מחפש מסך 20 אינ'ץ שהוא לא DELL 2007FP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 20 אינ'ץ שהוא לא DELL 2007FP

tzahi04

Recommended Posts

היי חברים.

אני כבר 3 שבועות מחכה למסך הזה עכשיו אחרי שהתברר העניין על הפיקסלים אני מחפש חנות שמוכנה שאני אקח אותו לאחר בדיקה

שאין פיקסלים שרופים. בינתיים חנויות לא עונים לי ולא חוזרים אליי.. יצא לי להסתכל על המסך הזה והאמת שאני לא הכי מחבב את העיצוב שלו.

אני רוצה לדעת איזה מסך יהיה טוב בשבילי חוץ ממנו במקרה שבסוף לא יצא לי לקנות אותו.

מה שאני לא אוהב במסך DELL2007FP זה את הרגליים שלו שהם ארוכות מידי במקום להיות בסיס קטן באמצע אשר גורם למסך להיראות גדול יותר

וגם נותן אפשרות של יותר מקום מתחת למסך. ודבר נוסף שלא אהבתי זה שהשקעים שלו נמצאים עליו מאחורה במקום לא נוח בניגוד

לכמה מסכים אחרים שראיתי שהחיבורים שלהם נמצאים מאחורי הרגל של המסך עצמו שזה הרבה יותר נוח לנתק ולחבר כבלים

וגם מכיוון שהחיבורים נמצאים בחלק התחתון של הרגל אז גם לא רואים אותם אלא רק אם מסתכלים מאחורי השולחן.

דוגמא טובה לעיצוב כזה יש במסך הזה:

http://www.gs.xinhuanet.com/xinxi/2006-06/05/xin_58060305102939013121.jpg

http://img2.zol.com.cn/product/5_450x337/874/ceIS8RCgterTA.jpg

רק שאני צריך 20 אינ'ץ רגיל (לא רחב) לא חייב אבל עדיפות לחיבורים נוספים כגון SVIDEO, קומפוננט, קומפוזיט. בסכום של עד 2400 ש"ח

וכמובן פאנל יותר טוב מפאנל TN אם קיים משהו כזה בתקציב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסתבך קח 2007FP ותהנה,קניה טובה.

אל תפחד מפיקסלים זה מסך איכותי ברוב הפעמים לא היה בעיה של פיקסלים.

מוסיף DELL2007FP יש את הרגליים הכי הגיוניות,חזקות,ויפות,לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ניתן עדיין לקנות את ה L2000C, הוא מגיע עם פאנל כמו ב 2007FP אבל הרבה פחות מדויק מבחינת צבעים

והביקורות בכלליות העדיפו את הדל, 20WGX2 הוא מסך רחב ולכן לא מתאים לשימושים שלך(לפי הרצון שלך למסך לא רחב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שאין משהו שמתקרב אליו בתקציב שלי... אולי בכל זאת יש מסך עם פאנל TN, בגודל 20 אינץ' 3:4 טוב?

בבקשה תנו לי המלצה לגבי משהו אחר חוץ מהDELL..

ודוגרי ההבדל בין פאנל TN לIPS הוא מאוד משמעותי ואיאפשר להתפשר עליו?

עד עכשיו היה לי TN 17 אינץ' של בנקיו ולא הרגשתי שום בעיה איתו בקשר לאיכות או צבעים או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנאל TN ,מה אתה עושה צחוק מבידור,ואני לא מתנשא.

מה לעשות שלא ראיתי פאנל ליד פאנל TN מימיי? ההבדל בינהם בסביבות 1000 שקל אני רוצה לדעת אם זה באמת שווה את ההשקעה. חוץ מזה היום הייתי בעוד חנות והכרחתי את המוכר לחתום על נייר שהוא מסכים להחליף את המסך אם ימצא בו פיקסל שרוף אחד ביום הקנייה.. ועכשיו הם מזמינים בשבילי את המסך אבל יש לי הרגשה ששוב פעם יקרה אותו דבר ושהם יגלו את האחריות של היבואן הם כבר לא ירצו לספק לי את המסך :(

מישהו יודע על חנות שיש בה מסכי DELL2007FP במלאי שאפשר לבדוק ולקחת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אים אתה מאזור תא אני מוכן ללכת איתך ואני כמעט בטוח שנימצא את מבוקשך ותהיה מרוצה.

שלך לי הודעה בפרטי ונימצא יום.

בהודאות הקודמות שלי בפורום תסתכל איפה אני קניתי את המסך,תתקשר ותבדוק איתם הם בטוח יתנו לך לבדוק לפני קניייה.

מוסיף אני לא יבין לעולם למה חנויות לא נותנים לבדוק מסך בסכום הזה לפני קנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...