:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת... - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת...

R0ck

Recommended Posts

ואיך בדיוק מאשימים את המק ב FORM OVER FUNCTION? :bash:

שני הממשקים פשוט לא שימושיים להחריד, למרות שבריל גם נראה יותר טוב וגם נראה יותר שימושי מה AERO.

ודובי:

תוכנה ממש לא נקבעת לפי הגודל של ההורדה שלה תבדוק קצת מה DEMO SCENE ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא חייב להיות מיותר

תחשוב על מצב של בעל עסק קטן שצריך מחשב בודד זול לדברים קטנים

עכשיו מחשב+WIN ותוכנות קניניות יעלה לו הרבה כסף (יחסית)

לאומת אותו מחשב אם לינוקס+אופן אופיס\FF \וכו

עכשיו תחשוב על מצב שאותו עסק גדל מאוד ועכשיו יש לו הרבה מחשבים

לשימושים פשוטים -מבחינה כלכלית עדיף לו (נכון שיש החזרי מס אבל זה לא 100% )

ללינוקס גם אין הרבה ווירוסים ככה שזה גם יתרון

ובכלל אם מוצאים את הפירטיות מהשוק הלינוקס מתאים לסטודנטים תפרנים וכו

הבעיה שיש לWIN ותוכנות קניניות הרבה פירטיות ושזה חינם מול חינם לWIN יש יתרון גדול

תוריד תחינם מהקניניות והתמונה תישתנה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי בזמנו מנדרייק 7.0, רד הט 9.0, ולפני כמה זמן התקנתי אובנטו 6.0, בכולם אכלתי חצץ עם לכרטיס מסך, לRAID וכן הלאה, וגם שסוף סוף התקנתי את המערכת הפעלה האינרטנט לא עבד כי לא היו לWINMODEM שלי :s07:.

אז אתה קובע טיב של על סמך העובדה שאתה

לא יודע להגדיר אותה כמו שצריך?

למה לבזבז מקום על מיותרת כמו לינוקס? בשביל מה?

כל אחד והצרכים שלו, אם אתה לא צריך, אל תתקין!

אבל למה לבאס אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה קובע טיב של על סמך העובדה שאתה

לא יודע להגדיר אותה כמו שצריך?

מאיפה הבאת את זה ?? אני דיברתי על ואתה מדבר על הגדרות :nixweiss:

כל אחד והצרכים שלו, אם אתה לא צריך, אל תתקין!

אבל למה לבאס אחרים?

למה לבאס, הוא צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא צודק

לא כל משתמש צריך משחקים ומיליון תוכנות

הרבה מישתמשים רק גולשים כותבים דברים קטנים וזהו

ובישביל זה לא צריך לקנות מערכת הפעלה לינוקס מספיק טוב לגלישה

ואם אופן גימפ וכו הוא יכול לספק משתמש חובבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה ?? אני דיברתי על ואתה מדבר על הגדרות :nixweiss:למה לבאס, הוא צודק.

אלוהים...ילד קטן נטפל לסמנטיקה!

עזוב אותי, אתה יודע טוב מאוד למה התכוונתי.

לא ידעת לתפעל את המערכת הפעלה שתתאים לך, למרות שזה אפשרי

ולכן קבעת שהיא לא טובה.

זה כמו שאני אשחק כדורסל, אהיה גרוע בזה ואגיד על סמך זה שמדובר

במשחק לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי בזמנו מנדרייק 7.0, רד הט 9.0, ולפני כמה זמן התקנתי אובנטו 6.0, בכולם אכלתי חצץ עם לכרטיס מסך, לRAID וכן הלאה, וגם שסוף סוף התקנתי את המערכת הפעלה האינרטנט לא עבד כי לא היו לWINMODEM שלי :s07:.

לינוקס כיום פשוט לא מסוגלת להחליף מערכת הפעלה מבית מיקרוסופט, אנחנו ה"טיפשים" שאין להם כוח להתעסק עם סקריפטים, חלונות טרמינל ולבלות שעות של חיפושים באינטרנט בניסיון להבין למה הדרייבר של המדפסת לא עובד יעדיפו תמיד את .

לגבי האורות וצילצולים שלו וויסטה - אני אוהב אורות וצלצולים וברגע שיהיה לי מחשב מספיק חזק, אני מתקין .

אתה לא מאשים את האנשים הנכונים.

לא מפתחי הקרנל ולא מפתחי ההפצה אשמים בחוסר התמיכה ברכיבים הספציפים האלו, יצרני החומרה אשמים בכך שהם לא מפתחים ואתה אשם בכך שלא חיפשת בגוגל לפני שהתקנת.

גם האנשים שאמרו פה ש"לינוקס לא תומכת בהרבה תוכנות ומשחקים",

1. בלינוקס לא חסרות שום תוכנות. יש תוכנה מכל סוג ולכל מטרה של תרצו.

2. ושוב פעם, אם חסרה לכם תוכנה ספציפית אתם צריכים להאשים את מפתחים ולא את מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מאשים את האנשים הנכונים.

לא מפתחי הקרנל ולא מפתחי ההפצה אשמים בחוסר התמיכה ברכיבים הספציפים האלו, יצרני החומרה אשמים בכך שהם לא מפתחים דרייברים ואתה אשם בכך שלא חיפשת בגוגל לפני שהתקנת.

מסכים לחלוטין, זה באמת אשמה של היצרנים שאין דרייברים תומכי לכול התקן חומרה, וזה שלא חיפשתי בגוגל זה בדיוק על מה אני שמדבר - צריך כול כך הרבה "הכנות פרה-טיסה" ללינוקס לבדוק שהיא תואמת להכול שזה הופך את כול ההתקנה שלה למתיש.

ועכשיו לתכלס, אם לינוקס הייתה תחליף אמיתי ובשל לXP כולם כולל אני היו עוברים אליה, כנראה שהיא עדיין לא.

לא ידעת לתפעל את המערכת הפעלה שתתאים לך, למרות שזה אפשרי

ולכן קבעת שהיא לא טובה.

זה בדיוק העניין, אתה עסוק כול הזמן בסקירפטים טרמינלים קימפולים של קוד מקוד וכול מיני דברים אחרים במקום להריץ , זה מתיש, אני רוצה ללחוץ על ICON ושיעבוד, לא מעניין אותי כול המסביב.

אגב למה אתה עובד עם ???VISTA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנות קוד פתוח תמיד מתפתחות בגלל שכל מתכנת סוג ד' יכול לנסות לשפר ואם זה יצא טוב אפילו לשלוח את זה למפתחי התוכנה המקורית שיכניסו את זה לגרסא הבאה...

ובכלל בתוכנות קוד פתוח יש הרבה יותר חופש...

--

נגיד שיש עולם שבו הכל נתמך ע"י (ואני מתכוון הכל) אני הייתי מתקין אותה בלי לחשוב פעמיים והייתי מוחק את הווינדוס כבר עכשיו..

אבל העולם שלנו לא כזה ואפחד לא רוצה להתעסק עם מערכת הפעלה שלא תומכת בכל התקני החומרה שלו... אז בנתיים היא הפתרון לשרתים/אנשים שאין להם הרבה כסף ולא רוצים להוריד ואנשים שכל החומרה שלהם נתמכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לתכלס, אם הייתה תחליף אמיתי ובשל לXP כולם כולל אני היו עוברים אליה, כנראה שהיא עדיין לא.

אתה מסרב להבין שלינקס היא לא אלטרנטיבית? היא בזכות עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין' date=' זה באמת אשמה של היצרנים שאין דרייברים תומכי לכול התקן חומרה, וזה שלא חיפשתי בגוגל זה בדיוק על מה אני שמדבר - צריך כול כך הרבה "הכנות פרה-טיסה" ללינוקס לבדוק שהיא תואמת להכול שזה הופך את כול ההתקנה שלה למתיש.

ועכשיו לתכלס, אם לינוקס הייתה תחליף אמיתי ובשל לXP כולם כולל אני היו עוברים אליה, כנראה שהיא עדיין לא.

זה בדיוק העניין, אתה עסוק כול הזמן בסקירפטים טרמינלים קימפולים של קוד מקוד וכול מיני דברים אחרים במקום להריץ אפליקציות, זה מתיש, אני רוצה ללחוץ על ICON ושיעבוד, לא מעניין אותי כול המסביב.

אגב למה אתה עובד עם ???VISTA

[/quote']

אני הבעתי איזושהי דיעה על לינוקס לאיזשהו כיוון(שלילי או חיובי)? לא.

וגם לא על windows.

בסה"כ אמרתי שהגישה שלך נובעת מאטימות שמאוד מרגזיה אותי.

אנשים פשוט לא רוצים לחשוב קצת, לעבוד וחושבים שהכל מגיע להם ובקלות.

אין מה לעשות, בלי ידע לא תגיע לשום מקום.

אז קודם כל, בסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותך להתקין לינוקס.

וגם אם החלטת להתקין לינוקס ולא הצלחת להגדיר אותה כמו שצריך,

אל תאשים את הלינוקס, תאשים את עצמך שלא למדת מספיק.

יש פתגם שאומר:"רקדן גרוע, אומר שהריצפה עקומה". יש מבין?

זה בכלל לא רלוונטי באיזו מעה"פ אני משתמש לטענה שהבעתי.

נ.ב-

תשים לב שיש לי גם הודעה מUNIX, יש לי גם שמותקן במחשב וגם , אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסרב להבין שלינקס היא לא מערכת הפעלה אלטרנטיבית? היא מערכת הפעלה בזכות עצמה.

נכון, אבל המערכת הפעלה הזאת שהיא מערכת הפעלה בזכות עצמה, לא מציגה אלטרנטיבה ראויה לXP בשום מצב.

זאת מערכת הפעלה מתחרה, זה שהם לא מרוויחים כסף(שזה לא תמיד נכון ר"ע RH) לא אומר שהם לא מתחרים.

יש לך 2 מערכות הפעלה, שמנסות להציג אותו דבר כמעט, ממשך גראפי, נוחיות למשתמש, ופונקציאנאליות.

אני הבעתי איזושהי דיעה על לינוקס לאיזשהו כיוון(שלילי או חיובי)? לא.

וגם לא על .

בסה"כ אמרתי שהגישה שלך נובעת מאטימות שמאוד מרגזיה אותי.

אנשים פשוט לא רוצים לחשוב קצת, לעבוד וחושבים שהכל מגיע להם ובקלות.

אין מה לעשות, בלי ידע לא תגיע לשום מקום.

אז קודם כל, בסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותך להתקין לינוקס.

וגם אם החלטת להתקין לינוקס ולא הצלחת להגדיר אותה כמו שצריך,

אל תאשים את הלינוקס, תאשים את עצמך שלא למדת מספיק.

יש פתגם שאומר:"רקדן גרוע, אומר שהריצפה עקומה". יש מבין?

זה בכלל לא רלוונטי באיזו מעה"פ אני משתמש לטענה שהבעתי.

וואי וואי כמה שאתה אטום, אתה מערבב בין דברים, לבין פתגמים שלא קשורים לזה.

הפתגם הזה אומר שיש שאנשים שיאשימו את כולם בהכל לפני שיבואו בטענות כלפי עצמם.

מה זה קשור לכל הרוחות?

מערכת הפעלה צריכיה להיות פשוטה מספיק, כדי שניתן יהיה לגשת לרכיבי הרמה הגבוהה שלה בקלות ובלי ידע מקדים.

בלינוקס זה לא אפשרי, אתה באמת חושב שכל מתכנת, מהנדס שעובד עם CAD או כל אדם אחר בחברת הייטק יודע באמת מה הולך שמה עם ה- שלו?

לא, הם יודעים בד"כ בדיוק מה שהבן אדם הממוצע יודע, לעיתים רחוקות קצת מעבר לכך. הם יודעים שהם עושים login לעמדה שלהם, לוחצים דאבל קליק על התוכנה או סביבת העבודה שהם עובדים בה ומתחילים לעבוד. בסוף היום עם עושים Ctrl+s/F9/F5/Ctrl+c או כל דבר אחר שמקמפל, ממיר, שומר או וואט אבר את עמל היום הזה, מכבים את המחשב והולכים הבייתה.

בשביל תקלות מענות ושאר קפריזות בכל חברה יש לך צוות תמיכה שועסק בבעיות סיסטם.

בגלל זה לינוקס לא תכנס מעולם לשוק העסקי בתור מתחרה רצינית(ומכמה מערכות ספיצפיות לאף אחד לא אכפת, ברגע שיש לך ארגון עם 3000 עובדים יש לך 3000 רשיונות של , ועוד כמה עשרות של 2003 סרבר, אז כן אולי יש להם Filer שמבוסס על Unix כמו Netapp/EMC, או איזה שרת DB או WEB למרות שSQL2003 וSharpoint 2007 פשוט מזיינים את כל מה שיש להם כרגע להציא לפחות ברמה פנים ארגונית)

אבל אם אתה חושב שיש הפצת אחת כיום(שבכלל יכולה להציג משהם שאיך שהוו דומה לדומיין של MS) שבא המזכירה, הרו"ח, המתכנת, והילדה הקטנה של הבוס שהגיע לעבודה בכלל שיש שביתה בבית הספר יכולים לעשות Login אליה בין לילה אז אתה טועה, ומטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי כמה שאתה אטום, אתה מערבב בין דברים, לבין פתגמים שלא קשורים לזה.

הפתגם הזה אומר שיש שאנשים שיאשימו את כולם בהכל לפני שיבואו בטענות כלפי עצמם.

מה זה קשור לכל הרוחות?

מערכת הפעלה צריכיה להיות פשוטה מספיק, כדי שניתן יהיה לגשת לרכיבי הרמה הגבוהה שלה בקלות ובלי ידע מקדים.

בלינוקס זה לא אפשרי, אתה באמת חושב שכל מתכנת, מהנדס שעובד עם CAD או כל אדם אחר בחברת הייטק יודע באמת מה הולך שמה עם ה- שלו?

לא, הם יודעים בד"כ בדיוק מה שהבן אדם הממוצע יודע, לעיתים רחוקות קצת מעבר לכך. הם יודעים שהם עושים login לעמדה שלהם, לוחצים דאבל קליק על התוכנה או סביבת העבודה שהם עובדים בה ומתחילים לעבוד. בסוף היום עם עושים Ctrl+s/F9/F5/Ctrl+c או כל דבר אחר שמקמפל, ממיר, שומר או וואט אבר את עמל היום הזה, מכבים את המחשב והולכים הבייתה.

בשביל תקלות מענות ושאר קפריזות בכל חברה יש לך צוות תמיכה שועסק בבעיות סיסטם.

בגלל זה לינוקס לא תכנס מעולם לשוק העסקי בתור מתחרה רצינית(ומכמה מערכות ספיצפיות לאף אחד לא אכפת, ברגע שיש לך ארגון עם 3000 עובדים יש לך 3000 רשיונות של , ועוד כמה עשרות של 2003 סרבר, אז כן אולי יש להם Filer שמבוסס על Unix כמו Netapp/EMC, או איזה שרת DB או WEB למרות שSQL2003 וSharpoint 2007 פשוט מזיינים את כל מה שיש להם כרגע להציא לפחות ברמה פנים ארגונית)

אבל אם אתה חושב שיש הפצת אחת כיום(שבכלל יכולה להציג משהם שאיך שהוו דומה לדומיין של MS) שבא המזכירה, הרו"ח, המתכנת, והילדה הקטנה של הבוס שהגיע לעבודה בכלל שיש שביתה בבית הספר יכולים לעשות Login אליה בין לילה אז אתה טועה, ומטעה.

עד כמה שאתה יכול לקפוץ לי :jump:

מי דיבר בכלל על תחרות בין לבין WIN? ועוד בשוק העסקי?

ועוד אני מבלבל דברים?

קיצר לך תישן ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...