GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX

balash-

Recommended Posts

אבל זה חזר על עצמו שוב ושוב בGTA I, II וב-III הם גיוונו עם גראפיקה תלת מימדית :). בוויס סיטי הם לא עשו משהו ניכר וSA היה יותר רציני מבחינת השחקן.

כמו שאתה רואה הם כמעט ולא מחדשים שום דבר במשחקים, לא כדאי לנסות משהו שונה? את סיפורי וויס סיטי אין טעם להזכיר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח בטח הטריילר הזה יהיה בידיוק דקה וחצי ויהיה בו כתוביות וקריין ברקע וקצת תמונות וזהו

אני לא חושב שיביא כל כך קצת כמו שאתם ואומרים כי הטריילרים הראשונים של 3 VC וSA היה סבבה ולא התקמצנו

אבל יכול להיות שהפעם זה יהיה שונה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני רוצה שיהיה במשחק??

קודם כל שיעיפו לכל הרוחות את המטוסים המסריחים האלה

בגללם הפסקתי לשחק בSA (במשימה שלומדים לעוף זה מגעיל!!!! מעצבן!!! מעיק!!! לא הכרחי!!!)

שכל המשימות יהיו ניתנות לבחירה!!!!

מפה ענקים פי כמה מSA בהחלט יכוטלה להיות נחמדה אבל אם כל הגודל הזה הם יצטרכו לשים אפשרות של דילוג מהיר בין ערים מרכזיות כי אפילו בSA יש קטעים שאתה נוסע איזה 5 דקות באותו כביש בלי להגיע לשום מקום!!! סתם ישר

יותר מכוניות!!! ואם אפשר שיהיו להם שמות אמיתיים זה יהיה קטלני

השיפורים דווקא אני אהבתי... כל הקטע של הניטרו והצבעים וכל השטויות האלה זה נחמד

שיהיה יותר דברים שניתנים לקנות!!!

הרבה יותר משימות צדדיות

וכמו שאמרו מעלי אולי אפילו איזה מקום עבודה קבוע שיתן לך משימות שונות ואקראיות כל פעם

נשקים מגניבים חשוב מאוד!!!

והכי חשוב שעל זה בכלל אמור להתבסס המשחק זה גניבת המכוניות!!!

שיהיה הרבה יותר רשימות!!!!!

בVC נראה לי שקצת התעלמו מזה וגם בSA לא היה מי יודע מה....

משימת ההתנקשויות בVC היתה מגניבה הייתי רוצה לקרות עוד כאלה....

אולי שיהיה קצת מירוצים אם המשטרה (סגנון NFS MW) שממש צריך להתגרות המשטרה ולעלות ברשימת המבוקשים שלהם

חחח אני נראה לי מפנטז פה שילוב של כל המשחקים!!

רק חסר שיכניסו פה אלמנטים של סימס ואולי גם SLOW-MO מFEAR וקיבלנו משחק אחד שמלשב את כל המשחקים :lol:

דווקא רעיון לא רע :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטוסים זה אחד הדברים הכי כיפיים במשחק לדעתי,אבל כל אחד ומה שהוא אוהב...

מספיק לי רק לראות את הערים והגרפיקה וזהו,לא צריך עכשיו מכל הדברים במשחק..

יאללה מחר הטריילר,אני כבר לא יכול לחכות.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי חשוב קודם כל גרפיקה וכמובן יהיה שיפור דרמטתי בIV אם DX10 והמנוע החדש אז הציפיות הם מעל ומעבר וגם שיהיו מוסכים שיפורים וכל זה למכוניות ושיהיו כמה שיותר מכוניות קלאסיות כי אין כמו החיים של פעם ושיהיה קזינו סנוקרים בילארד מכונות מזל שיהיה במשחק מין טאצ' לא חוקי שיהיה עסקים בעולם התחתון כמו שניקרא מיתחת לאפם של המישטרה והFBI ;D

לפי מה שהבנתי מחר(יום חמישי) בשעה 12 בלילה בדיוק הטריילר יצא לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יום! ! ! ! ! D: מחר ב24:00 הטריילר יינתן להורדה (וגם חצי מאתרי האינטרנט בעולם יפסיקו לפעול חהחהחה D: חחחחחחחח) אני בטוח שיהיו לפחות 10 מיליון קליקים להוריד ב24:00:01...... זה משחק כל כך טוב.... ואני רוצה להוסיף ולומר עוד דברים שחשבתי עליהם שקראתי תתגובות שלכם :

קודם כל 3DGOD אתה צודק בקטע של המשחקיות הנהדרת עד היום בגלל שהיה מצחיק וזה.... אבל בכל זאת לדעתי מה שאנשים ניסו לומר בקטע של הריאליזם זה שיותר כיף לראות את ההרס וכל הנזקים שאתה עושה באופן יותר ריאליסטי, בניין מתפוצץ אוטו מתקלקל ולא רק מתפוצץ חחח בוייס סיטי הייתי נוסע בצ'יטה על מהירות מירבית בזמן שהיא עולה באש! חחחח

הריאליסטיות של כל הקטע של ההצטננות ומחלות וכו' זה בולשיט זה כמו שתגיד שהיית רוצה בקאנטר סורס שיירו לך ביד אז יורידו לך תיד... זה חארטה המשחק מאבד את ההגדרה שלו... הרי זה משחק זה שיעשוע מה כיף לשחק בלי יד? או שאתה צריך לנגד תאף או לראות נזלת עפה מכל עבר חחחחח...

עוד בקטע של הריאליזם.... לדעתי בכל סדרותייה ובעיקר בVC וSA ניסתה במפות לתת סוג של מיני US כלומר אנשים מכל הסוגים :אפרו אמריקנים, קובנים, לטינים, אמריקאיים, עשירים, עניים, מעמד ביניים, עירוניים כפריים ועוד... לדעתי זה היה כיף מאודדדדדד לתת מכות לאיזה מליונר שנוהג על למבורגיני ולירות באיזה קובני מציק שנלחם על המכונית שלו... בגלל זה כדי לדעתי להמשיך עם זה ואף להוסיף כמה שיותר סוגים של אנשים\אזורים... כלומר לפתח יותר את כל הקטע של הממשלה.... הייתי רוצה לראות איזה בניין בולשת(FBI) ומתחם 51 כזה חח וCIA שאם אתה נכנס אין מצב שאתה יוצא חי אלא אם כן....(אתה אם האוטו הנכון\דיברת עם האנשים הנכונים\יש לך תעודה מזוייפת וכו וכו'...) אפילו מתחת מכבי אש שאפשר להיכנס אליו... אולי גם מקומות בילוי כמו בריכות שחייה שאפשר להיכנס אליהם....(בתשלום או לא...) כל הגולף והטניס ומשחקי כדור למיניהם יהיה נחמד להיכנס לאיזה איצטדיון הומה אדם ולתת להם מכות של רצה ולזרוק רימונים (אימאלה מזכיר לי תרחיש אפשרי בישראל שמחבל יעשה... חס וחלילה אימאללההה) ולהתחיל שמה עם המשטרה ולדפוק ברחה עם ההליקופטר שבאת איתו ונחתת באמצע המשחק.... בקיצור ריאלסטיות כמו הדוגמה הזאת.... אתה מבין... שלא תהרוס את המשחקיות המעולה אלא להיפך תאפשר יותר משחקיות עם הקטע של תהרוס תעיר תעשה מה שתה רוצה בסוף תמיד תצא מתחנת המשטרה בערבות... או שתצליח לשמור ולצאת מזה חחחח

רציתי להגיב לג'ק הפטיש...

אחי מה זה יעיפו תמטוסים........ מה כל כך קשה? זה לא פלייט סימולטור חחח זה הדבר אחד הכיפים שהיה כל כך חסר בVC והיו גם מעט מאוד בSA וסוגים של וזה... זה כולה פאקינג 8 כפתורי שליטה אם זה לא נוח לך אתה ממש ממש ממש ממש ממש כורדי... זה שלומדים לעוף זה בין הדברים הכי הכי הכי מיותרים..... פשוט הורססס תמשחק הרי זה משחק לא? תנו משימה לדפוק אוטו שיש בו רישיון לתעופה מה הם נותנים לי (פושע שיהיה ברמה של דון) לעשות שיעורי מטוס חחח אחרי ששיחקתי עם המטוס המסריח בVC אני יכול לתת להם שיעורי טיסה אפילו ששיחקתי רק עם המטוס הזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיב לג'ק הפטיש...

אחי מה זה יעיפו תמטוסים........ מה כל כך קשה? זה לא פלייט סימולטור חחח זה הדבר אחד הכיפים שהיה כל כך חסר בVC והיו גם מעט מאוד בSA וסוגים של וזה... זה כולה פאקינג 8 כפתורי שליטה אם זה לא נוח לך אתה ממש ממש ממש ממש ממש כורדי... זה שלומדים לעוף זה בין הדברים הכי הכי הכי מיותרים..... פשוט הורססס תמשחק הרי זה משחק לא? תנו משימה לדפוק אוטו שיש בו רישיון לתעופה מה הם נותנים לי (פושע שיהיה ברמה של דון) לעשות שיעורי מטוס חחח אחרי ששיחקתי עם המטוס המסריח בVC אני יכול לתת להם שיעורי טיסה אפילו ששיחקתי רק עם המטוס הזה חח

LOL ג'ק הפטיש :lol: :lol:

פעם ראשונה קוראים לי ככה :jump: :jump:

אין לך מושג כמה ניסיתי לעבור את המשימה המעצבנת הזאת!!!

אפילו פתחתי דיון לבקש ממישהו שיעבור לי את המשימה הזאת

שמרתי בדיוק בשדה תעופה וביקשתי ממישהו שיטען את הSAVE שלי ורק יעבור לי את המשימה הזאת

אם אתה רוצה אני מאוד מאוד מאוד ישמח ויודה לך כי ממש בא לי לחזור ולסיים את המשימות האחרות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...