מעוניין להרכיב מחשב שקט -התקציב 10,000 ש"ח - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להרכיב מחשב שקט -התקציב 10,000 ש"ח

TheSlayer

Recommended Posts

I recommend visiting www.silentpcreview.com, if you haven't done so already.

These are my recommendations for a quiet fan operated :

1. Regulate all fans through a multifan controller, such as the zalman one (slides into your ATA slots) - I got the zalman one because it doesn't has that low humming noise present in some other controllers.

2. Use a big heatsink that is built for fanless operation, such as the scythe ninja (which I currently use, excellent heatsink) and fix a 120mm fan on top of it.

3. Israel has really crap 120mm fans, I'd recommend buying a pack of about 4-6 Penaflo 120mm from abroad, I got mine from an store operated by some german guy, I forgot the name but you should find it out at silentpcreview.

4. get seasonic PSU's, fortunately noacomp sells them, considered the best for silenced pc's.

5. All VGA coolers I've used were pretty noisy, but fortunately I got myself 7600gt fanless pipes from , great card runs really cool and obviously silent - however it's quite obselete with today's standards I reckon.

Avoid all the stuff labeled as sileneced, such as thermaltake and such - it's far from silent, spend your time at www.silentpcreview.com and learn from their experience - they are masterful in silence.

Cool n' Quite cpu's such as go a long way - since you can turn all fans to minimum when doing simple stuff (browsing, etc), in my comp I can't even tell if it's on unless I turn the monitor on :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב תודה על כל העזרה...

Svartberg, מחשב כמו שלך זו רמת השקט שאני שואף להגיע אליה.

לגבי ה- 8800- אם אני מסיר את הקירור המקורי ושם קירור אחר אני מאבד את האחריות?

ושאלתי קודם האם אני יכול במערכת המחשב שלי (מעבד E6600 או E6700) לעבוד עם 32 או 64 (בלי קשר למה יותר עדיף עבור השימושים שלי, רק מבחינת תמיכה ב-64 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאלתי קודם האם אני יכול במערכת המחשב שלי (מעבד E6600 או E6700) לעבוד עם Vista 32 או Vista 64 (בלי קשר למה יותר עדיף עבור השימושים שלי, רק מבחינת תמיכה ב-64 ביט)

כן - וגם עם E4300, E6300, E6400 וכל סדרת הכפולים של או D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא שאני מבין גדול בתחום השקט של המעבדים

אבל כמה שקט כבר אתה צריך??

זה לא שאתה יושן עם זה בחדר מטר ממך..

הרי אמרת שאתה צריך את זה למשחקים וקולנוע ביתי.. אז תאמין לי זה יספיק לך.. והרעש ימוזער ע"י הרעש שבאזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה בנאדם מה נסגר איתך!??! כולה מחשב אתה חושב יותר מדי ובסוף תקנה משו זבלה... לדעתי לא כדאי נכון להיום להשקיע סכום שכזה במערכת מחשב... תקנה מחשב מעפאן ב2000 שח ועוד שנה וחצי בערך תקנה מחשב ב8-9K שבאמת יכפיל תמערכת מחשב הנוכחית שאתה יכול לקנות.... יהיה זמין את המעבדי K10.... כ. המסך HD2900XTX ומי יודע אולי ה8900 יהיה יותר חזק.... זכרונות .... ועוד רכיבי חומרה שייצאו... באמת חבל לבזבז כל כך הרבה כסף על מחשב שתוך 3 שנים בערך ייחשב מחשב רגיל ממוצע ולא חזק כמו היום...

ואם אתה בכל זאת מעוניין לקנות עכשיו??? קח את ה P180 + HX520 שילוב מעולה לפי מה שהבנתי והמארז הזה לדעתי יפהייפה... באמת יפה... קח תאלומיניום... כ. מסך קח 8800GTX של כי זה הכי זול... עם אחריות ל3 שנים... גם ככה עוד איזה שנה שנתיים ייחשב כרטיס דיי חלש..

מעבד אם זה בפחות מ1500קח תE6700 ותרגיש גבר.....

לוח אם קח מה שבראש שלך רק תוודא שתוכל לנצל את כולו... בתקציב כזה אתה יכול לקנות כל מה שחפץ לבך...

זכרונות קח 800MHZ לאופציית OC עתידית.... WHO KNOWS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:imwithstupid:

בכלל לא משתלם לקנות מחשב היום!!!!! חכה ל2020 יהיה מעבדי QUANTUM של ואייאמדי פושטים ת'רגל בדוק!!1 ואז גם ייצא הATnVIDIA 99999GTXTXTXTXTXPROEXTREMEGX2 וכשתראה פורנו על המחשב השחקנית תקפוץ עלייך מתוך המסך!!!! אל תקשיב לכולם אתה תתבאס רצח כשהמחשב שלך יהיה מיושן תוך רק 13 שנה!

אולי חלאס עם ההודעות המפגרות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי לי יש מארז רגיל לא מיוחד עם מאוורר בצד של 24ס"מ שקט כמו קבר שני מאווררים של AC של 80 ספק רגיל לא מיוחד למעבד הרגיל שבא עם המעבד והכרטיס מסך בא עם פאסיבי ויש לי חדר 3מטר על 3מטר ואני לא שומע כלום מהמחשב.....ואני עוד מתכנן לקנות פאן באס אז בכלל לא יהיה רעש....אני לא מבין למה ההשקעה המטורפת הזאת...ביזבוז כסף אטומי...אני אומר לך שכשאני קם בבוקר אני צריך להיסתכל על העכבר או המיקלדת לראות אם המחשב עובד למה לא שומעים כלום ואני עוד גר באיזור שקט מאוד ולא באמצע העיר אלא בשכונה שרחוקה מאוד מהמרכז ואין פה שום כבישים ראשיים....אז למה כול הביזבוז הזה...

תיקנה טוניק איזה מארז שתירצה שים כמה מאווררים של AC או כול חברה אחרת שנחשבים שקטים תיקנה פאןבאס ב200 שקל וסגרת עיניין...

אז הכרטיס מסך יעשה קצת רעש עד שייצא פאסיבי לדגם שאתה רוצה ואז תיקנה לך פאסיבי וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאן באס זה פאנל שליטה על המאווררים...כלומר שאפשר להחליש ולהגביה את מהירות המאווררים=רעש...כלומר אם תוריד את המהירות עד הסוף לא תישמע כלום מהמאווררים במיוחד אם אלו מאווררים שקטים של חברות מסויימות (זלמן/AC וכאלה)

לדעתי תיקנה אורורה (או איזה מארז שתירצה סתם נתתי דוגמא) פאן באס (פאנל שליטה) את הספק שהציעו לך (HK ניראה לי לא הכי זוכר) מאוררים שקטים מאיזו חברה שתירצה וטוניק וסגרת עיניין...

באמת פשוט חבל לך על הכסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m.l - אתה כנראה לא עבדת עם P180 (שעולה רק קצת יותר מהאורורה) כדי להבין עד כמה הוא שקט (ב-LOW) - שווה את ה-150 ש"ח הפרש.

שקט זה עניין יחסי וכל אחד רגיש לו בצורה שונה. זה שלך זה מספיק לא בהכרח יספיק לכל אחד. מבחינה סובייקטיבית אתה כנראה צודק, אבל מבחינה אובייקטיבית החלופות שהוצעו לו פה שקטות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה יהיה יותר שקט אבל בחדר יותר גדול משלי (זה אומר כמעט כול חדר :silly:) הוא לא ירגיש שום הבדל בין השניים אני כמעט בטוח....אורורה עם פאן באס ומאווררים מסויימים שתמליצו לו ששקטים יעשה את העבודה יופי לדעתי אבל כול אחד עם רמת השקט שלו למרות שאני מאוד רגיש לרעש והמחשב שלי ממה שראיתי ושמעתי הוא בין המחשבים השקטים שראיתי עד היום {לא יודע איך אל תשאל אותי למה זה מארז רגיל ופשוט אבל אני לא שומע ציוץ מהמחשב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר שקט:

ה- solo או p150?

כי אם ה-solo שקט יותר אני מעדיף אותו, הוא טיפה יותר יפה מה-P150 ואז גם אני יכול לקנות לו איזה ספק שאני רוצה...

בנוסף החלטתי לקצץ בעלויות ולרדת מרעיון ה- striker כמו שחלקכם המלצתם, ובמקומו לקחת את הלוח P5N32-E SLI (כי אני רוצה צ'יפ סט 680i)

אשמח לחוות דעת על לוח האם הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמת שיש לך תקציב 10000. בתקציב הזה אתה יכול להרשות לעצמך די הרבה. אם פעולה שקטה כה חשובה לך, האם חשבת על מחשב שקט אולטימטיבי - מחשב נייד? יתפוס מעט מאוד מקום, יהיה שקט מכל מחשב נייח "שקט" שקיים ובתקציב כזה אתה יכול לרכוש דגם עם מסך 15.4 או 17" ובעוצמה זהה כמעט למחשב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...