ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות

Dr. Evil

Recommended Posts

אתה מדבר כאילו לכל הגברים במדינה יש משרה והם מרוויחים כמו מנכ"לים. אולי אבא שלך הוא מנהל גדול, לא יודעת, אבל יש זוגות שמתקשים לגמור את החודש.

אני לא מכופפת כלום. חצי מהמורות בבי"ס שלי גם היו גרושות או אלמנות (לא שאני מתפלאת עליהן...).

יש לך מושג כמה זה הוצאות משפחתיות? גם עם משכורת של בעל ואישה עובדים זה בכלל לא קל! משכנתה, ארנונה, חשמל, מים, טלפון, כבלים, (במידה ויש), ביטוח לאומי, מס הכנסה, ביטוח , ביטוח חיים, ביטוח לבית, דלק... תשאל פעם את אמאבא בכמה שלכם מסתכם, ואז תיקח את הקבלות שלה מהסופר (או את החיובים של האשראי). ואז תוסיף לזה את ההוצעות עליך נטו. אתה יודע כמה עולים בגדי ילדים? אתה כבר לא ילד קטן אבל ילדים קטנים גדלים נורא מהר וכל כמה חודשים כבר צרייך להחליף גרדרובה. אתה יודע כמה עולות נעלי ילדים נורמאליות? יכולים לדפוק ממך בקלות גם 200 שקל על נעל שהפעוט לא ילבש יותר מ-5 חודשים. ואם הילד רוצה חוגים? וטיול שנתי? ועוד כל מיני תשלומי הורים שהבי"ס גונב? וכמה עולות הסתימות שלך אצל הרופא שיניים? ונניח וילד צרייך "פלאטה" ליישור שיניים? או משקפיים? וה"חופשי חודשי" שאתה נוסע איתו לבי"ס?

כשיש אמאבא כל כך קל לחשוב שכסף צומח על העצים. מה הפלא שאנשים נשארים לגור עם ההורים היום עד החתונה וגם אז בוכים "אמא אני צרייך, אמא אני רוצה...".

רק לדבר אתם יודעים.

כמה שאת צודקת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיי המורים לא קולטים שלא אכפת לשרים המזדיינים האלה משום דבר מצידם שאיפלו לא יתנו בגוריות ולא ילמדו בכלל זה לא יזיז לשר השמן שיושב בכנסת, כוס עמק הם דופקים אותנו את אלה שציריכם לעשות את הבגרויות האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לBarbos דבר ראשון אמא שלי מנקה שמרוייחה כ 2.5K

אבא שלי עובד לפעמים משמרת לילה והרבה יותר שעות ממורים ומשכורת כ 5K

המחשב שלי משנת 2002 אלק אני קונה מארז ב 1K

ל Vitnir

יש לי בגדים מכיתה ו אני כיתה י

לא צריך לשלם על רכב ביטוח דלק כי אין לנו רכב כי זה מלא כסף

ה"חופשי חודשי" לא משלמים עלי כי אני נוסע לבית ספר עם אופניים

אנחנו משלמים נורמאלי חשמל, מים, טלפון, כבלים, כי אנחנו לא מזבזים

ומה שיש לנו טוב זה שאני גר בקוטג דיי יקר

חוץ מזה מורה זה לא מקצוע בשביל להרוויח ,אם רוצים $$ שילכו לחפש נפט..מורה זה מורה אי אפשר לצפות להיות מורה שזה אומר:ללמד ילדים שהם בחוק חינוך חינם ולהרוויח 99999999999000000 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל זה אני תלמיד תיכון ויש לי תחושה שאני יוכל להתפרנס בכבוד :sleep:

תעבוד חודש אחד בעבודת כפיים ונראה מה יהיו דעותייך אחרכך.

אני לא אומר שאני בחיי עבדתי בעבודות קשות - וכמעט בכלל שלא עבדתי, אבל אני כן מעריך את אלה שעובדים ותומך בשימור ושיפור הזכויות\הטבות\שכר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל זה אני תלמיד תיכון ויש לי תחושה שאני יוכל להתפרנס בכבוד :sleep:

מה אתה מגדיר כבוד? 12 אלף נטו? איך? בשביל העיניים היפות שלך? קודם נראה אותך מגרד שכר לימוד לאוניברסיטה בשביל שתלמד מקצוע שיכניס לך כאלו סכומים כי אם לא בא לך ללמוד אז תעשה שעווה ותתכופף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם לא בא לך ללמוד אז תעשה שעווה ותתכופף.

איכססססססססס

ונירא לי ש 6-7 נטו יספיקו לי..אני לומד אלקטרוניקה אז בטח יהיה לי מה לעשות בצבא ובעבודה אחרי זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה בשבילך, אבל רק שתדע לך שהתחרות היא מאד מאד גדולה כי יש כל כך הרבה מהנדסי אלקטרוניקה בארץ. תקווה שההייטק יסיים להתאושש כשתצתרך ללכת לעבוד. מה כן, אל תיתקע עם זה בצבא קבע, הכסף לא באמת שם אלא אם אתה גנרל גדול. הם לא נותנים את אותם התקנים והתנאים לאנשי קבע טריים.

6-7 אלף נראים לך כמו גן עדן עכשיו, אבל ברגע שיהיה לך את כל הדברים שציינתי למטה, פלוס 3.2 ילדים (הממוצע הארצי, בערך), אתה תדבר אחרת ותהיה על סף גירושים עם אישתך כשזאת תקנה זוג נעליים חדשות (כי אם נעל עולה פחות מ-400 שקל, אז היא לא מתאימה, בטוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לחיות בסרט שמי שלומד פיסיקה\כימיה\אלקטרוניקה\טכ''מ הולך לצאת ביל גייטס שיעשה 30K בחודש בלי לעשות כלום, אנחנו בישראל, יש כאן אנשים עם תואר שני מחוסרי עבודה, או במקרה הטוב מנקי מדרגות.

וכמו שנאמר ומצטער לא זכור לי על ידי מי, "גם האדם העשיר ביותר מתישהו יעבוד קשה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לאנג' מקבלת 90 לשעה! ועוד היא מרצה באונ' ושם היא מקבלת 150$ לשעה!

לא יודע מה זה "אנג'" , אבל אתה באמת חיי בסרט, אף מורה לא עובד שעתי, אף מורה לא מתקרב ל90 שקל בשעה, אף מרצה לא מתקרב ל150$ בשעה, not by a long shot, בוא נעצור כאן לרגע, אני לא יודע מאיפה המצאת מספר מופרך כ"כ?? 630 שקל לשעה??? באוניברסיטה יש תקנים למרצים, והתקן שבוא מרוויחים הכי הרבה - לא עובר את מה שמקבל מהנדס אלק' (תואר ראשון) בשוק.

האוניברסיטה על סף פשיטת רגל, לפני פסח אמרו לנו לא להגיש חלק מהתרגילים כי פשוט אין כסף לבודקים ואין מי שייבדוק אותם.

מתרגל באוניברסיטה (תואר ראשון מינימום) מרוויח שכר מינימום (שזה פחות ממורה).

ולא, חוץ ממתרגלים, אין עובדים שעתיים באוניברסיטה.

מה שכן, איכות המורים וההורים אכן ניכרת במעבר חטוף על התראד הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...