GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX

balash-

Recommended Posts

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל מה שאני צריך אין לזה צ'יטים

אי אפשר לרמות בזה (אלא אם כן יש איזה בוט שעובר לי משימה מסוימת?)

אני רק רוצה שמישהו יעבור לי את המשימה של הטיסה וזהו

אני רוצה להמשיך לשחק לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ק הפטיש זה לא המקום לדון בזה אחי...

והמשימות של המטוסים לא היו כאלה קשות.... חחחח כנראה אתה מאיזה עדה קורדיסטאנית או משו D: סתם כפרה אבל תשתמש בציטים בשביל משימה כזאת מסריחה שלא באמת חשוב.... והכי חשוב היא לא כיפית....

אין לי תמשחק אחי... על ההגדרות הכי גרועות הוא עובד לי ב5-10 FPS זה לא כיף לשחק ככה... למרות ששיחקתי ועשיתי ת45+ אחוז ממנו... והייתי בכל הערים וזה.... לדעתי משחק ענק למחשבים שמסוגלים להחזיק אותו על ההגדרות הכי טובות חלק.... אבל אם לא אז הוא מעפאן כי כל הקטע שלו זה הגרפיקה החמודה+ יחסית לאותה תקופה למשחק כזה עמוס באובייקטים.... קיצור אחי יש לי תמשחק שמור למחשב החדש בעוד מספר חודשים כבר מוכן על דיסק =0) (קניתי למתמהמהים..... , פחחחחח, לא אוסיף עוד כי אסור לדבר על צריבות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אתם קולטים שעוד 13.3 שעות אנחנו הולכים לראות טריילר של משחק אגדי..... אני לא יודע איך זה היה אצלכם אבל באזור שלי ובסביבתי כאילו החברים וזה... תמיד היינו אומרים אחרי שייצא GTA3 ואז בא VICE CITY... היינו אומרים בטח בGTA 4 יהיה אפשר לטוס לחלל יהיה זה יהיה זה יעני המותג הפך להיות כל כך מלהיב....

GTA 4 - רק עוד שנה זה ייצא למחשב אבל עדיין כולנו מתים לראות מה הוא מציע... חחח איזה דבר זה יא אללה

בקיצור רציתי לעורר אתכם לקראת הספירה לאחור! (כן כן אני ייעשה COUNTDOWN! .... אין לי מושג איך אבל אני אנסה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...