למבינים בכרטיסי מסך, וויסות מהירות המאוורר.. עזרה בבקשה!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים בכרטיסי מסך, וויסות מהירות המאוורר.. עזרה בבקשה!!!

y_ovadia

Recommended Posts

שלום כולם! :D

קודם כל.. אחלה פורום, אני חדש פה... רק עכשיו גיליתי (לצערי) את האתר המדהים הזה!! :xyxthumbs:

בכל אופן, רכשתי מחשב חדש לפני כמה ימים בנעה מחשבים בחיפה...

המליצו לי על כ. מסך של BFG 7600GT........

הדבר הזה מרעיש מאוד, המאוורר פשוט פועל בעוצמה מלאה כל הזמן! :bash:

דיברתי עם החנות אמרו לי שאחרי שאני אתקין זה יסתדר והוא יווסת את עצמו, אך זה לא קרה...

האם זה באמת ניתן לוויסות?

או שכדאי לי להחליף לאותו כרטיס של ג'יגה בייט.. שמעתי שהם שקטים כי יש להם פסיבי משהו כזה...

אשמח לעזרה וייעוץ!

הרעש מגיע במאה אחוז מהכ. מסך, הוא עובד ללא הפסקה בפול מהירות, התקנתי את הדרייברים הכי חדשים מהאתר של נבידיה!

תודה כולם... שבת שלום :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף את הכ. מסך? סבבה... זה לא בעיה, השאלה היא האם כולם מרעישים בצורה שכזו או שזה לא אמור להיות ככה.......

לגבי התוכנה אני אנסה ואגיב שוב......

תודה...

אם יש למישהו עוד פתרונות או רעיונות.. או ידע על הכרטיס התואם של ג'יגה בייט ואתם יודעים דגם של כרטיס מסך ברמה דומה שיהיה שקט אני אשמח להמלצות!

יניב :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי... נכנסתי לתוכנה ואפילו מצאתי מדריך טוב, אבל משהו מוזר.. אני לא יכול לשלוט על המאוורר... חסר לי טאב כלשהו למעלה...

ממש מוזר!!!

מישהו יודע אולי מה אפשר לעשות? אולי משהו לא מותקן טוב בחומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלפתי הרבה

היו מרעישים והיו כאלה שפחות והשקטים התחממו והייתי צריך להשים עליהם מאוור אחרי זה

אם אתה משחק במשחקי מחשב וכרטיס מסך באמת מעניין אותך

אז להחליף כרטיס מסך רק בשביל רעש לא שווה את זה אם אתה מחליף תחליף למשהו שיהיה ביצועים יותר טובים ולא רק בשביל הרעש

אתה יכול לפעול ידני אפילו, לנתק את המאוור של הכרטיס המרעיש ולקנות ערכת איכותית לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...