הצריבה מצליחה אך לא ניתן לקרוא את הקבצים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצריבה מצליחה אך לא ניתן לקרוא את הקבצים.

alianyn

Recommended Posts

טוב, זאת בעיה מוזרה מאוד - עד היום הצורב שלי עבד מצויין - מעולם לא עשה שום! בעיות ומעולם - כן- מעולם! לא שרף שום דיסק ואנחנו מדברים על לפחות שנתיים - כך שמדובר בהישג!

צורב crx145e של - צורב במהירות X10.

אתמול קיבלתי חבילת דיסקים חדשה (700MB 80 דק' של BENQ) ואני לא מצליח לצרוב שום דיסק,

חשבתי שהבעיה בדיסקים והלכתי אל חבר שיש לו דגם של טיפה ישן יותר אך הוא צרב עליהם ללא שום בעיות.

הצלחתי לצרוב 2 דיסקים ב- toa - track at once אבל לא יותר מזה... dao לא עובד בכלל וזו השיטה שבד"כ מסדרת הכל...

ניסיתי לשחק עם האפשרויות בנרו אך כלום לא עוזר... (ניסיתי גם גרסאות שונות ... 5.5.8.2 5.5.1.0 5.5.9.1.7 )

אגב כשאני אומר ששום צריבה לא מצליחה זה לא מדויק - כל הצריבות מסתיימות ונרו מודי שהן הסתיימו בהצלחה - אני פותח את הדיסק - שם הקובץ מופיע - אך לא ניתן לגשת אליו דרך שום כונן...

ה צ י ל ו (יש לי 5 ג'יגה של סרטי אנטומיה שאני חייב להוריד אותם מהמחשב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה בעיה זהה

אני צרבתי audio cd והוא אמר לי שהוא סיים את הצריבה אבל לא שומעים כלום ושום כונן לא יכול לקרוא את זה

התקנתי nero 5.5.9.14

והכל נפתר.

עדכנתי ל5.11.0.0. והבעיה שוב חזרה אז נשארתי עם 9.14 ולא עשה לי שום בעיה נסה אותה

וצרוב על cdrw ככה שאם לא נפתרה הבעיה לא תידפוק דיסקים חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר את כל גרסאות נרו אחורה עד גרסא 5.5.7.4 , ניסיתי clonecd (אגב לא צורב קבצים אלא רק מעתיק דיסקים!) ועוד הרבה תוכנות - לא נראה לי שמדובר פה בתוכנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. וודא צריבה נכונה?? אתה צוחק!

2. בדקתי - אין עידכוני firmware (קושחה??? - לי זה נשמע כמו קללה - תפסיקו עם זה)

3. ניסיתי לצרוב בכל המהירויות שיש לי X10 X8 X4 X2 ... כלום לא עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...