הצריבה מצליחה אך לא ניתן לקרוא את הקבצים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצריבה מצליחה אך לא ניתן לקרוא את הקבצים.

alianyn

Recommended Posts

טוב, זאת בעיה מוזרה מאוד - עד היום הצורב שלי עבד מצויין - מעולם לא עשה שום! בעיות ומעולם - כן- מעולם! לא שרף שום דיסק ואנחנו מדברים על לפחות שנתיים - כך שמדובר בהישג!

צורב crx145e של - צורב במהירות X10.

אתמול קיבלתי חבילת דיסקים חדשה (700MB 80 דק' של BENQ) ואני לא מצליח לצרוב שום דיסק,

חשבתי שהבעיה בדיסקים והלכתי אל חבר שיש לו דגם של טיפה ישן יותר אך הוא צרב עליהם ללא שום בעיות.

הצלחתי לצרוב 2 דיסקים ב- toa - track at once אבל לא יותר מזה... dao לא עובד בכלל וזו השיטה שבד"כ מסדרת הכל...

ניסיתי לשחק עם האפשרויות בנרו אך כלום לא עוזר... (ניסיתי גם גרסאות שונות ... 5.5.8.2 5.5.1.0 5.5.9.1.7 )

אגב כשאני אומר ששום צריבה לא מצליחה זה לא מדויק - כל הצריבות מסתיימות ונרו מודי שהן הסתיימו בהצלחה - אני פותח את הדיסק - שם הקובץ מופיע - אך לא ניתן לגשת אליו דרך שום כונן...

ה צ י ל ו (יש לי 5 ג'יגה של סרטי אנטומיה שאני חייב להוריד אותם מהמחשב...)

*****טעיתי והכנסתי את ההודעה כאן... (אופס) - מישהו יכול להעביר אותה לתמיכה טכנית.... (עייפותתתתתתת) - סורי... *****

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו כן הדיסקים, העובדה שהדיסקים עבדו פיקס' בצורב אחר לא אומרת שום דבר. בכל אופן סתם בעיית תאימות, תמכור לחבר שלך את הדיסקים ותקנה חדשים, או שתתחלפו. קיצר, אלו הדיסקים. בכל אופן תנסה לעדכן את הקושחה, אין הרבה סיכויים לשיפור אבל שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא די מרוצה מה BenQ, מהסמסונג ומה DCD השחורות...

בנוגע לסילברליין שרבים "מעריצים", שמתי לב שהמדיות שלהם שנמכרות כ"עוגה" הרבה פחות איכותיות מהמדיות הנמכרות בחתיכות בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - ללא ספק יש בעיה עם הצורב שלי - לקחתי את הדיסקים הביתה - וניסיתי על צורב של ההורים ועוד 2 צורבים של חברים - כולם נצרבו - ובמהירויות גבוהות - גם nero test הראה שאין שום בעיות - כך שלהערכתי בניגוד לדעתכם מדובר במדיה איכותית (למרות שלא הכנסתי פה את הפקטור של כמה זמן תשרוד...)

אולי צריך לנקות את העדשה?

אולי פשוט צריך צורב חדש??

מה אתם אומרים עדיף ricoh או lite on?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אסביר מדוע אני חושב שמשהו לא בסדר...

1. מעולם !!! לפני כן לא נכשלה לי צריבה!

2. גם עכשיו אני לא מקבל הודעת כישלון, אלא להפך - הודעת סיום צריבה בהצלחה (של נרו).

3. ניתן לראות שיש קבצים על הדיסק - רק לא ניתן לגשת אליהם...

4. ניסוי עם דיסקים אחרים כן הצליח...

5. את 2 סוגי הדיסקים ניתן לצרוב עם צורב של מגרסא ישנה יותר!!!

6. חלק מהדיסקים כן הצלחתי לצרוב ע"י tao אבל זה עבד ממש רק עם 3-4 של benq ועם הסוג השני בכלל לא!

אבקשכם להתייחס לנתונים האלה כשאתם עונים ובמיוחד ל 1,2,3,6...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. ניסוי עם דיסקים אחרים כן הצליח...

פה נגמר הניסויי הזה.

אז הצורב שלך לא מסתדר עם דיסק מסויים, את מי זה מעניין?

כל צורב בעולם ניתן למצוא מדיות שהוא לא יעבוד איתן, והעובדה שצורב מדגם אחר לגמרי אפילו שהוא של אותה חברה כן מצליח לצרוב עליהן אין לה שום משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אותי - כי אני קניתי אותן!

וזה לא סוג אחד אלא כבר 3 סוגים שונים... (שזה הבדל משמעותי - בקיצור - כמעט חוץ מדיסקים שעולים 2 ומשהו לדיסק - אני לא מצליח למצוא משהו שהוא יצרוב) ומה זה מדיה שהוא לא עובד איתה ???

כולם (3) סוג ייצור שונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה... יש לך שתי אפשרויות..

1)תמצא מדיות שהצורב שלך כן "אוהב"

2)תקנה צורב חדש. אפשר להשיג היום צורבים טובים במחירים בין 300 ל 400 שקל... (שזה בערך יוצר מחיר של 3 עוגות עם דיסקים...)

אם אתה ממש רוצה את יכול לפתוח את הצורב ולנסות לנקות את העדשות שלו.. למרות שזאת לא נראת לי הבעיה.

רק ממש תיזהר.. העדשות שם ממש עדינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה בדיוק את אותה הבעייה

עם אותם דיסקים של Benq

ועם צורב 32X10X40

הבעייה הייתה כנראה בווינדוס 2000

עדכנתי את הקושחה של הצורב ועברתי לווינדוס XP

ועכשיו אני יכול לצרוב על הדיסקים האלה בלי בעייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...