Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

נוסטרדמוס - הורדתי את השמירה שלך ופתרתי את הבעיה שלך.

Shoot The Circled Tank ;)

shoottankel6.th.jpg

חחחחח גם לי לקח שנים עד שמצאתי את זה... חברה אני לא מבין מה הקטע לקחת שמירות תשבו קצת על המשחק ותעברו שלבים, יש כמה קשים אבל כולם עבירים בהחלט ובכמה שיטות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

Firehawks

כוחות קרקע לא עוזרים בשלב הזה. תבנה אותם רק בשביל להגן על הבסיס שלך בזמן שאתה בונה 8 Firehawks.

תשלח את המטוסים לתקוף את המבנה הראשי ונגמר הסיפור.

עוד מישהו שם לב שרוב המשימות ממש קלות ברגע שמבינים איזה יחידה צריך לבנות ע"מ להביס את האוייב?

מישהו שמשחק בNOD יכול להסביר לי את המשפט הבא:?

כן אתה יכול לחזק את האובליסקים שלך ע"י BEAM קנונס אתה פשוט בוחר קנון כזה אומר לו "לירות" על האובליסק וזה כבר יגביר לו את הטווח עוצמה ותדירות ירי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו השתמשתי ב-Ion Cannon פעם ראשונה. וואווה עצבני אבל לא כמו בטיבריאן סאן שם הוא עשה יותר נזק , במשחק הזה הרחיבו את השטח פגיעה

עד עכשיו אני ככה: :eek2: :alcoholic: :eek2:

חכה שישתמשו נגדך בריפט זה משהו ששוה :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה יכול לחזק את האובליסקים שלך ע"י BEAM קנונס אתה פשוט בוחר קנון כזה אומר לו "לירות" על האובליסק וזה כבר יגביר לו את הטווח עוצמה ותדירות ירי

עברתי אותו...תודה...

עם הממוטות..

ואת השלב אחריו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!!! הרגע סיימתי את הקמפיין של הGDI ואני מוכרח לומר - וואו!!!!! זה לקח לי איזה 6 ניסיונות ו3 שעות משחק, אבל עברתי את השלב האחרון - השלב הכי מהנה עד כה. דבר אחד איכזב אותי. יש באג במשחק: -*!ספוילר בהמשך!*- כשמסיימים את הקמפיין של הGDI, הסוף תלוי באם השתמשת בפצצת הטיבריום הנוזלי או לא. אם השתמשת - גנרל גריינג'ר אומר שאתה בושה למדים ואם היה יכול הוא היה מפטר אותך ובוייל ממנה אותך למפקד העליון על הצבא ומציע לך להצטרף אליו. אם לא השתמשת - גנרל גריינג'ר מברך אותך ובוייל מופיע בפני התקשורת ואומר משהו(לא זוכר מה). הבאג הוא שלפעמים לא משנה אם השתמשת בפצצה או לא - תמיד יופיע לך הסוף הרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב האחרון עם הGDI הוא כיפי מאוד, אבל הוא לא כזה קשה...

פשוט שולחים טונות ממוטות, וטונות FireHawks בעזרת השידרוג שמאפשר להם ישר להגיע למקום כלשהו על המפה(שידרוג מדהים מעולה שחבל"ז) וגם כל מיני Mini--Weapons כמו Orca Strike וכאלה...

ממש חסר לי הכבדות של הממוטה עם הNOD.. טוב נו, הVertigo Bomber מספיק מגניב בשביל לכפר על זה, וגם הAvater מגניב, רק חבל שאין לו הגנת AA ורק AGU...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני אוהב לנסות להשלים גם את המשימות בונוס, אז כל הזמן הייתי כובש את הRIFT... רק שלא הייתי מצליח להחזיק אותו, הצבא שלי היה מפוצל בכמה מקומות והייתי מפסיד. רק בפעם האחרונה שניסיתי החלטתי לוותר על הענין וניצחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...