ימצא לא תקין (בעת שימוש סביר) במהלך שלוש השנים הראשונות, הינו לכל היותר 2% , למה לא לייבא מחו"ל, שם ההגרלות

יותר זולות?

ברגע זה ממש הבנת שהיבואן למעשה כמעט ולא יצטרך לתת שירות לבעלי מסך וגם יוכל למכור את כל המסכים שהוחזרו אליו בעבר...

עריכה: בהמשך לתגובה הקודמת שלי - יש גם מסכי שנמכרים עם אחריות על 0 פיקסלים שרופים

http://www.pc.co.il/_DailyMaily/ItemClean.asp?ArticleID=7810&Vol=220&SearchParam=&CategoryID=72

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר ואיך זה קשור למה שרשמתי :nixweiss:

אתה יודע שאנו דנים על מדיניות ולא על דגם ספציפי?

התכוונתי למה אתה משווה מסך טוב וזול אחר של VS אם הוא 19 אינטש אומנם במחיר טוב אבל כל הקטע ב 2007WFP שהוא גם 20' וגם פאנל S-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר :s05: נראה לי שפספסת בגדול מה שניסיתי להבהיר כאן.

השוואות וסקירות אני משאיר לארז שעושה זאת בצורה נפלאה.

תנסה לקרוא שוב את כל התגובות שלי בתרד לפני שתהפוך אותי בעל כורחי ל- Wannabe עוד לפני צאת השבת.

אני משוכנע שתצליח להבין בסוף ואם לא אז תשאל את ydca או את האיש הירוק השריריאו את eyalha שמסיבה לא ברורה נרתעים ממדיניות הפיקסלים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...