GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX

balash-

Recommended Posts

השמועות מדברות על ניו יורק. אני רק מקווה שעל המדינה ולא על העיר כי אז כמעט ולא יהיו שטחים פתוחים.

א. שמועות? איזה שמועות בדיוק?

ב. Liberty City, אחת הערים ב- הראשון והעיר ב-GTA3 מבוססת על ניו יורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

BALASH אני חייב לשאול-

מה זה הת'ראד המטומטם זה?!

אתה מצפה שנגיד לך בכדור הבדולח שלנו? בתור אנשים שמפתחים את המשחק?

זה ת'ראד חסר תכלית :bash:

"לדעתי בהתחלת המשחק- הדמות תעבוד בפיצרייה ואז פתאום יבוא הFBY (בכוונה כתבתי Y) וירצח את האנשים ורק אני אשרוד ואז אני יהיה חבר כנופיה ואז אני יהיה מנופח ואז אני אגנוב מכוניות!!!!!אחד-חמש-שבע "

מה אתה מצפה שנגיד לך.

אתה יכול להמציא4135760643750978610984751-8475-041375 גרסאות בראש שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה אתה רוצה?הוא לא אמר לך להגיד לו בפרטי פרטים מה יהיה במשחק הבא...הוא בסכ"כ ביקש מאנשים להגיד מה הם היו רוצים שיהיה במשחק הבא...לא מה יהיה במשחק הבא...אתה לא רוצה להשתתף?אל תשתתף.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Slow motion לא הזיק לאף אחד (במינונים הנכונים)

ואפשר עוד איזה גימיק נחמד כמו במשחק הזה שחכתי איך קוראים לו אבל יש לך מין חבל כזה שאתה יכות להתפס איתו במכוניות ואפשרל לקפוץ על הגגות שלהם

Just Cause

ואני יתן למפתחים של המשחק לעשות את העבודה שלהם ולהביא משהו מרענן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3d god אתה באמת צודק,בהתחלה חשבתי שצריך להסיר את זה,אבל אחר כך הבנתי שזה מה שהופך את המשחק לייחודי ולמהנה כל כך!

דרך אגב יש גם את זה שאם מישהון נתקע בשוטר הוא הורג אותו במקום לעצור אותו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעליי ^ יש כבר... TRUE CRIME...

ולהוא שהשמיץ את הת'רד הגאוני שלי (P:) אמרתי מה אתם רוצים\חושבים\צופים שיהיה בGTA IV לא דרשתי מאנשים לספר לי על המשחק... חחחח

אם לא נראה לך אז צא מהת'רד... אתה לא חייב לקרוא P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל שאני שיחקתי במשחק הייתי מבלה שעות בניסעה על אופנוע טוב (בד"כ הארלי),

הייתי סתם נוסע לכיף,בלי לירות באף אחד, בלי לעשות צרות,פשוט נוסע... ולפי דעתי הם צריכים להגדיל את המפה לפחות

פי 3 בעיקר בגלל המטוסים שמקצרים מאוד את זמניי ההגעה ממקום למקום,למשל ב SA היית יכול ב3 דקות ליהיות מקצה אחד לקצה השני עם מטוס.

הייתי מעדיף שיהיו 3 ערים ובינהם יהיו הרבה הרבה כפרים וכבישים ולא כמו ב SA שהקלו על עצמם את העבודה ועשו אוקיינוס בין הערים,

זה מסריח ! אני גם לא מבין מה הבעיה בלהגדיל את המפה, כולה לשכור עוד 5 אנשים שייחשבו על מה יהיה בהם וזהו ! לא ?

אה וגם היה נחמד אם היית יכול להחליט איך תיראה (שחור-לבן) ובאיזה כנופייה תיהיה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר מגניב זה שסוף סוף אם מישהו בתוך המשחק ינסע עםאוטו אז כולם ישמעו שיש מוסיקה באוטו ושאפשר יהיה באמת למשל להשאיר את האוטו עם וביינתיים להרביץ לזקנה..... או לשטוף ת/אוטו מלאא דברים....

שהיה מותר באמת לקנות דברים לבית כמו אוטו,רהיטים מכשירי חשמל אוכל נורמלי ולא המבורגר ופיצה ונקניקיות וכל זה...

שסוף סוף יהיה אפשרות שללימוזינה יהיה מקום ליותר מ3 אנשים כמו בסאן אנדראס כי לא יפה רואים לימוזינה מגניבה ואתה לא יכול להכניס שם מלא אנשים רק 3 וזה מעפן...שיהיו מכוניות עכשויותושסוף סוף יהיהו יותר מ200 אנשים בכל המשחק כי זה משעמם כבר אתה רואה באותו רחוב שלוש זקנות,5 זונות חברי מאפיה שנראים אותו דבר...

ובקיצור יש מלא דברים לדעתי במשחק הבא או רגע לפניי שהם פותחים ת'משחק הזה כדאי להם לפתוך מין פורום בעברית,אנגלית ועוד כמה שפות ומשם הם ידעו מה הכי כיף במשחק ומה לא....

אבל גם אל תשכחו שהמשחק הבא למשל יהיה מקורי מקורי אז הוא יתפוס לפחות איזה 10 ג'יגה בגלל כל הצלילים וכו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהגבתם לי ברצינות.. אהבתי תקטע עם המוזיקה ואני חושב לעצמי איזה מאגניב זה אם נגיד אתה משפר תמערכת באוטו אז שומעים יותר באס ברמקולים נגיד ואיכות יותר טובה.. ווליום יותר חזק וכו'.....

10 ג'יגה???? חחחחחח אמן ואמן שזה יהיה 12ג'יגה טוב? חחח זה יוצא בפאקינג 2008! ! אחי אתה מבין מה זה אמצע 2008 שיוצאים לחופש הגדול (שבשבילי יהיה בין י"ב לצבא) עד אז כבר כונני בלו ריי יהיו זמינים בארץ ובמחירים סבירים נראה לי חחח... אני חושב וצופה שGTA IV יימכר בBLUE RAY ! איך? הא? הגיוני אחושרמוטה... כבר היום ישנם סרטי פורנו הנמכרים בבלו ריי (HD וכל זה...)אז תחשבו עוד שנה.... כי אחרי הכל הבלו ריי הזה גם יהיה בPS3 וגם הוא אמור להחליף את הדיסק בעל השטח הגדול ביותר (ה- DUAL LAYER נכון להיום, נכון שכבר יש דיסקים בלו ריי אבל אני מדבר על המיינסטרים)....

למי שלא יודע לבלו ריי יש איזה 30GB ואם אני לא טועה איזה חברה הוציאה דיסק לפני מספר חודשים של 60GB משו כזה.... ואני ממש לא מגזים.... פשוט לא יאומן... דיסק בגודל סטנדרט שמכיל 60GB! חחח בגלל זה אני צופה שהמשחק הזה יהיה מינימום 10GB כבר היום יש משחק או יותר שבהם מינימום זה 7GB להתקנה ע"ג הדיסק הקשיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה שיפסיקו את זה שצריך לשמור בבתים

אני זוכר שפעם היה משימה קשה רצח ורק אחרי 10+- ניסיונית הצלחתי ואז כשהיתי בדרך לשמור "בבית" פתאום היה הפסקת חשמל :pissed:

אז אני מאוד מקווה שלפחות את זה הם יסדרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהם אחי יש אפשרות של SKIP אם לא הצלחת משימה נראה לי(או שהתבלבלתי עם VCS?)

מה אני מצפה? ריאליזם ושיהייו חנויות (שלא כמו בסנדק שכשראית חנות אחת ראית את כולם, גיוון).

שיוסיפו פיצ'ר קטן של סימולציה של חיים אמיתיים ושלשחקן תהייה עבודה למען השם! אתם יודעים כמה עלילות אפשר לכתוב על עובד חנון בחברה גדולה של הייטק שהופך לגנגסטר? שיהייה אפשר לעשות ילדים,להתחתן ולא רק לקחת את החברה זה משעמם(איך לא ציינתם את זה?, או שכן פשוט לא קראתי את כל התגובות).

שמכונית תיסע יותר לאט אם היא מתנגשת ושאפשר לפוצץ בניינים עם בזוקה, לאיים ועוד כל מיני מיני-משחקונים ופיצ'רים קטנים והמון סוגים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DS אני חושב שיש SKIP בGTASA (בVCS בטוח יש) אני זוכר שהיה לי את SA ל PS2 היה אפשרות כזאת לדלג.

ועכשיו בקשר לנושא:

אני חושב שהמשחק לא צריך להיות יותר רציני ... כל הקטע שיש בו דברים שבמציאות אין - כמו ש 3DGod

כל הקטע שיש לך מלא נשקים זה טוב זה הופך את המשחק לכיף אם היה הגבלה של כמות תחמושת זה היה הרבה פחות מהנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מה שאמרתי בקשר ל SKIP.

אבל מה הקטע? זה משחק יפה ולא דיברתי בכלל על הנשקים :nono: מה אתה מכניס לי מילים לפה? נהפוכו הנשקים הם אחד הדברים שאני מת עליהם ואם נגיד יהייה קטע של רק 2 נשקים זה יהייה גרוע לאללה.

תקרא את כל ההודעה שלי, תודה.

ואל תכניס לי מילים לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מה שאמרתי בקשר ל SKIP.

אבל מה הקטע? זה משחק יפה ולא דיברתי בכלל על הנשקים :nono: מה אתה מכניס לי מילים לפה? נהפוכו הנשקים הם אחד הדברים שאני מת עליהם ואם נגיד יהייה קטע של רק 2 נשקים זה יהייה גרוע לאללה.

תקרא את כל ההודעה שלי, תודה.

ואל תכניס לי מילים לפה

לא הבנתה מה שאמרתי על הנשקים לא קשור למשהו שאמרתה אני סתם אמרתי את זה בשביל הדיון ...

הקטע של הSKIP אני כנראה לא הבנתי אותך ואמרתי לך שיש ב SA .

סליחה אני יערוך תהודעה שיבנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...