לא בטוח איך להתקין לוח אם חדש.. בבקשה עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בטוח איך להתקין לוח אם חדש.. בבקשה עזרה

pizzaguy

Recommended Posts

אוקיי חברה אז ככה:

לוח למעבד 478... נשרף...

קניתי חדש... האם כשאני אשים עליו את כל הרכיבים הוא יעלה או שיהיו לי בעיות? או שצריך דריברים של המעבד או משהו או שפשוט מחברים וזה עובד?

מה שאני יודע על בטוח זה שאני אצתרך לפרמט כי ההארדיק לא יזהה.. אבל חוץ מזה הוא יזהה את הכל או שאצתרך להגדיר דברים בביוס וכו' ?

תודה לצוות HW

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOOL למעבד אין דרייברים

אני מציע לך לחבר לחבר קודם את המאווררים ולראות שהם עובדים כדי המעבד לא יתחמם לאחר מכן חבר את ההרד דיסק ואת כול החומרה,לא צריך לפרמט את ההרד דיסק,הלוח יזהה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי מה העצות הלא נכונות האלה אם אתם לא מבינים אז לפחות לא להגיד כלום.

אם אתה תחבר את כל הרכיבים ותצפה שהווינדוס יסתדר מעצמו אז אתה טועה טעות חמורה הרגיסטרי של המערכת הקודמת לא יזהה את הלוח החדשץ

אם קנית אותו לוח אין בעיה הוא יזהה אותו כי זה אותו ציפסט ואותם רכיבים .

אבל אם זה לא אותו לוח אתה צריך להתקין את הווינדוס מחדש מצטער אחי אבל זאת הדרך היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^תתפלא אבל יש לא מעט אנשים שעשו פשוט repair או מחקו התקנים מסוימים (בקר של הHD וכו)..

והמערכת פועלת בלי בעיות מיוחדות..

כמובן שעל מנת להבטיח יציבות מלאה עדיפות היא לפירמוט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממה להתפלא, אני עובד בצורה מושלמת וכמו שצריך אצלי מפרמטים ובונים את המערכת כמו שצריך .

אם הוא רוצה שמערכת שלו תהיה יציבה וכמו שצריך הוא חייב להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את הכותרת בבקשה, אין צורך ב "בבקשה עזרה"

כמו כן בקשר לבעייה אפשר לעבוד עם גם לאחר החלפת לוח , כל מה שצריך לעשות(וישנם כמה מדריכים ברשת) זה להסיר כמה דברים ממנהל ההתקנים

ולעשות repair אך כמובן בככדי להיות בטוח ביציבות המערכת יש להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...