כרטיס XFX 8800GTS 320mb XXX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס XFX 8800GTS 320mb XXX

Baz34

Recommended Posts

לאחר סקר שוק מקיף ברשת לגבי ביקורות BENCHMARKS וכו החלטתי להזמין את הכרטיס הנדון, אך אני עדין מתלבט האם ללכת על הגירסה המואצת או הרגילה . ממה שהבנתי וקארתי הכרטיס הנ"ל זכה לשבכים רבים ונבחר כ-EDITOR CHOICE בהרבה אתרים מכובדים. אך עדין ישנה אסכולה שאומרת שכרטיסים בגירסה זו בעייתיים ולא יציבים ואורך החיים שלהם עלול להיות בעייתי וישנה אסכולה אחרת שאומרת שאם כבר כרטיס מואץ אז עדיף אחד שיצא ככה מבית היצרן כיוון שהדבר מחייב שעל מנת שיוכל לעמוד בביצועים מן הסתם נבחרים רכיבים אשר יכולים לעמוד בעומס השעון. שאלה נוספת , האם הכרטיס יכול לעבוד מה-SLOT ב-MB או שחייבים להצטייד בכבל מתאם לקונקטור מתח 6 פין חיצוני. אודה מאוד להתייחסותכם והמלצתכם, תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה OC הזה שבא מהמפעל הוא מאוד קטן, ותוך 2 דקות אתה יכול לעשות אותו לבד.

וכן, אתה צריך לחבר אותו לספק כוח. (איזה ספק? יכול להיות שהוא חלש מדי... וגם תביא את המפרט של המחשב שלך, אולי יש עוד דברים לשפר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר חברה כזאת...

אני מזער שזה ג'נרי אז אתה תצטרך גם להחליף ספק. (לא משהו רציני,400 שקל לאחר תותח)

אתה לא מכיר את XFX?

אתה הג'נרי פה.

אחלה כרטיס, קיבל המון ביקורות טובות

מה גם שיש לו קירור טוב יותר, ככה שזה בכלל טוב וזה הבדל של פחות מ-50 שקלים מהגרסה הרגילה: 50 שקל בשביל פוטנציאל גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר על הספק והוא צודק.

וכמו שנאמר את הOC הזה משלימים בכמה דקות. אם אתה רוצה להוציא 2000 + על כרטיס תעשה את זה בשכל ולך על 8800GTS 640.

וכן. חייב חיבור 6PIN אחר הכרטיס לא יעבוד.

וכן חייב ספק נורמלי ולא זבל של JTC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק אולי הוא לא מרצדס אבל הוא 500W , כמה צריך כבר בשביל ה- 8800GTS 320mb xxx המעבד שיש לי הוא 3G (חד-ליבה) עם 2G זיכרון

בטוח שצריך להחליף גם ספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ! ( :P )

אני חושב שהמעד שלך יגביל אותך (יענו המעבד חלש מידי ביחס לכ.מ) אני לא בטוח אבל כמעט.

אם יגידו שכן אז אתה יכול לחכות ל 8600GTS ! כמוני ! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...