גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפני 60 שנה זה לא היה ככה.

לפני 70 נגיד שהם היו עסוקים טיפה יותר במשהו אחר שנקרא הישרדות.

לפני 80 שנה דווקא לא יודע אם הרוב אבל הרבה למדו במערכת חינוך רגילה

הרבה ללא ספק, במיוחד לאחר האמנסיפציה, אבל עדיין היתה כמות לא קטנה של אנשים שלמדו במערכת החינוך הדתית. הרבההה יותר מאשר היום. אין לי נתונים, אבל הרבה, ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשאני חושבת על זה, אם פתאום תופיע כתבה שבה איזה "חוקר" מהולל יבוא ויגיד שליהודים יש את הזין הכי גדול, איזה רישרוש ארוך יהיה כאן וכל אחד ידבר כאילו packing איזה 12 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מעניין אם הייתה הולכת כאן כזו תמיכה "לעובדות" אם חוקר אחר יפרסם "יהודים טיפשים יותר עובדה".

הרבה ללא ספק, במיוחד לאחר האמנסיפציה, אבל עדיין היתה כמות לא קטנה של אנשים שלמדו במערכת החינוך הדתית. הרבההה יותר מאשר היום. אין לי נתונים, אבל הרבה, ללא ספק.

הרבה יותר קל לדון כשיש נתונים :nixweiss: וכשאין עדיף להפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשאני חושבת על זה, אם פתאום תופיע כתבה שבה איזה "חוקר" מהולל יבוא ויגיד שליהודים יש את הזין הכי גדול, איזה רישרוש ארוך יהיה כאן וכל אחד ידבר כאילו packing איזה 12 אינץ'.

15 מותק, 15 :smile1:

BTW

[glow=red,2,300]YO MOMA IS SO FAT THAT I DROVE AROUND HER AND I REN OUTTA GAS[/glow]

הת'רד הזה התחיל שטותי, נגרר לנושא לא קשור ואני לא מבין מה הקטע ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת כרגיל תזכירי לנו שיש לך קנאת פין, אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 מותק, 15 :smile1:

BTW

[glow=red,2,300]YO MOMA IS SO FAT THAT I DROVE AROUND HER AND I REN OUTTA GAS[/glow]

הת'רד הזה התחיל שטותי, נגרר לנושא לא קשור ואני לא מבין מה הקטע ....

היא דיברה על אינצים לא על הס"מ שלך :lol:

ואל תנסה להיות מצחיק בלצטט את אל באנדי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב קב"ה, אף אחד לא הצליח להסביר לי, למה דתיים עובדים עבודת אלילים ע"י השתווחות על קברי צדיקים וסגידה לרב.

גם אני נגד זה, הנה ההסברים שקיבלתי. (אני אישית לא מסכים איתם אז אל תתוכח טוב? אני אישית מתפלל לבד ועושה מה שנהוג אצלי)

קברי צדיקים: התפילה היא לא לצדיק, התפילה היא לאלוהים. יש בקשה מהצדיק שיבקש מאלוהים רחמים עליך ורשום שצדיקים יכולים לנסות לשנות גזרי דין של מעלה (תזכר בסיפור המקראי על אברהם וסדום ועמורה, למרות ששם זה לא עזר להם הכוונה ברורה לא?)

סגידה לרב: על אותו עקרון של מה שקורה בצבא, יש מישהו עם מידע טוב יותר ממך (המפקדים שלהם תמונה יותר רחבה של המצב) הרב הוא אדם שמעריכים את החוכמה שלו ואת היכולת של הניתוח ההוראות האלוהיות שאנו מקבלים. הוא לא נותן הוראה (או פקודה) הוא מעביר אותה מלמעלה, בקיצור הוא רק השליח.

לא כולם מאמינים בזה, דוגמה? הרב עובדיה יוסף הוציא פסק הלכה על הדלקת נרות, הבעיה היתה כזו, בהבדלה צריך נר דולק, אבל לפני ההבדלה זה עדיין שבת לא? אז הוא הוציא פסק שלא מדליקים נר עד אחרי ההבדלה ורק אז מברכים עליו. חרדים שינוו ממנהגם, שומרי מצוות התעלמו מזה ועושים כמו שעשו הרבה דורות עד עכשיו[br]פורסם בתאריך: 14.04.2007 בשעה 02:44:37

אשה טסה במטוס ופותחת בשיחה עם מי שיושב לידה ומספרת לו שהיא חוקרת והמחקר האחרון שעשתה הוא על איברי מין גבריים. היא גילתה שלכושים יש הכי ארוך וליהודים יש הכי עבה.

הבחור לידה אמור "שלום, נעים להכיר, קוראים לי מוטומבו כהן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם קמיעות של רבנים? איך אתה מסביר את זה?

הרי סבבה שאני מתייעץ עם רב שמבין יותר ממני ויש לו ראייה רחבה יותר.

אבל למה שאני אסתובב עם קמע של תמונה שלו בכיס? זה הרי קמע לכל דבר!

מה שאני בא להגיד פה, שזה רווחי לחרדים לשווק ככה את ה"צדיקים" שלהם

ולהרוויח כסף על גב של פראיירים שמאמינים לקישקוש הזה וחושבים

שתמונה של הרב כדורי על המפתחות שלו תימחל לו על זה שהוא דקר מישהו

או לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לא יודע מה.

לך תדבר עם חרדי בבקשה ותראה איזה קמעות יש לו בכיס.

זה שיש מטומטמים שעושים בדיוק הפוך ממה שצריך ("לא תעשה לך פסל וכל תמונה לא תשתחווה להם ולא תעבדם") לא אומר שמה שהם עושים נכון או אפילו מומלץ על ידי רבנים. יש כאלה שהפכו את זה למקצוע, מה זה שונה מכל חוזי העתידות בקפה ואלה שמוכרים אבנים שנותנות לך יכולות רוחניות? זה שיש על משהו מגן דוד אומר שהרבנים ממליצים עליו?

הדבר היחיד שמאמין אמיתי ינסה למכור לך זה התנ"ך או אחד מהספרים הנלווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינץ'? ממתי מודדים את זה במונחים שבהם מודדים LCD? תגידי 30 ס"מ.

ואו שאת לא נותנת לנו מספיק קרדיט (ויש כאלו שמצדיקים את זה, אבל בכל זאת), או שזה מרגש אותך לדבר על השטויות האלו.

ובעקבות חלק מהתגובות שהתגובה שלך גררה, נראה שאנשים מתרגשים מלענות לך על זה. זה אשכרה שאת מזמינה לדיון איתך (או שיענו לך) ילדים בני 14. נראה כאילו את ממש נהנית מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי שבכל העולם חוץ מבישראל מודדים באינצ'ים.

עריכה: תראו מה מצאתי, http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Min.jpg המצרים הקדמונים כנראה היו די סוטים אם הם חרטו את זה על קיר.

על שמעת?

ואיך זה קשור לנושא בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי שבכל העולם חוץ מבישראל מודדים באינצ'ים.

בולשיט מוחלט, זה שאתה ניזון מטלוויזיה אמריקאית לא אומר שכל העולם אמריקאי.

כל העולם משתמש בשיטה המטרית, למעט ארה"ב. יש עוד מספר מדינות בודדות בהן המצב קצת חצוי, אבל מעל ל-95% ממדינות העולם משתמשות בשיטה הזו, ואם אני לא טועה כולן עושות מעבר לשיטה המטרית. כולל ארה"ב. מסכים מודדים באינצ'ים מצד שני בכל העולם (בלי המרה לס"מ), וזה כמעט הדבר היחיד שעוד מודדים באינצ'ים. השיטה של הרגל, יארד ואינץ' לחישוב מרחקים היא לא שיטה טובה, ורק בארה"ב (והממשל די נגד יש לציין) מתעקשים להמשיך ולהשתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לא יודע מה.

המפיה הזו מרוויחה ממזוזות,ברכות,חתונות,ימי הולדת,קבורה,חפצי דת,בר/בת מיצווה,קמעות ומהפרוטקשין שהמדינה משלמת למפיונרים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...