Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר! - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר!

urib

Recommended Posts

אבל יש שיפור... אז כנראה שזה שם.

במשחקים תמיד בהגדרות גבוהות הכרטיס מסך הופך להיות צוואר בקבוק.

בדיוק, אבל כנראה שלפי התאוריה של אנשים משחקים בלי פילטרים וברזולוציה של מסך מלפני 20 שנה.

וסינמה באנץ כנראה שהשיפור לא מהותי... זה מה שיש לך להגיד?

סינימה מייצגת את הצד של תוכנות התלת-מימד, נושא חשוב למי שבונה תחנת עבודה לאנימציה ב-3D.

איפה בדיוק הטענות שלך על זה שהבנצים של מוסתים...? קודם טענת שהם מוסתים בגלל התמיכה ב SSE4. עכשיו אתה אומר ש SSE4 לא משפיע... אז מה הבעיה שלך אם הבנצמארקים?

אמרתי SSE4משפיע רק בתוכנות שיודעות לנצל את ההרחבה הזאת, וכרגע זה שואף ל-0.001%.

הבנצמארקים אמינים. נקודה. האפקליקציות שמרוויחות מSSE4 שם... ויהיו עוד כאלה ובמידה יותר ניכרת בעתיד.

אתה בעצם אומר ככה: 40% שיפור שיש תמיכה SSE4 יתר האחרים 15-20%, נוצר מצב שבמציאות המעבד יהיה מהיר ב-20% בלבד או שנחכה למפתחים.

32 ביט או 64 הוא לא עניין מהותי אפילו בקונורו ההבדלי ביצועים הם עד 5% לכאן או לכאן...

וזאת בדיוק הבעיה, אפילו מעבדי נטברסט נתנו הבדל גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AMD גם תקבל מענק אם היא תפתח מקומות עבודה בארץ...

--

גם לAMD יש מספר גדול של ...(שכולם זה מהירות שעון אחרת והוספת מטמון ובסוף מקבלים את אותו "שיט")

--

וכמו שאין תמיכה בSSE4 כרגע אז גם אין תמיכה לSSE4A כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD גם תקבל מענק אם היא תפתח מקומות עבודה בארץ...

למה שהיא תפתח פה?

גם לAMD יש מספר גדול של ...(שכולם זה מהירות שעון אחרת והוספת מטמון ובסוף מקבלים את אותו "שיט")

--

לפחות זה שיט במחיר טוב!

וכמו שאין תמיכה בSSE4 כרגע אז גם אין תמיכה לSSE4A כרגע...

K10 יספק 50% שיפור על C2D עם או בלי SSE4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר כאילו יש לך K10 בבית שאתה כבר יודע ספציפית כמה שיפור הוא יציג ואיך...אישית עד שאני לא ייראה אותו ממש בפעולה אני לא מאמין למה בנצ'מארקים זה דבר שבודק מעבד בתוכנות מסויימות ולא כול אחד מישתמש באותם תוכנות....

ולפחות אינטל מוציאה מעבדים חדשים דגמים והם "אותו שיט" אבל לפחות קיימים....AMD תקועה כבר זמן רב מאוד עם בK8 הזה ואחרי זה אמרו K8L (אני עוד זוכר ששיגעת על זה) אחרי זה זה עבר שינוי שם לK10 והוא עדיין מיתעכב.....הR600 גם מיתעכב....בקיצור דורכת במקום ומנסה לצוף כמו שאומרים...אוליי כמו שאתה אומר הם יפתיעו בגדול אבל לאור מצב העגום וההפסדים העצומים לפחות אפשר לצפות שיציגו איזה תאריך יעד שיזכירו..בינתיים הכול "בקרוב"....תנו תאריך מדוייק למשל 29.4.2007" ייצא הR600 ולא לדחות ולדחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תמיד מהאתר הזה...מה לא מאתרים אחרים אפשר לדעת?!...

אמרת שאתה לא סומך על אתרים "במימון אינטל" (שסליחה על הביטוי אבל לא מאמין לזיון שכל הזה בשיט!) אז זכותי וזכות אחרים פה לא להאמין לאתר הזה....כי משום מה אתה מביא את כול הטענות ה"מבוססות" שלך ממנו...

תביא מאתרים אחרים למען הביסוס...ביסוס בדרך כלל לא מיסתמך על מקור אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שאתה לא סומך על אתרים "במימון אינטל" (שסליחה על הביטוי אבל לא מאמין לזיון שכל הזה בשיט!)

מה אתה סרוט?

פה הם ממש כותבים שבמימון אינטל http://www.hexus.tv/

גם לזה אתה לא מאמין לזיון שכל הזה בשיט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזה, כתוב שם ש"דווח על TDP X ועל ביצועים Y. יופי שדווח. אני רוצה לראות משהו. אני לא סומך על זה בדיוק כמו שאתה לא סומך על "האתרים במימון אינטל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהאתר הזה מסיג את המידע ראשון (הדלפות וזה )

גפ ה P4 דואל דרך במקום הרבה זמן לעומת ה 2X3800 שיהיה מעבד הרבה יותר מוצלך מהם וכך גם החד ליבטיים .

ה K10 מציג שיפור של 50 אחוז לא על פני CORE 2 אלה על ה דור הישן יותר.(כך אני הבנתי )

אבל נאמר שה מעבד החדש ה (K10-Barcelona\Agena FX ) עובד ב 2.5 GHZ יותר מהר מQUAD של אינטל שעובד ב 3.0 ואפילו יותר .

אז תחשבו איזה עוצמה זה חחח.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=649&Itemid=35

יש גם את זה : http://www.tgdaily.com/content/view/31729/135/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 22.04.2007 בשעה 09:00:43

אינטל קיבלה מענק כי זה טוב לכלכלת מדינת ישראל שהיא פותחת מקומות עבודה בארץ. העלות עבודה בישראל היא לא הכי זולה בעולם - ובלי תמריצים היא היתה יכולה ללכת למקומות כמו הודו סין וכו'...

המצב לא שונה עבור שקיבלה ומקבלת סיבסוד של מיליארדים על הקמת המפעלים שלה בדרזדן ממשלת גרמניה... והיא תקבל סבסוד של מיליארד (וחצי?) דולר אם תקים מפעל יצור בניו-יורק ממדינת ניו יורק.

וזה לא כאילו הייתה מפסידה בלי המענקים... אם כל הכבוד.

אני יודע שזה לא הכי קשור, אבל היה לי חשוב להדגיש את זה

אינטל היתה יכולה לבחור לעבוד במקום אחר אבל המזרח זה לא אופציה, כי במזרח ובמיוחד בסין והודו וכו יש בעיות של גנבות מידע ובתחום הזה של המעבדים זה פשוט אסון אם מידע מגיע לגורמים כאלה ואחרים.

נ.ב

אני מסכים איתך שההקלות עזרו לאינטל להחליט איפה לפתוח את המפעל וללא כל צל של ספק זה משמעותי לכלכלה של המדינה,

ככה שמהבחינה הזו טוב לנו שאינטל בנו את המפעל כאן ולא במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שבכל זאת צדקתי, AGENA רץ לבנתיים על לוחות AM2 של היום עם צ'יפסט -590SLI. :yelclap:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=641&Itemid=1

אורי רגע אני רוצה להבין כל אלה שאתה אורמ להם כבר שנה לכו על לוחות am 2 כי יהיה להם תמיכה עתידית במעבדי k10 אתה לא ידעת אפילו רק עכשיו אתה יודע בצורת מאושרת וזה עם צ'פסט מוסים רץ ככה שאתה נתת מידע שלא היה לך מקור מוסמך ואמיתי ומבדיקות שזה נכון ואתה הטעת פה אנשים.

ויכול להיות שזה לא עובד עם כל הצ'יפסטים שיש בשוק או שזה לא עובד בצורה מושלמת.

וגם כמובן אם אני לא טועה אין תמכיה מלאה משהו עם ה ht 3 אם אני לא טועה.

אז עד עכשיו לא היית בטוח ואתה סתם אמרת לכו על .

אני חשוב שזה מראה שאתה סתם ממליץ על לא שעד עכשיו אל היה לי ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי רגע אני רוצה להבין כל אלה שאתה אורמ להם כבר שנה לכו על לוחות am 2 כי יהיה להם תמיכה עתידית במעבדי k10 אתה לא ידעת אפילו רק עכשיו אתה יודע בצורת מאושרת וזה עם צ'פסט מוסים רץ ככה שאתה נתת מידע שלא היה לך מקור מוסמך ואמיתי ומבדיקות שזה נכון ואתה הטעת פה אנשים.

המידע שלי היה מבוסס על כל המידע שנפוץ באתרים, בלוגים מקצועיים.

כל הזמן ציינתי את זה מראש!

אתה זה שמנסה ליצור רושם של מצתדק למען כולם, תחסוך את הפלצנות ממני, תריץ בנושא AM2 SUPPORT K10, ותראה בעצמך. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...