אהלן, צריך המלצה למסך למשחקים! (תקציב עד 2500 ש"ח :] ) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהלן, צריך המלצה למסך למשחקים! (תקציב עד 2500 ש"ח :] )

eyalha

Recommended Posts

היי :hi:

אני צריך המלצה למסך מחשב למשחקים..

כבר הרבה זמן שאני מברר והחלטתי ללכת על 2007WFP/FP (תכננתי במעמד הקנייה להטיל מטבע ולהחליט איזה מהם :lol: )

היום הייתי בIQPC (באשדוד), התייעצתי לגבי מפרט, שהגענו לנושא של מסך ואמרתי שאני רוצה את הדל המוכר העלה את הנושא של האחריות של הדל (שיש עליה לא מעט הודעות בפורום).

הוא אמר שעד שישה פיקסלים שרופים לא מחליפים ושהוא לא היה לוקח את המסך עם כזאת אחריות (או משהו כזה P: )

הוא המליץ על LCD 22" 226BW 2ms DVI שעולה אותו דבר..

מה דעתכם עליו?

זה קצת בעייתי בשבילי לקנות כזה מסך עכשיו אחרי שקראתי את כל הקטילות לפאנל TN.. ;)

מה דעתכם? מה לעשות?

אשמח להמלצות..

(אין מצב שאבא שלי קונה לי מסך ב2400 שקל עם אחריות שערורייתית כמו של הDELL )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממ

מסכי הDELL 2007 הם היו הנושא החם ביותר בפורום והרבה המליצו עליו..

עכשיו בגלל הקטע עם הפיקסלים אני חושב הרבה מחפשים תחליף בתקציב דומה..

אז אשמח לתגובות!@%$ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המסך שהציעו לך.. כמה דיונים למטה רשמו..

תשמע, אין פה מה להשוות כי הDELL 2007 איכותי בהרבה אבל קטן יותר

ויש הבדל גדול בין TN לS-..

אני הייתי לוקח בכל זאת את הDELL ובודק פשוט בחנות לפני לגבי הפיקסלים.. נדיר שיצוצו לך אחרי שבדקת כמה פיקסלים שרופים..

תחשוב שהיה לך מסך אחר עם אחריות על 3 פיקסלים.. הסיכוי שתצטרך להחליף אותו הוא אפסי אם בדקת מהתחלה שאין בו שום פיקסל שרוף..

אתה תתבאס רק אם יהיה לך 3 פיקסלים שרופים..

כי אז היית חושב "מסך אחר הייתי מחליף עכשיו".. אבל הסיכוי לפיקסל שרוף אחד שפתאום יצוץ הוא נמוך אבל 3 זה בכלל נדיר..

ככה שבכל זאת הייתי מציע ללכת על הDELL.. בכל זאת אם אתה מעדיף מסך אחר יש את LG L2000C בטיפה יותר כסף.. עם פאנל גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ קראתי את הדיון שממנו ציטטת (דרך אגב איך מצטטים מדיון אחר :lol: :lol: :lol: )

פשוט זה נראה לי סיכון גדול מדי.. חוץ מזה שאבא שלי לא יקנה לי את המסך הזה אחרי שאתמול בחנות המוכר אמר שאי אפשר לבדוק ושהוא אישית לא היה לוקח את המסך הזה..

אוף עד שנסגרתי עליו :-\ :-\ :-\

מה אתם אומרים לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים לעשות?
בכל זאת אם אתה מעדיף מסך אחר יש את LG L2000C בטיפה יותר כסף.. עם פאנל גם..
(דרך אגב איך מצטטים מדיון אחר )

כשאתה רושם הודעה יש לך סימנים כאלה.. מעל הסימן של הפרצוף שמעשן.. בצד שמאל.. יש מין בלון שיחה כזה בצהוב..

תסמן את המשפט שאתה רוצה לצטט ותלחץ על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המסך הזה:

PHILIPS LCD 20" 200P7ES 16ms DVI

http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/product.jsp?language=en&country=GB&catalogType=PROFESSIONAL&productId=200P7ES_00_GB_PROFESSIONAL

אני לא יודעת אבל איך הוא, יש לו פאנל כמו של ה 2007FP אבל.

ראיתי בזאפ שהוא עולה בסביבות ה2500..

יש מישהו שמכיר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי וחיפשתי.. לא מוצא ביקורות או דעות עליו.. בפורומים אחרים.. אני רואה גם אות והדבר שאנשים רואים שמבחינת התכונות שלו הוא נראה מסך טוב.. אבל אפאחד לא הכיר אותו שם.. אל תקחו מסך בלי ביקורות חיוביות עליו..

המסך שמלצתי לך עליו יש אותו גם ב2500 ועליו תוכל למצוא הרבה תגובות בפורום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...