מחשב HTPC עד 7000 ש"ח, מחפש מארז במידות מיוחדות. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב HTPC עד 7000 ש"ח, מחפש מארז במידות מיוחדות.

david_borohov

Recommended Posts

בלי להיתחצף או משהו...אבל במקום להעיר הערות ולהגיד "למה זה?! ולמה זה?!" תבנה לו אחד בעצמך..כמו שאתה רואה מההתחלה לו בניתי לו מפרט כדי שייקבל תמונה כללית בקשר לחומרה שהוא צריך...לא שמתי לו כרטיס למשל כי אני לא יודע להמליץ על ההכי טובים ויש לו תקציב אז תמליץ לו אתה על משהו יותר טוב..

בקשר למעבד: HDTV על בגודל שהוא רשם ייצתרך מעבד חזק וגם לעתיד שיהיה לו...כמו שאינטגרל כבר אמר...אפילו כרטיס מסך מובנה יוכל להריץ HDTV..זה קשור למעבד...אז שמתי לו כרטיס מסך לא בשמיים...(הוא אפילו יכול לקחת משהוא הציע...אפילו יותר טוב אני פשוט יותר מיתמצא בניוידיה) ומעבד חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני שהגבת כבר הוספתי עריכה עם מפרט מצורף.

בכל מקרה, נעביר לפה: iqpc.co.il

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את הפריטים הבאים

מעבד:

AMD ATHLON 64 4600+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.4GHz 1MB CACHE - ADO4600CUBOX - BOX

מחיר: ₪661

אחריות :שלוש שנים יבואן רשמי.

לוח אם:

ASUS M2A-VM

מחיר: ₪499

אחריות: שלוש שנים.

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS

מחיר: ₪396

דיסק קשיח:

SAMSUNG 80GB 8MB SATA2 7200 RPM - HD080HJ

מחיר: ₪265

צורב DVD:

LG DVDRW GSA-H30N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA

מחיר: ₪219

אחריות: שנתיים.

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT

מחיר: ₪717

אחריות: ללא הגבלת זמן.

מארז:

ANTEC NSK1300 MICRO ATX CUBE CASE + 300W PSU

מחיר: ₪719

סט מקלדת ועכבר:

LOGITECH CORDLESS DESKTOP LX500

מחיר: ₪352

אחריות: חמש שנים.

מחיר סופי: ₪3855

+

http://skypc.co.il/pl_product~WIN-PVR150~12~0.htm

http://skypc.co.il/pl_product~AC-FREEZER-64-PRO~18~0.htm

כרטיס טלויזיה לא היה ב-iq וקירור לא מצאתי מתאים שם, אם מישהו ימצא אז עדיף לא לפצל אצ זה, כרטיס טלויזיה מילא, כי לא בעיה להתקין.

סה"כ מפרט שנראה מעולה.

מעבד יותר טוב מ6300, לוח שמציע את רוב האפשרויות הקיימות (HDMI, DVI וכו'), לא צריך יותר, 2GB זיכרון, 250BG+80GB HDD אחד למערכת ואחד לסרטים וכל השאר, חשוב מאוד, צורב איכותי, המארז הנחמד שבחרת ומקלדת ועכבר נוחים מאוד.

מSKY הכרטיס מאוד איכותי והבחירה של הרוב, כולל שלט וכל שאר הדברים שיאפשרו עבודה נוחה.

בכללי, לא יקר במיוחד ויחזיק ללא מעט זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...האמת חשבתי על המעבד ולא ידעתי אם הוא יספיק...

רק דבר אחד יש לי להעיר כלומר הוא ביקש 300GB אז לא כדאי להשים במקום ה250 אחד של 320? כלומר התקציב לא לוחץ ועדיף...ההפרש לא כזה גדול...

חוץ מזה ניראה לי מפרט מנצח... :xyxthumbs:

אממ אני רק לא רואה כרטיס מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 330GB במצטבר, 250+80. עדיף ככה בכדי שבמערכת תרוץ מהר יותר.

והכרטיס מסך מובנה על הלוח, מבוסס על X700 ככה שהוא אמור להספיק גם למשחקים בינוננים ומטה בינתיים, הוא גם מסוגל, ככה אומרים, להריץ 720P ו1080P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בעמדה שלי... לדעתי אתה עדיין צריך לקחת כרטיס DX10 (דווקא לא חייב 8800GTX אפשר GTS או שיצא 8600GTS...) ומעבד להישאר עם הAMD...

מארז אחי אתה חייב מארז נשמה זה בלתי אפשרי שמחשב יחזיק הרבה זמן ללא תקלות במארז כזה (אלא אם כן זה מחשב חלש כמו שנתנו לך פה..) ואם אתה כבר הולך על כ. מסך ה1900 או 7900 אני ממליץ לך לקחת או ת1950PRO או 1650XT או 7800GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף להשים כרטיס יותר טוב שכולל DVI?! כלומר עדיף שהוא יחבר את הLCD בDVI מאשר ברגיל לא? כלומר אפילו כרטיס פשוט..נגיד 7600GS או משהו בסיגנון...

לדעתי יותר כדאי לחבר בDVI...ובלוח אין לו את החיבור הזה לא? למרות שראיתי לוח של אסרוק שיש לו חיבור DVI מובנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו הרבה תגובות זה טוב והרבה רעיונות.

אז ככה, בקשר למפרטים: הם נראים מצויין אבל יש כמה דברים שרציתי לשאול:

* מה שאני רוצה שהמחשב יעשה זה יתחבר לממיר ויקליט תוכניות ותכנים ממנו, אני לא מעוניין שהוא יתפקד כטלוויזיה (קרי, עם כרטיס טלוויזיה).

* אין צורך בכרטיס DX10 המקסימום משחקים שירוצו על המחשב זה סוליטייר.

* לטלוויזיה יש חיבור HDMI, לא עדיץ שהמחשב יתחבר אליה בצורה הזאת , הלא זה החיבור האיכותי ביותר?

* לפי מה שהבנתי, כרטיס מסך בעל טכנולוגיית VIVO (או מקבילו בחברה המתחרה) יספקו את דרישותיי, הלא כן?

* בקשר ללוח של שElior_Z שם במפרט שלו, האם הוא יוכל להכנס לתוך המארז, הרי הלוח הוא ATX והמארז הוא MATX?

אני ממש מודה על הנכונות לעזור ועל העזרה הרבה שנתתם לי, דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אוקיי אם לטלויזיה יש חיבור כזה אז בלוח יש חיבור מובנה כזה כמו שElior רשם כבר...אז כן עדיף שהיא תתחבר מזה...

אני חושב שהוא בדק את זה וזה ניכנס אבל אני ינסה לבדוק לך בעצמי...או שהוא יענה לך כבר עוד מעט...

ובשביל שהיא תעשה הקלטות וכול זה אתה צריך כרטיס טלויזה כמו שאליאור הביא לך...

בקשר לנפח האיחסון אתה מרוצה? אני חשבתי שכדאי 80+320..כמו שאליאור הביא לך יוצא לך סופי 330GB..(.גם זה המון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכף אני ינסה לבנות לך מפרט..

אבל אכן עדיף HDMI החיבור נמצא על הרבה לוחות עם ציפסט G690 (אם אני לא טועה בשם שלו) של עם כרטיס מסך X1250...

לגבי .. זו אפוציה נחמדה לקליטת וידאו אבל לא מתאימה לHTPC.. האיכות של היא לא הכי בעולם, אומנם מספקת אבל יש מקום לשיפור.

אבל הבעיה היותר גדולה היא קידוד.. או הקלטה אפשר לקרוא לזה.. אתה מבין.. על כרטיסי טלויזיה קיימים שבבים מקודדים שמורידים הרבה עומס מהמעבד בזמן הקלטה והם די חיוניים.. לדעתי אין כמו כרטיס טלויזיה לHTPC...

אהה וגם צריך נפח גדול יותר..

לגבי תוכנה לא חסר, יש הרבה נעזור לך בזה.. אבל תמיד תוכל להשתמש במדיה סנטר שקיים בויסטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם אתם מבינים הרבה יותר ממני בתחומים הללו, אז אני ילך איתכם בקטע הזה.

בקשר למקום האחסון, כמה שיותר, יותר טוב.

אני כמובן מעדיף 320 + 80.

אבל למה הדיסק של ה-80 נחוץ?

למערכת ההפעלה? הרי אפשר להסתדר גם עם דיסק קטן בהרבה.

ומישהו מוכן לענות לי בקשר ללוח והתאימות שלו למארז.

אגב, יש למישהו המלצה לתוכנה ידידותית להקלטת תכנים (משהו בסגנון של YESMAX, שאפשר להליט בשני ערוצים שונים באותו זמן וכאלה....)

תודה רבה, דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוח יש יציאת DVI-I שנחשבת לאיכותית יותר, זה אמור להספיק. כלומר יש מתאמי DVI- שיוכלו לעשות את המעבר הזה, מה גם שאיכות התמונה בתצורה הזו לא יורדת בצורה משמעותית. יש לצ'יפסט הזה גם אפשרות לHDMI אבל לא בלוח הנ"ל ולשם כך תצטרך לחכות ללוחות נוספים שיגיעו ארצה אם זה כ"כ חשוב לך.

דעתי, לשימושים שלך לא צריך שום כרטיס מסך חיצוני אם לא חייב, זה יוצר רק בעיות, עוד חום, פחות מקום וכך האלה.

בקשר לגודל, הלוח כן מתאים, הוא אפילו קטן יותר מmATX בשני ס"מ אם זה משנה משהו כך שזה לא יהווה בעיה.

ותראה, אולי גם 80GB זה הרבה לכונן משני אבל תראה, זה הכי קטן שניתן למצוא היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שזה הכי קטן...גם לא צריכה ליהיות בעיה עם זה..כלומר מה זה משנה אם הוא משני בכזה גודל? אז יהיה לך יותר איחזון אם תיצתרך...

לדעתי (והוא גם אמר-פותח הדיון הכוונה) שייקח 80+320...יהיה לו מספיק נפח להרבה מאוד זמן...

דרך אגב לא ידעתי שללוח הזה יש חיבור DVI מובנה והכול....אם זה ככה אין לו שום צורך בכרטיס חיצוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Elior_Z שאלה לי אליך אם אנחנו בנושא כבר..

אז כמה שאלות יש לי אשמח אם תוכל לענות לי על כולן:

1)אם אני לוקח מארז אבל יש שני דגמים..אחד עם "מידה לאב" כלומר כולל שלט ותוכנות ואחד לא כולל שלט והדגם בלי השלט יותר זול בהרבה יחסית...האם כדאי לי לקחת שלט ומיקלדת אלחוטיים במקום?

2)הכרטיס שהבאת לו מאפשר הקלטה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...