שלום, יש לי שאלה, מה קובע אם המחשב יהיה שקט או לא?+ הממלצה על מארז+ספק ב750 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, יש לי שאלה, מה קובע אם המחשב יהיה שקט או לא?+ הממלצה על מארז+ספק ב750 ש"ח

eyalha

Recommended Posts

(לא ידעתי איפה לפרסם את השאלה אז פרסמתי פה, נראה לי זה קשור לא?)

השאלה היא כאשר אני בונה מפרט, איזה רכיב הוא המרעיש? איך קובעים אם המפרט שקט או לא?

אם זה לפי הספק המארז והמעבד,

מה דעתכם על 4600 , ליברטי 400W , טריטון? מבחינת רעש.

אשמח להבהרה בעניין.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא היה לי טריניטון ככה שקשה לומר.

בכל מקרה מה שקובע זה עד כמה המארז מבודד וכמה שקטים המאווררים (שזה אומר מסתובבים יותר לאט), וגם עדיף שיהיו 120מ"מ.

הליברטי עצמו דיי שקט כל עוד אתה לא עובד איתו בתפוקה מלאה, לגבי ה4600 תלוי במקירור שתשים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברטי עצמו דיי שקט כל עוד אתה לא עובד איתו בתפוקה מלאה, לגבי ה4600 תלוי במקירור שתשים לו.

זה המעבד שאני קונה: ATHLON 64 4600+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 - 2.4GHz 1MB CACHE - ADA4600CUBOX - BOX

אני צריך להוסיף עוד רכיב כלשהו? מאוורר או כל דבר אחר או שהוא יחסית שקט?

[TY][ link=topic=250693.msg2210961#msg2210961 date=1175757012]

סוג המאווררים שאתה שם בו.

הטריטון אמור להיות מארז עם מאווררים שקטים משום שהם 120מ"מ.

אני מקבל עם המארז מאווררים ודברים כאלה? המארז הוא GIGABYTE TRITON TOWER CASE ALUMINIUM - BLACK/SILVER - GZ-XX1CA

יש לכם המלצה אחרת למארז /ספק שקטים בתקציב 750 שקל לשניהם יחד.. (שאר המחשב הוא 4600, 2X 1024, ומתוכנן 8600/8800GTS)

תודה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה ובקשר לשאר השאלות?

המערכת שלך תהיה יחסית שקטה לא שקטה כמו מארז שעולה 900 שקל, אבל דיי שקטה.

יש גם את הP150 מארז שקט מאוד, הבעיה שלו שהוא דיי קטן ואם אתה מתכנן על כרטיסי HIGH END אז הוא לא יתאים לך וגם אם אתה מתכנן OC הוא גם יגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הP150 מארז שקט מאוד, הבעיה שלו שהוא דיי קטן ואם אתה מתכנן על כרטיסי HIGH END אז הוא לא יתאים לך וגם אם אתה מתכנן OC הוא גם יגביל אותך.

אני לא מתכנן OC.

אז מה המארז+ ספק המומלצים שיהיו שקטים בתקציב של 750 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מזכיר לך לקורא את חוקי הפורום..

כך שכדאי שתוסיף לכותרת שאתה זקוק להמלצה לספק ומארז ב-750 ש"ח או שהדיון ינעל.

אופס פשוט פתחתי את התארד על נושא אחר ומתי ששאלתי על מארז בתקציב מסויים שכחתי מהכותרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COMPUCASE 6920B

מארז גדול עם שני מאווררי 120מ"מ אחד מקדימה אחד מאחורה, יש לו גומי על כונני ב3.5" מה שעוזר להפחתת הרעש.

בגדול בתקציב שלך אחד המארזים היותר שקטים שאפשר לקנות.

ENERMAX LIBERTY 400W

יש לו מאוורר של 120מ"מ מה שהופך אותו למאוד שקט גם שהוא מסתובב במהירות של 1100RPM הוא עדיין מאוד שקט.

בקיצור זה השילוב הכי טוב מחינת שקט לתקציב שלך.

דרך אגב המארז עצמו הוא מארז אייכותי עם סירקולציה טובה (מה שכן הוא קצת כבד משהו באזור ה7ק"ג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...