:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת... - עמוד 6 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת...

R0ck

Recommended Posts

קודם כל כל OS על פיסי זה פשוט גרוע, אין מה לעשות חצי היופי של מקים מגיע מהעובדה שהחומרה והתוכנה באו מאותה חברה והכל פשוט עובד.

שנית כל אם אתה מתייאש ממערכת הפעלה תוך כמה דקות אז מגיע לך להיות שבוי של MS.

הכל עבד, אין בעיות תאימות עם החומרה. לא התייאשתי, פשוט לא ראיתי משהו שמצדיק את המעבר / למידה. אני גם לא ממש שבוי של MS, אני משתמש בכלי הנכון למשימה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה השטויות האלה לקמפל זה דקה סכה 3 פקודום אני משתמש ב DEBIAN בעיה אחת אין לי ואני משתמש בזה ביום יום לא חסר לי כלום יש לי מנהל שהוא מתקין הכל + פקודה שמורידה עידקונים זה ממש פשוט ונוח.

אולי מי שעצלן אז לא מתאים לו כל דבר לחפש ב אז הוא נכנע וחוזר ל WIN

העניין הוא שאפילו לא צריך את זה. משתמש פשוט לא צריך לקמפל כלום, חד וחלק. אפשר לסדר הכל עם כלים גראפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שהגעת לקיצור הזה על דעת עצמך... :)

עברתי בחיים עשרות מערכות הפעלה, והגעתי למסקנה WIN המערכת הטובה ביותר לשימוש במחשב האישי.

לינוקס, , סולאריס, איריקס, איקס, דוס, סי.פי.אם... הכל אותו החרא שמדובר בשימוש אישי על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בחיים עשרות מערכות הפעלה, והגעתי למסקנה WIN המערכת הטובה ביותר לשימוש במחשב האישי.

לינוקס, , סולאריס, איריקס, איקס, דוס, סי.פי.אם... הכל אותו החרא שמדובר בשימוש אישי על המחשב.

איקס?

נראה לי שבדקת את לפני 4-5 שנים. תחזור שוב, תעלה הפצה מLiveCD ותתחיל לשחק. הקלות של התקנת התוכנות פה היא כמעט בלתי-נסבלת. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחרא זה שבווינדווס יש הכי הרבה :P

יש לי מחשב Desktop בבית שמריץ ,הוא עובד כבר שנתיים וחצי וקיבל רק 2 ווירוסים, לעומת מחשבים של אנשים

שאחרי חודשיים המחשב שלהם כמעט ולא מתפקד בגלל malware .

זה הכל תלוי במשתמש ובעיקר באיזה הוא משתמש וכמה תוכנות הוא מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איקס?

IBM AIX

נראה לי שבדקת את לפני 4-5 שנים. תחזור שוב, תעלה הפצה מLiveCD ותתחיל לשחק. הקלות של התקנת התוכנות פה היא כמעט בלתי-נסבלת. ;)

על איזה תוכנות אתה מדבר? גימפ שרימפ, אינטרנט עילג, נכה, משחקים מימי מתושלח.

תעשה טובה לעצמך, עזוב את האגו ותחזור הביתה ל- . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב Desktop בבית שמריץ ,הוא עובד כבר שנתיים וחצי וקיבל רק 2 ווירוסים, לעומת מחשבים של אנשים

שאחרי חודשיים המחשב שלהם כמעט ולא מתפקד בגלל malware .

זה הכל תלוי במשתמש ובעיקר באיזה דפדפן הוא משתמש וכמה תוכנות פיראטיות הוא מוריד.

צודק , תלוי במשתמש ... אבל אני מדבר על חברות גדולות שמשתמשות בווינדווס ובווינדווס רמת נמוכה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...