מעוניין להרכיב מחשב שקט -התקציב 10,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להרכיב מחשב שקט -התקציב 10,000 ש"ח

TheSlayer

Recommended Posts

כמו ששמתם לב עידכנתי את התקציב. 10,000 ש"ח כולל הכל.

המעבד יהיה E6700 ולוח האם striker ועל זה אני לא מוכן להתפשר.

אני מעוניין להרכיב מחשב שקט, שיהיה כמה שיותר פאסיבי, כלומר ללא מאווררים.

חשוב לי מאוד שהמחשב יהיה שקט לחלוטין כאשר הוא איננו במאמץ, וכשהו במאמץ (למשל משחקים) הרעש יהיה מינימאלי.

המחשב לא אמור להיות מחשב HTPC אלא מחשב אישי רגיל.

המעבד יהיה או E6700 או אחד משני מרובעי הליבה של אינטל.

הלוח אם שאני רוצה הוא striker בגלל הקירור הפאסיבי המצויין שהוא מספר למעבד ובעובדה שלא צריך מאוורר למעבד.

אני לא מתכוון לעשות אוברקלוק אבל כרטיס הקול שלו והמפרט הכללי שלו מצויין למשחקים וסרטים HD עם סאונד DTS.

לגבי כל השאר אני מעוניין בהמלצות.

איזה מארז שמבודד רעש כדאי לקנות (עם עדיפות לכזה שלא מצריך שום ברגים)

קירור פאסיבי לכרטיס מסך (אני מתכוון לרכוש את ה- החדשים שאמורים להגיע - גירסאת הביניים של ה-8800).

אולי גם חומרי בידוד רעש

איזה דיסקים קשיחים כדאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

TheSlayer - התקציב שלך רחוק (מאוד) מלהיות מספיק למערכת שתיארת!

מפרט שקט באמת (הסוג החביב עלי) הוא רחוק מלהיות זול, ואם תזרוק את הכסף שלך על שטויות ( striker או מרובעי למשל) אתה באמת יכול לשכוח מזה.

אחת משתיים - או שאתה לא מחובר כלל ובאמת אין לך מושג מה המחירים בערך ומה אתה מבקש, או שזו סתם הודעת טרול שמנסה לעורר דיון עקר וחסר טעם.

אנא עדכן אותנו בעניין.

עריכה: אם מדובר על 5K ללא מעבד ולוח אם זה כבר מתחיל להשמע סביר יותר. עדיין אתה סתם זורק כסף על striker והמעבד.

הקירור הפאסיבי המצויין שהוא מספר למעבד ובעובדה שלא צריך מאוורר למעבד

זו שטות מוחלטת ואין כל קשר בין השניים - זה רק מחזק את ההרגשה שלי שמדובר במקרה הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ראשוני:

מארז : P180-B ANODIZED ALUMINIUM SUPER MID TOWER CASE w/o PSU ¤ 945

ספק כוח : PHANTOM 500W SILENT ¤ 1069

דיסק קשיח : SAMSUNG 250GB 8MB SATA2 7200 RPM - SP2504C ¤ 391

מאווררים למעבד- SCYTHE : SCYTHE INFINITY - 5 HEAT PIPES CPU COOLER ¤ 282

קרור למארז : GLACIALTECH 120mm CASE FAN - DUAL BALL BEARING 19dBA - BLACK - GT12252BDL ¤ 67

קרור למארז : GLACIALTECH 120mm CASE FAN - DUAL BALL BEARING 19dBA - BLACK - GT12252BDL ¤ 67

קירור כ. מסך- Thermaltake Schooner Fanless VGA Cooler ¤ 180

צורב : DVDRW GSA-H30N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA ¤ 217

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 3352

4 המאווררים נועדו ל:

1X בשביל ה-INFINITY

3X בשביל להחליף את ה-3 של ה-P180 אם הם לא מספיק שקטים בשבילך (למרות שב-LOW הם ממש שקטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנטום די דפוק, ולא הייתי לוקח אותו להחזיק כ"מ רציני. במחיר שלו אפשר לקחת שחרישיים.

השונר קרור ישן ולא יותר מדי מוצלח. אני אפילו לא יודע אם יתאים, אבל הייתי מחכה שיגיעו קרורים נורמליים ל 8XXX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנטום די דפוק, ולא הייתי לוקח אותו להחזיק כ"מ רציני. במחיר שלו אפשר לקחת שחרישיים.

השונר קרור ישן ולא יותר מדי מוצלח. אני אפילו לא יודע אם יתאים, אבל הייתי מחכה שיגיעו קרורים נורמליים ל 8XXX.

1. הוא מתכוון לקנות D10 תקציבי ולכן הפאנטם יספיק בהחלט. הוא אולי לא מוצלח כמו ה-HX 520W בשאר הפרמטרים אבל הוא ללא ספק מסוגל להחזיק אף מערכת עם 8800GTS ללא OC. לא צריך להיות פה סופר קפדן. בכל זאת זה ספק לא רע בכלל ולא איזה זבל גנרי שבפועל נותן 200W. מסכים אתך בהחלט שה-HX 520W הוא בחירה מצויינת (כמו במפרט שלי) אבל הפאנטום מספיק פה בהחלט והוא שקט לגמרי.

2. אני לא מומחה גדול בעניין אבל זה יהיה בערך טווח המחירים - מקסימום 250.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של הפאנטום 500 עם מערכת כזאת במאמץ, ובמיוחד עם הטמפרטורות המקומיות בקיץ יעבוד. לא תרוויח ממנו הרבה במערכת כזאת. ה תהיה בחירה נכונה ( או אפילו ה S12 430 SEASONIC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P180 - ללא ספק (ראה במפרט שלי).

חשוב להדגיש - הוא שקט רק כשהמאוררים שלו על LOW. ה-MID הוא בסדר וב-HIGH הוא "מסוק". בגלל זה המלצתי על החלפת מאוררים אם LOW לא מספיק.

כדאי במצב כזה גם לקנות פאנל שליטה למאווררים כדי לשלוט על האיזון בין רעש לביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה התקציב לא מספיק??

הרי אמרתי שה-5000 שקל לא כוללים בתוכם את המעבד ולוח האם.

אם נוסיף אותם נגיע למחשב בעלות כוללת של 10,000-12,000 שקל.

5000 שקל זה לא מספיק למארז שקט, כרטיס מסך geforce 8600gts, זיכרון 2 ג'יגה 800, שלושה דיסקים קשיחים (לרייד 5) וכל מה שנחוץ להשקטת המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי - לא קראת את ההודעה שלי כאן? http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=252260.msg2227520#msg2227520

1. אתה ב-3300+ ש"ח ללא 8800, ללא HDD וללא . שלושתם ביחד זה בסביבות 4000 ש"ח - הרבה מעבר לתקציב שלך.

תוכל לחסוך כ-1000 ש"ח אם תיקח P150 אבל הוא מעט פחות שקט ואתה עדיין בחריגה משמעותית.

2. למה 800MHZ אם אתה לא עושה OC - מיותר לגמרי.

3. עם 3 HDD הסיכוי לקבל מחשב שקט די נמוכים. למה אתה צריך RAID 5?

אנא פרט שימושים צפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...