Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר! - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Agena FX גרסת הדסקטופ של K10 הולך להיות אחלה אוברקלוקר!

urib

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב זיוף..

Terjen מספיק שטויות, זה היה כל כך צפוי ש-K10 יקרע ל-QX6800 את הצורה.

תחשוב לבד 4 ליבות משתפות בניהם נתונים ללא צורך בגשר הצפוני, קו ישיר אקספרס בין הליבות לזיכרונות, וזאת התוצאה.

הארכיטקטורה של זה כבר סוס מת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא היה נכון, אז הארכיטקטורה של "נהלם" לא היתה דומה מאוד לארכיטקטורה של .

שנה+ קודם לא נחשב? מה קרה? בוא נשווה את C2Q למה שיש ל- היום: זבל 4X4 שעולה אלפי דולרים, מחמם ומרעיש כמו טרקטור.

אני מקווה שמישהו יתן לך מתנה נהדרת: מערכת 4X4 חינם, עם , בתנאי שתשאיר אותה אצלך בחדר דלוקה ב-5 שנים הבאות. ונראה אותך ישן בלילה.

דורון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בוא לא נדבר שטויות...לAMD יש מה להציע....אוליי ברגעים אלו ממש לא אבל בזמן הפנטיום 4 והנטברסט האטלונים היו חזקים פי עשרות מהפנטיום...

AMD גם מיתקדמים מאוד טכנולוגית ויש להם מה להציע...וזה טוב ככה יש חידושים ופיתוח....אני לא יגיד שלא אבל אני מעדיף מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא היתנסתי בAMD...אבל לפני כמה ימים השוותי את הפנטיום 4 שהיה לי ועבר לאחים שלי לאטלון 64 של חבר שלי והמחשב שלו הרבה יותר חזק מהפנטיום בכול מה שקשור לפעולת מעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה+ קודם לא נחשב? מה קרה? בוא נשווה את C2Q למה שיש ל- היום: זבל 4X4 שעולה אלפי דולרים, מחמם ומרעיש כמו טרקטור.

אני מקווה שמישהו יתן לך מתנה נהדרת: מערכת 4X4 חינם, עם , בתנאי שתשאיר אותה אצלך בחדר דלוקה ב-5 שנים הבאות. ונראה אותך ישן בלילה.

דורון

4X4 היא פלטפורמה שמיועדת בעיקר ל-K10, עם K8 זה היה יותר ניסוי של הפלטפורמה והיא בכל זאת הביסה את הקינספילד בחלק מהבנ'צמרקים.

עכשיו תחשוב לבד 4X4 יחד עם זוג AGENA-FX, קיבלנו 8 ליבות. שאני יגיד לך מה זה יעשה לאינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...