עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

עזוב את זה שזה בכלל לא קשור, 3300 שנה זה כלום זמן במובנים של תהליכים ביולוגים.

צריך כמה עשרות אלפי שנים טובות בשביל שדבר כזה יפסיק להתקיים.

איזה שינוי פיזי יש בינינו לבין מישהו מלפני 5000 שנה? כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב ברית , שמעתי סיפור שבאירופה לפני 100 שנה שעוד היינו בגלות

היהודים נהגו ללמוד תורה כל היום , אבל כל תנועת ההשכלה/לימודים גבוהים וכולי התחילה להתפשט באירופה

וגם יהודים רבים הלכו להשכלה .

אז מסופר על שתי אברכים שעזבו את הישיבה, והלכו ללמוד בהשכלה/אוניברסיטה החילונית .

כעבור כמה שנים חזרו לישיבה, והתחילו להתווכח עם האברכים, שמוצא האדם מן הקוף , ופעם היה לנו זנב וכולי...

אז האברכים שאלו אותם אז איפה הזנב היום ? המשכילים ענו שהאדם אבולציונית הבין שהזנב מיותר לכן אט אט הזנב נעלם

אז האברכים ענו למשכילים , אם כך הדבר איך אתה מסביר שאנחנו עושים ברית מילה 3300 שנה ועד היום כולנו נולדים עם עורלה ?

מפה ההוכחה שהאבלוציה היא לא מוחלטת אבל היא בהחלט מתרחשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחלטת מוחלטת

מקודשת מקודשת מה מוחלטת האבלוציה לא מוחלטת והעובדה הכי חזקה לזה שהאבולוציה לא מוחלטת זה האדם שפועל לחלוטין לא לפי האבולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא משעשעת בכלל ובאמת אני לא רואה למה קיום מצעדיי תועבה זה מודרני והילולות על קברי צדיקים פרמטיבי.

אני לא מבין למה הסרת עורלה היא פרמיטיבית וניתוח להגדלת חזה (ששם חותכים רקמה חיה) זו קידמה וחופש האישה. נסי להיות רגע רצינית ולהתייחס לזה.

אתה מדבר כאילו אני שמתי סיליקון ובינתיים הציצי שלך יותר גדול משלי. ::)

אני לא מבינה כיצד הגדלת חזה זאת קדמה וחופש האישה. זה סתם בולשיט שנועד בשביל נשים עם בטחון עצמי בגודל של אגוז קשיו והומצע ע"י גברים לא כל כך מתקדמים שעדיין מעדיפים את הגודל של הציצי על גודל השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחי שהגדלת חזה הוא גם דבר טוב לפעמים

(טוב לא לפעמים,תמיד,למרות שאני לא מבין מה הכיף לגעת במשהו שאתה יודע שהוא מסיליקון,זה כמו למשש פד לעכבר...

בכלל,כל הקטע של השדיים וכל שאר האיברים נראה לי מוזר לגמרי,תחשבו על זה שאנחנו כ"כ רוצים לחוש את האיברים האלה רק מהסיבה שהם מוצנעים ואנחנו לא רואים אותם כל יום,זה כמו שהייתי רוצה למשש לבת את הפה.. או את היד)

בקיצור,הוא גם טוב כי נשים שעברו סרטן השד וכריתת שד,אפשר לבצע להם שחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אלא שבד"כ זה לא מה שקורה, ומה שקורה זה שהיום בנות מקבלות ניתוח להגדלת חזה ל-sweet 16 שלהן. זה פשוט מגוכך. אחרי זה אתם מתפלאים למה סדר העדיפויות של האנשים היום הוא כל כך דפוק ולמה הם כל כך סטומים. כשיש יותר סיליקון ממוח זה סתם עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודשת מקודשת מה מוחלטת האבלוציה לא מוחלטת והעובדה הכי חזקה לזה שהאבולוציה לא מוחלטת זה האדם שפועל לחלוטין לא לפי האבולוציה

מה?

עצם קיומך דיי שולל זאת.

:smile1:

להפך אני מתקדם מכמה אנשים כאן שהמוח שלהם עובד בשיטת "הכנס חרא תהיה חרא" המפורסמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?להפך אני מתקדם מכמה אנשים כאן שהמוח שלהם עובד בשיטת "הכנס חרא תהיה חרא" המפורסמת.

ברור שאתה מתקדם

אתה מכונת העתיד XG9100tz,מפותחת מכל בן אנוש

מהירה כמו הרוח

חזקה כמו האש

זאת ציפור? זה מטוס? לא! זה הדביל עם העורלה

:-\

"הכנס חרא תהיה חרא" ?

אצלך זה הכנס חרא,רגע,אוי שיט,אין מקום,הכל כבר מלא חרא במילא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה מתקדם

מהירה כמו הרוח

חזקה כמו האש

"הכנס חרא תהיה חרא" ?

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה מתקדם

מהירה כמו הרוח

חזקה כמו האש

"הכנס חרא תהיה חרא" ?

:lol: :lol: ;D

כן Classified אתה כל כך מתקדם, רק עזוב אותנו בשקט ולך חזרה לארץ המוצא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...