Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר!

urib

Recommended Posts

עוד שטויות. נראה לי לעיתים כאילו אתה רושם השערות המבוססות על מושגים גבוהים שאינך מבין בהם, רק כדי שמישהו אחר יבוא ויפריך אותן.

דווקא היות מעבדי ה-C2D כפולי ליבה טבעיים, מנעה מהם(ללא שינויים נוספים מיוחדים) את האפשרות לשנות את התדר לכל ליבה בנפרד. הסיבה לכך היא העובדה שה-L2 Cache המשותף פועל בתדר זהה לשתי הליבות. לכן, אם היה בתאוריה מעבד ארבע ליבתי עם 4 dies(דבק 3 שניות לדברייך), היה ניתן לשנות בקלות תדר כל ליבה בנפרד.

אגב, עדיין ניתן להתאים חלקית כיום תדר כל ליבה באופן עצמאי, אם משתמשים באותה שיטה של TM1. כך או כך, אין קשר בין מרובע ליבה טבעי לשטות שאמרת, אלא להיפך.

שטות הא... כרגיל הקיבעון הטכנולוגי של מונע ממכם לראות מעבר לתור לקופה, אז בבקשה הבט בתמונות וכן.. לא אני אמצאתי את השטות הזאת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"תמונה שווה אלף מילים".

..ותמונה מזויפת לא.

היוצר של CPUZ:

Hey guys,

cpuz does not even look for a L3 cache on K8, so, there are very very little chance it displays one, unless the prog is tweaked / debugged / photoshoped.

So, all are fakes.

Franck

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=1987933&postcount=321

אפילו MAS, שהוא חתיכת פאנבוי של אמר את זה :

it's a fake SS because cpuz.exe (both 1.38 and 1.39) doesn't contain string "Engineering Sample (ES)", but contains "(Engineering Sample)":

Quote:

0000078740: 25 58 2E 25 58 2E 25 58 │ 00 00 00 00 20 28 45 6E %X.%X.%X (En

0000078750: 67 69 6E 65 65 72 69 6E │ 67 20 53 61 6D 70 6C 65 gineering Sample

0000078760: 29 00 00 00 25 64 2D 25 │ 64 2D 25 64 00 00 00 00 ) %d-%d-%d

http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=131573&page=12 :s07:

אולי סופסוף נראה משהו אמיתי מטוניסיה עוד כמה ימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות הא... כרגיל הקיבעון הטכנולוגי של מונע ממכם לראות מעבר לתור לקופה, אז בבקשה הבט בתמונות וכן.. לא אני אמצאתי את השטות הזאת.

אורי, הגבתי לך לגבי זה אבל החלטת להתעלם מהתגובה שלי (ומעוד כמה אחרות) כהרגלך.

תפסיק לחרטט מושגים, זה לא מעניין אף אחד ולא אומר כלום.

אמיתי או לא אמיתי זה לא משנה, מה שמשנה זה הביצועים ובמקרה הזה גם צריכת החשמל.

ומה אתה חושב, שAMD לא הורידה תדרים ומתחים?

תקרא את מה שהבאת עד הסוף:לא מדובר על FX מרובע ליבות ב2.5GHZ אלא על מרובע ליבות ULV בדומה לאינטל.

ובקשר לשליטה על התדר, גם פה לא בלעדיים:

http://apcmag.com/5852/intel_announces_core_2_duo_on_steroids_automatic_overclocking

בפלטפורמת סנטה רוזה לניידים יתאפשר כיבוי במנוחה ואוברקלוק אוטומטי לליבה בפעולה על מנת לקבל ביצועים טובים יותר תחת ישומים שלא מנצלים ריבוי ליבות וכל זאת עם שמירה על אותה מעטפת חום.

שליטה מלאה על כל מכיבוי, הורדת תדרים ואוברקלוק.

יש לך עוד שטויות להוסיף אורי?

וד"א, איזה ייבוש עם הקטע של הCPU-Z... :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א, איזה ייבוש עם הקטע של הCPU-Z... :/

קשה לי להאמין שזה מזויף, כי התמונה צולמה דרך ויש גם את הפרעות האינטרלס של הוידאו, בנוסף לא קיבלנו הצהרה מגורם רשמי שזה מזויף.

אולי החברה שם פשוט מקנאים שלא קיבלו את ה-ES של K10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בדיוק יש אחת שמנוצלת ב-100% ושנייה שמנוצלת ב-50% לדעתכם???

בכל מקרה, אני לא מבין למה זה מעניין אתכם אם זה "טבעי", "לא טבעי", אם יש תדר שונה לכל , כמה מיקרון, ושאר שטויות.

עבור הלקוחות כל מה שצריך לעניין זה מחיר ($$$), ביצועים (על האפליקציות שחשובות לכם), והספק (=זמן בטריה, אקוסטיקה, חשבון חשמל).

דורון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היות מעבדי ה-C2D כפולי ליבה טבעיים, מנעה מהם(ללא שינויים נוספים מיוחדים) את האפשרות לשנות את התדר לכל ליבה בנפרד. הסיבה לכך היא העובדה שה-L2 Cache המשותף פועל בתדר זהה לשתי הליבות. לכן, אם היה בתאוריה מעבד ארבע ליבתי עם 4 dies(דבק 3 שניות לדברייך), היה ניתן לשנות בקלות תדר כל ליבה בנפרד.

אגב, עדיין ניתן להתאים חלקית כיום תדר כל ליבה באופן עצמאי, אם משתמשים באותה שיטה של TM1. כך או כך, אין קשר בין מרובע ליבה טבעי לשטות שאמרת, אלא להיפך.

יורי, אתה נכנס פה לנעליים שגדולות עלייך בכמה מידות. אם אתה לא מבין על מה אתה מדבר, אז עדיף שתרד מהעץ שטיפסת עליו.

התמונות שהצגת מוכיחות בסה"כ שניתן לשנות את עומס המעבד לכל ליבה בנפרד. הדבר אפשרי בכל מעבד מבוסס Core. השאלה היא, האם ניתן לשנות את ה-FID לכל בנפרד. גם אם ניתן וגם אם לא - הקשר שאתה מנסה לתפור בין מרובע ליבות 'אמיתי' לבין תדר השעון של כל הוא אבסורדי ומטופש. תקרא שוב את מה שרשמתי, ובעיון. אולי תלמד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורי, אתה נכנס פה לנעליים שגדולות עלייך בכמה מידות. אם אתה לא מבין על מה אתה מדבר, אז עדיף שתרד מהעץ שטיפסת עליו.

התמונות שהצגת מוכיחות בסה"כ שניתן לשנות את עומס המעבד לכל ליבה בנפרד. הדבר אפשרי בכל מעבד מבוסס Core. השאלה היא, האם ניתן לשנות את ה-FID לכל בנפרד. גם אם ניתן וגם אם לא - הקשר שאתה מנסה לתפור בין מרובע ליבות 'אמיתי' לבין תדר השעון של כל הוא אבסורדי ומטופש. תקרא שוב את מה שרשמתי, ובעיון. אולי תלמד משהו.

אתה צודק אני לא מבין כלום! המצגת של היא קישקוש גדול, אתה מבין! שתצליח להשבית או להוריד תדר שעון מליבה אחת על IPC שלם במעבד MCM, תקרא לי לבוא לראות, אולי תקבל פרס נובל כמו ש-"דובי זובי" אומר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל נושא המקינטוש, גם כאן אוריבורי משקר, מרמה וחושב שהוא צודק בכל דבר שאומר.

לא משנה כמה תוכיחו אחרת, לא משנה אם המפתח של התוכנה אומר שהדבר לא אפשרי בתוכנה שלו, אוריבורי צודק תמיד.

אוריבורי נחסם בכל פורום מקינטוש בישראל, פתח לעצמו בלוג בעברית עילגת (אפילו טען שפרצו לו לבלוג ושהוא התקין מערכת , כשהשרת אפילו לא שלו) ורק כאן הוא ממשיך להשתולל חופשי.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל נושא המקינטוש, גם כאן אוריבורי משקר, מרמה וחושב שהוא צודק בכל דבר שאומר.

לא משנה כמה תוכיחו אחרת, לא משנה אם המפתח של התוכנה אומר שהדבר לא אפשרי בתוכנה שלו, אוריבורי צודק תמיד.

אוריבורי נחסם בכל פורום מקינטוש בישראל, פתח לעצמו בלוג בעברית עילגת (אפילו טען שפרצו לו לבלוג ושהוא התקין מערכת , כשהשרת אפילו לא שלו) ורק כאן הוא ממשיך להשתולל חופשי.

:nixweiss:

תגיד נפלת על השכל? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי תגיד לי אם אני צודק , מתעכבת עם הוצאת המעבדים , כדי להתמודד עם המעבדים הבאים של אינטל פנרין ונחלם (או איך שלא קוראים להם )

הם כנראה יכולים ללא קושי להוציא מעבדים שיתמודדו היטב עם ה core 2due ,

אבל הם עושים חשבון שיהיה מיותר להוציא מעבדים עד שאינטל תוציא את כל השפנים , ואז תוציא את המעבדים החדשים .

לא נראה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי תגיד לי אם אני צודק , מתעכבת עם הוצאת המעבדים , כדי להתמודד עם המעבדים הבאים של אינטל פנרין ונחלם (או איך שלא קוראים להם )

הם כנראה יכולים ללא קושי להוציא מעבדים שיתמודדו היטב עם ה core 2due ,

אבל הם עושים חשבון שיהיה מיותר להוציא מעבדים עד שאינטל תוציא את כל השפנים , ואז תוציא את המעבדים החדשים .

לא נראה לך ?

לא נראה לי, העיכוב נובע מהצורך להגיע לכמות שתספק את השוק, בעיקר חברה תובענית כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה אורי ,

נגיד חודש הבא משחררת את ה k10 והוא נגיד קורע את הקונרו והמרובע של

חודש לאחר מכן מוציאה את הפנרין ומוציאה לגמלאות את הk10 , ואתה חוזר להתווכח בפורום :lol:

אז ההיגיון הבריא ש צריכים להוציא מעבד שיתמודד עם הדורות הבאים אחרת בצרות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...