המחשב איטי.....אחרי החלפת לוחM - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב איטי.....אחרי החלפת לוחM

hopa

Recommended Posts

:oהמחשב חזר מתיקון והוחלף (ASROCK?).

הטכנאי אמר לי שהמידע בזכרון המחשב ישנו ,לא נפגע אך עלי להתקין את המערכת הפעלה.

כאן החלו הצרות...:

התקנתי מדיסק שברשותי בקובץ נפרד

(המחשב שאל אם להתקין על תיקייה שנקראת בכונן C והזהיר שבמקרה זה יבצע OVERWRITE לקבצי המערכת שנמצאים על המחשב כבר -מלפני החלפת הלוח אם- ואז קבצים ב "המסמכים שלי" שנושאים את המידע שהיה לי לפני התיקון במחשב עלולים להימחק-לכן קבצי התוכנה הועתקו לתקייה חדשה שפתחתי על כונן C?

לאחר ההתקנה של התקנתי את הDRIVERS של הלוח אם החדש ו..

1.הקבצים שהיו לי במחשב ,כל מה שהיה תחת "המסמכים שלי " נמצא בחיפוש תחת ADMINISTRATOR ותיבת" במסמכים שלי "הרגילה ריקה .כך גם כל שאר המידע תחת -ADMINISTRATOR

זה משנה?

2 יש לי 2 תיקיות על כונן C עכשיו שנושאות את קבצי מה עושים ?מותר למחוק?את מה שהתקנתי עכשיו למחוק או את התיקייה הישנה"

3.בתיקיית "כל התוכניות" ישרק את תוכניות שהתקנתי עכשיו מחדש.בPROGREM FILES בכונן C יש את התיקיות של כל התוכנות שהיו קודם על המחשב-למחוק את כל התיקיות בPROGREM FILES ולהתקין מחדש או שיש דרך לגרום להם לפעול

4 ועוד...2 תקלות א-המחשב פועל לאאאט והחלונות זזים בDELAY ענק-אני מניחה שבגלל שכבד למחשב עם 2 מערכות הפעלה?

ופרט חשוב נוסף (ואחרון)-בהפעלת המחשב לפני המסך של הוא רוצה שאבחר עם החצים וENTER במערכת הפעלה מתוך 2 אפשרויות זהות:WINDOWS ו....שוב.מאשרים וWINDOWS עולה רגיל פרט לכל מה שתיארתי

אשמח מאוד אם תעזרו לי עם הוראות מפורטות עד כמה שניתן ...חג שמח (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

1. לא זה לא משנה.

2+3+4 תגבה מידע חשוב שיש לך בC לכונן D והייתי ממליץ לך להתקין מ0 את ז"א הפעם לפרמט את כונן C לחלוטין היה לי פעם תמקרה הזה וזה פתר את הבעיה לחלוטין מה שכן אשמח מאוד אם תרשום איזה לוח היה לך ואת כל מפרט המחשב שלך.

מש"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...