Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחחח, גיא, איפה היית ? קיוויתי שתשחק גם אתה , וגם נדב, ואז היינו עושים 4X4.

תוריד את ה REPLAY, זה יהרוג לך שעה לפני השינה...

מחר אני פנוי בערב בלבד (יש את הדבר הזה בבוקר, נו, עבודה..) אני חושב שוב על 22:00 מחר, אם יהיו מספיק אנשים נעשה את זה שוב.

תתחילו לבדוק בלו"ז ולכתוב מי יכול / מי לא יכול, ולכתוב כאן.

מי שחיובי וכותב שמתאים לו לגבי 22:00 מחר בערב - לשים תזכורות בפלאפון ל 21:30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אריק, כ"כ חיכיתי לרגע הגדול שיהיה משחק עם כמות גדולה של חברים מהפורום- ופספסתי אותו... :-\

אני יכול רק לקנא קצת בינתיים לנוכח התגובות שלכם מהמשחק.

לגבי מחר- אני לא מתוכנן לעשות משהו מיוחד ב-22:00 אבל אני לא יכול להתחייב מעכשיו.

ככה שאם אני אוכל, אני אודיע לך בהודעה פרטית, נאמר חצי שעה לפני.

------------

דרך אגב, ראול, שוב עשית להם את השיטה שלך?

להקריב את עצמך כפיתיון ולאפשר לבני הברית לחסל את היריב? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

leave no man behind

אתה עשית הרבה טעויות עם הdirectional armor, בגלל זה כמות קטנה יותר של ממוטות שלי הצליחה להסב לך אבידות כבדות.

ואתה גם לא ממקד את האש שלך, אני רואה שהרבה ממוטות שלך תוקפות מטרות שונות.

מעצבנות הממוטות האלה.

אני מנסה לסדר אותן בשורת יורים יפה, הן פשוט לא עושות מה שאומרים להן, וכל הזמן זזות!

ועל כך אני מודה לו :)

אבל גם אם הוא לא היה בא, היו לי שם איזה 6-7 אובליסקים מתוגברים, וטון חיילי RPG... אני חושב שהייתי עומד בזה

(לפחות בגל ראשון)

טיפה לפני זה בדיוק מישהו (אני חושב טובי) השמיד לי בבסיס את המפציצים שהיו מיועדים להוריד לך את תחנות הכח בזמן התקיפה.

ד"א, האווטרים שלך היו ממש נחמדים.

היה איזה קרב קצר שהורדתי אותם עם הממוטות, ואז ביקשתי מ-Terjen שישמור עליהן רגע עד שאני בא עם מהנדסים לקחת אותם p;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב תחנות הכח שלי , אם אני זוכר נכון, דווקא לא היו אצלי בבסיס, שילמתי ארנונה ובניתי חלק גדול מהן אצל דובי-זובי למעלה... :lol:

בבסיס ה"מקורי" שלי למטה משמאל, לא היו יותר מדי דברים חשובים, הרגשתי שאני מאוד פגיע שם... (אם תסתכל ב REPLAY תראה עד כמה)

דובי-זובי, הניק שלך (כח צביקה) אשכרה הצדיק את עצמו, כשבאמצע המשחק נשארת בדיוק עם ממותה אחת :silly:

(קוראים לך צביקה באמת או שTerjen טעה קודם ? בעמוד 13 של הת'רד...?)

ו-21:00 גם כן טוב לי, אז אם בא לכם נזיז מחר מ 22:00 ל 21:00, מה שנוח לרוב האנשים.

אגב, איך אני עושה את ה beckon הזה, שמסמן לאלה שבקבוצה שלי, נקודה ספציפית על המפה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...