שדרוג חסר תקדים, דילמה חסרת רחמים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג חסר תקדים, דילמה חסרת רחמים

ShadowFlame

Recommended Posts

שלום לכם. התלבטתי איפה לשים את הדיון, אבל החלטתי על פורום תמיכה טכנית. אם זה לא המקום הנכון, עמכם הסליחה, תעבירו את הדיון.

אני משדרג את המעבד ולוח האם שלי בקרוב. זה הולך לעלות לי בערך מאתיים שקל. :P

המחשב של סבתא שלי גסס בשבועות האחרונים, והיום מת במפתיע [ליתר דיוק הHD מת]. כבר לפני כמה ימים היא החליטה לשדרג.

אבא שלי הציע רעיון חביב: מכיוון שסבתי משתמשת במחשב שלה לדברים עם דרישות מאוד מינימליות [היה לה עד לפני כשנה 486, עכשיו היא נפתרת מפנטיום 1 עם 133Mhz], הוא חשב שאולי אני אעשה איתה טרייד-אין. אני אתן לה את לוח האם והמעבד שלי, והיא תיתן לי את החדשים שלה. היא אתמול אישרה את הרעיון.

הייתי מספר איזה בלאגן הולך להיות לי בין-לבין, אבל זה לא קשור לדיון.

אני משתמש בWindows Proffessional. כפי שהבנתי, לא ניתן פשוט להעביר אותו מלוח אם ללוח אם.

רציתי לדעת, מה הדרך המועדפת לעשות את ההתקנה על המחשב המשודרג.

האם פשוט "לדרוס" את ההתקנה הקיימת?

או שמא לפרמט את המחיצה של החלונות הנוכחית, ולהתקין על אפס?

יש לי דואל-בוט עם 98SE, אז אני אתקין את החלונות אקספי משם...

תודה מראש על תשובה מהירה.

נ.ב

למי שתהה, זה יעלה כמאתיים שקל, כי לוח האם שהיא התכוונה לקבל, כלל כרטיס מסך און-בורד, והלוח שלי לא כולל אחד. לכן אני אצטרך לקנות לה איזה כרטיס AGP בסיסי קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ניסיון בהתקנת חלקי מחשב?

תמיד עדיף לפרמט את המחשב כאשר מחליפים לו לוח אם!!!!

אני לעומת זאת לא פירמטתי כאשר שמתי לוח חדש, וזה לא גרם לבעיות כלל. אבל אני מכיר כאלה שזה כן גרם לבעיות רבות...

כמו מסכים כחולים רבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קצת נסיון, ואבא שלי .

:P

אז אתה אומר אפילו לפרמט לפני ההחלפה? אי אפשר פשוט לדרוס את ההקתנה הקיימת?

אני משמ לא רוצה לאבד את כל הסטינגס וההתקנות שיש לי עכשיו...

מספיק שעשיתי את זה לפני פחות מחודש בפעם האחרונה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני (אישית) לא מאמין בהעברת מערכת הפעלה למחשב אחר אני פשוט לא חושב שזה יכול לעבוד

למרות שבפועל הצלחית חא עת פעמים להעביר במיוחד WIN 98 זה מערכת הפעלה סלחנית שמקבלת שינוים עם WIN ו 2K

היתי מאוד נזהר כי הנסיון שלא מצביע על קריסות של מערכת וללא הצלחה לכן אני לא ממליץ בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אני חייב תשובה יותר קונקרטית של איך לעשות את זה ממש בקרוב! ]כלומר לדרוס או להתחיל מאפס]

עוד הערב אני נפרד מלוח האם שלי, אבל אני צריך לחכות לחדש לכמה ימים, אז אני איהיה על מחשב חלופי דפוק...

בבקשה תענו מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט זה הפתרון הכי פשוט.

התקנה מחדש של מערכת ההפעלה היא מתכון לבעיות.

פאק.

בעאסה.

מה מומלץ לי לעשות עם כל התוכנות המותקנות? פעם אחרונה שפירמטתי הסרתי הכל, תוכנה-תוכנה, ואז התקנתי על נקי....

עדיף לי לעשות את זה שוב או פשוט להשאיר אותם שם [התוכנות שאני מתקין רובן על מחיצה נפרדת] ולהתקין חזרה לתיקיות הקיימות?

שוב תודה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...