מפגש פורום- כולם מוזמנים!- כנסו!!!(רשימת המגיעים עודכנה!) - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש פורום- כולם מוזמנים!- כנסו!!!(רשימת המגיעים עודכנה!)

Aviko

Recommended Posts

• תגובות 376
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חבר'ה השגתי כמה דברים...

אני עושה מחירת חיסול! :lol:

כל המעוניין במעבד P3,כרטיס מסך G4,גופי קטנים וישנים בשביל המעבדים,מאווררים ישנים שמותאמים לגופי הקירור (בגודל של 4.5 ס''מ),

גוף ממש דק לצ'יפ,גוף למעבדי P2.

זהו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי בא, הייתי מביא את הפנטיום I ששוכב לי בארון כבר כמה שנים טובות.

או אולי את הפנטיום II שלי שעד לא מזמן היה בשימוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מרגע שאנשים התחילו פה "להביא 2 ולצחוק עליו" החלטתי שאותי אתם לא תראו :kopfpatsch:

העובדה שאנחנו פורום של גיקים לא אומרת שאנחנו צריכים להראות את זה לכל האנשים בעזריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אתה לא מסכים?

זה דבר אחד להיות גיק בפורום של גיקים ולבוא למפגש פורום אבל להסתובב עם רכיבי חומרה ולצחוק על חומרה ישנה באמצע מקום ציבורי זה דבר אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

לפי הסקר שערכתי (אני :lol:) - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=248186.msg2187882#msg2187882

באים עד כה 35 אנשים,וזה מצויין!

בשנה שעברה (המפגש ה-13) היו בסביבות ה-37 אנשים (לפי המאמר, - אני לא הייתי),זו הפעם הראשונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אתה לא מסכים?

זה דבר אחד להיות גיק בפורום של גיקים ולבוא למפגש פורום אבל להסתובב עם רכיבי חומרה ולצחוק על חומרה ישנה באמצע מקום ציבורי זה דבר אחר לגמרי.

אתה יודע, אתה לא חייב להצטרף לגנון.. אני מאמין שאנשים שגדל להם כבר שיער בבית שחי לא יעשו דברים כאלה ותוכל לדבר איתם בזמן שהגנון יעשה שטויות.

רק שימו לב שהם לא יבלעו איזה צ'יפ שם.. האמהות עוד יתבעו אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...