Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר!

urib

Recommended Posts

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=582&Itemid=1

"With a stock voltage you can overclock the 2.5 GHZ native quad part to at least 3 GHz. If you increase the voltage you will go even further.

The good news is that overclockers will enjoy them."

:xyxthumbs::yelclap:

מעבדי ה-C2D החלשים ביותר עושים 2.7-3 ג'יגה על מתח סטוק ברוב המקרים. עלייה של ג'יגה ויותר ומעל 50% .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שאתה יורה לעצמך ברגל. למרות שפליטת החום נמוכה, הם מצליחים לעלות -רק- 500 מגה הרץ במתח סטוק(וגם זה בוודאי, עם דוגמא איכותית). אני מקווה שבזה לא תמה יכולת הארכיטקטורה, כי אם כן - היא מאכזבת למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

so?

אינטל כבר השיקה מרובעי שצורכים 50W בדור הנוכחי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=245249.0

תעשה טובה ואל תקרא לזבל הזה "מרובעי ליבה", ואיך בדיוק הם צורכים 50W אם הם שני ליבות קונרו מחוברות? אז כל ליבת קונרו צורכת רק 25W ?

אז מה הם עשו.. עוד פעם קומבינה הורידו מתחים ומהירות שעון, וזה רק לשרתים.

רק שתבין מעבד מרובע ליבות טבעי, מאפשר לשלוט על תדר שכל בנפרד, עכשיו תחשוב על האפשרויות לבד.

אינטל יכולה רק לחלום על שליטה על כל תדר של במעבד קוואד MCM. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם יש לAMD אב טיפוס של 45 ננומטר ואכן ה AGENA FX נראה OVERCLOCKER מבטיח יפה מאוד אני יכול לתאר לעצמי שעוד מעט יודלפו הביצועים קדימה תביסו את אינטל!!!! שימו אותם על הקרשים שוב!!! :yelclap::xyxthumbs:

AMD אף פעם לא הייתה קרובה להפיל את לקרשים.

לפי מה שנראה אוברקלוקר טוב הוא לא יהיה,מעבד טוב אולי.

נחיה ונראה.

בכל מקרה מרובע ליבות גם של אינטל וגם של מיותר לחלוטין כרגע.

שבנתים רק כמה משחקים תומכים כפולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה ואל תקרא לזבל הזה "מרובעי ליבה", ואיך בדיוק הם צורכים 50W אם הם שני ליבות קונרו מחוברות? אז כל ליבת קונרו צורכת רק 25W ?

רק שתבין מעבד מרובע ליבות טבעי, מאפשר לשלוט על תדר שכל בנפרד, עכשיו תחשוב על האפשרויות לבד.

תפסיק לחרטט מושגים, זה לא מעניין אף אחד ולא אומר כלום.

אמיתי או לא אמיתי זה לא משנה, מה שמשנה זה הביצועים ובמקרה הזה גם צריכת החשמל.

ומה אתה חושב, שAMD לא הורידה תדרים ומתחים?

תקרא את מה שהבאת עד הסוף:

The that can hit this TDP will be clocked to 1.9 GHz or less

לא מדובר על FX מרובע ליבות ב2.5GHZ אלא על מרובע ליבות ULV בדומה לאינטל.

ובקשר לשליטה על התדר, גם פה לא בלעדיים:

http://apcmag.com/5852/intel_announces_core_2_duo_on_steroids_automatic_overclocking

בפלטפורמת סנטה רוזה לניידים יתאפשר כיבוי במנוחה ואוברקלוק אוטומטי לליבה בפעולה על מנת לקבל ביצועים טובים יותר תחת ישומים שלא מנצלים ריבוי ליבות וכל זאת עם שמירה על אותה מעטפת חום.

שליטה מלאה על כל מכיבוי, הורדת תדרים ואוברקלוק.

יש לך עוד שטויות להוסיף אורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין? אתה החלטת על דעת עצמך ובניגוד לכל העולם מה זה מרובע ליבות טבעי ומה זה לא?

שליטה על תדר של כל בנפרד (עד כמה שהרעיון מצוין) הוא לא חלק מההגדרה של מרובע ליבות (או מרובה-ליבות) טבעי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שטויות. נראה לי לעיתים כאילו אתה רושם השערות המבוססות על מושגים גבוהים שאינך מבין בהם, רק כדי שמישהו אחר יבוא ויפריך אותן.

דווקא היות מעבדי ה-C2D כפולי טבעיים, מנעה מהם(ללא שינויים נוספים מיוחדים) את האפשרות לשנות את התדר לכל בנפרד. הסיבה לכך היא העובדה שה-L2 Cache המשותף פועל בתדר זהה לשתי הליבות. לכן, אם היה בתאוריה מעבד ארבע ליבתי עם 4 dies(דבק 3 שניות לדברייך), היה ניתן לשנות בקלות תדר כל בנפרד.

אגב, עדיין ניתן להתאים חלקית כיום תדר כל ליבה באופן עצמאי, אם משתמשים באותה שיטה של TM1. כך או כך, אין קשר בין מרובע ליבה טבעי לשטות שאמרת, אלא להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכלו את הלב... חח.. :lol: AGENA-FX הוא חיית אוברקלוק! והפעם זה רשמי, כמו שאמרים "תמונה שווה אלף מילים".

"This is an 1142 MHz or 62 percent from the stock speed and the machine was stable at all times.

So AMD's native quad is a really overclockable part, more below. "

:yelclap::xyxthumbs::smile1::beerchug:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יגה הרץ זה כבר יותר נורמלי, השאלה אם זה המקסימום שהוא הוציא מהמעבד או לא....

ובכל זאת, גם ג'יגה הרץ זה לא דבר מדהים בהשוואה לCOREים הנוכחיים, רואים שלא ראית אוברקלוק של COREים.

אורי, ראית את גיא שממש הגיב מעליך?

הוא עשה לQUAD של אינטל של 1600mhz+ על אויר.

חוץ מזה שזה לא AGENA FX, זה מעבד שבא בתדר נמוך ב600mhz ממנו ולכן לעלות ל3ghz זה הרבה יותר קל לו.

בדיוק כמו שאני עם הE6400 עליתי ב1870mhz מהסטוק ומעבד X6800 שמגיע גם עד 4GHZ בתנאי אויר יעלה "רק" 1100mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה טוב יותר. אך השאלה היא מה יהיה ההבדל Per Clock בין Penryn ל-K10(אני מדבר על השולחניים כרגע, כי הם הרלוונטיים יותר).

סה"כ, לעלות מ1.8 ג'יגה ל-3 ג'יגה זה אכן לא מרשים במיוחד, כמו ש-barak_11 אמר. מצד שני, כולי תקווה שאכן המעבדים יהיו טובים - אני בעד הצלחה של שתי היצרניות. התחרות עושה לנו רק טוב.

-- אגב, מצחיק שבכל פעם שאני מוכיח את טעותך, אתה בוחר להתעלם. כדאי שתוריד את האף יורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...