מפגש פורום- כולם מוזמנים!- כנסו!!!(רשימת המגיעים עודכנה!) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש פורום- כולם מוזמנים!- כנסו!!!(רשימת המגיעים עודכנה!)

Aviko

Recommended Posts

מה זה השטיות האלה של הגיל,ו-eegg באיזה זכות אתה קובע גיל?לפי מה שאני יודע אתה לא מנהל או משהו כזה אני פה באתר כמה שנים טובות וכל כל מי שרוצה בה ואני לא יתן שזה יפסק כל אחד יבוא ולא משנה באיזה גיל הוא אל תשכחו שהזון הוקם בשביל לקדם את האנשים שלנו בתחום המחשבים ועם יש הגבלה של גיל לא נראה לי שהוא ממש עוזר לקדם המשך יום נעים eli_Asus :xyxthumbs:.

וליאור שלחתי לך הודעה ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 376
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שיש כוח שיקרא את ה10 העמודים האלה ויראה שיש יותר ילדים "קטנים" מגדולים אז למה שלא נבוא?

מה אכפת לכם בני כמה אתם ביחס לאחרים? כמו שאמרתי אני באתי לפני שנה שהייתי בן 12 וחצי!

אז נכון לא דיברתי כל הזמן, ולא דיברתי עם כולם אבל היה ממש בסדר... ואם אני הסתדרתי אם בני 16 18 (אני זוכר שישבנו לאכל ישבתי עם בני 16 ו18 ודיברנו חופשי....) אז אתם שאתם בני 13 14 יכולים בכיף לבוא....

חוץ מזה שנפגשתי עם מישתמש בן 28!!

ד"א אני זוכר שעשו מיני תחרות למי יש ממוצע הודעות ליום הכי גבוהה. מור התחיל לקרוא את הממוצע ההדעות מהפופיל: 2, 1 0.23... (הודעות ליום):lol: פתאום הוא קורא את הדף של ליאור(פ) 28.36... :lol: :lol: :lol: אפילו לא המשיך לקרוא את הפרופיל של המשתמשים הבאים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח....."כל אחד יביא משהו" אהבתי,עד היום כל אחד הביא משהו בלי שאף אחד יגיד לו וכמובן תפקידי הקבוע(ארדיסק מת של wd) :xyxthumbs:.

הותיקים מכירים אותי אבל לחדשים הנה אני(האמצעי בתמונה):

אני זוכר מהמפגש פורום האחרון(למיטב ידיעתי,לא הייתי פה מלא זמן בגלל הגיוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו, מי שלוחץ על הקישור לפוסט הזה מהדף הראשי של הזון נכנס לבלאגן, 10 דפים, שבטח אף אחד לא הולך לקרוא את כולן, עדיף לרכז הכל במין דף "הצהרה" כלשהוא עם כל הפרטים, רשימת אלו שבאים, והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אני זוכר שעשו מיני תחרות למי יש ממוצע הודעות ליום הכי גבוהה. מור התחיל לקרוא את הממוצע ההדעות מהפופיל: 2, 1 0.23... (הודעות ליום):lol: פתאום הוא קורא את הדף של ליאור(פ) 28.36... :lol: :lol: :lol: אפילו לא המשיך לקרוא את הפרופיל של המשתמשים הבאים....

זה היה במיפגש ב 15.. (1,2,06)...

אבל אני זוכר דווקה 70 הודעות ליום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאולי אני יגיעה (מיטבתה בדרום הרחוק וכן אולי אני יביא שוקו לכולם ;D ).

אני במיקרה נימצא בתל אביב באותו יום היה נחמד לפגוש את כולם וגם לפי הגילאים פה אני אהיה הסבא של כולם.

אני יביא כרטיס וודו 3 הכרטיס הגרפי הראשון שלי חתיחת הסטוריה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...