Saphire - חברת "קבר"? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Saphire - חברת "קבר"?

RawSteel

Recommended Posts

we all consider chaintech as a crapy brand, but they're cards or at least my GeForce 3 Ti 200 has very good overclocking, from 175/400 to 255/540 (80Mhz ,140Mhz mem). its price was also unbeatable, when I bought it, it was 50 nis cheaper than ASUS's 2 Ti. and as to the visual quality I didn't see any difference comper to other brands. it's all bullshit in my opinion.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מביא את זה בכלל ? יש לך נתונים מוכחים שרוב גולשי HWZONE חושבים ש-CHAINTECH היא חברת קבר ?

אם אני לא טועה היא חברה חדשה בתחום כרטיסי המסך שעדיין לא ידוע בוודאות אם היא חברה איכותית או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BdB, אישית אני לא יודע לגבי CHAINTECH, אבל זה די מוכח כל הקטע של פילטרים. כמובן שיכולים להיות יוצאים מהכלל לכל סדרה, אבל בגדול אם תיקח כרטיס GEFORCE של בוא נגיד שלושה חברות: , , HERCULES - אז אתה תשים לב שתמונות, דו מימד בכללי וחדות ברזולוציות גבוהות* יראו יותר טוב בסדר הבא:

הרקולס - הכי טוב

אסוס - ממוצע, באמצע

פאואר קולור - הכי גרוע.

* - הכוונה היא שברזולוציות גבוהות תראה מעין מריחות בכרטיסים לא איכותיים

נ.ב. - תודה קינג ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 9700 פרו של ספיר, ואני אומר בבטחה שהוא משתווה ל ATI. אולי הכרטיסיסם הקודמים שלהם היו גרועים, אבל כמו שאמרו פה סדרת ה 9X00 היא מעולה. בגלל שכל הפילטרים על השבב עצמו. גם באובר קלוק הכרטיס עומד ממש יפה.

ואיכות התמונה, כאמור ברמה הגבוהה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פילטרים זה האיכות תמונה .

ואת זה כמו שהבנת ATI שמים בתוך השבבים ( כדי שהחברות לא יוכלו לפגום באיכות הכרטיס - מצד שני זה גם גורם לכך שהן לא יכולות לשפרו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חבר'ה , אמרנו כבר שבגירסאות 9X00 אין בעיה לקנות כרטיס של SPHIRE אבל מה לגבי ה 8500 ??? כי זה מה שאני רוצה לקנות

(בקיצור מה עדיף - 8500 של SPHIRE או 9000 של ????? ) ????????????????????

אגב נגיד שזה בערך אותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BdB, אישית אני לא יודע לגבי CHAINTECH, אבל זה די מוכח כל הקטע של פילטרים. כמובן שיכולים להיות יוצאים מהכלל לכל סדרה, אבל בגדול אם תיקח כרטיס GEFORCE של בוא נגיד שלושה חברות: , , HERCULES - אז אתה תשים לב שתמונות, דו מימד בכללי וחדות ברזולוציות גבוהות* יראו יותר טוב בסדר הבא:

הרקולס - הכי טוב

אסוס - ממוצע, באמצע

פאואר קולור - הכי גרוע.

* - הכוונה היא שברזולוציות גבוהות תראה מעין מריחות בכרטיסים לא איכותיים

נ.ב. - תודה קינג ;)

תחליטו!! - אחד אומר ש- טובה ואחד אומר גרוע ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...