עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

בתור מישהו שעלה לישראל בגיל 7 וחווה את החיים

עם או בלי עורלה בצורה שאני מבין שזה שם ולא תינוק בן

8 ימים, אני יכול להגיד לכם שלפיסת העור הזאת אני לא אתגעגע,

אבל מצד שני, אם עשו מחקר שזה מכאיב לתינוק, למה לפחות לא לעשות

לו הרדמה? עם כל הכבוד למסורת?!

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור מישהו שעלה לישראל בגיל 7 וחווה את החיים

עם או בלי עורלה בצורה שאני מבין שזה שם ולא תינוק בן

8 ימים, אני יכול להגיד לכם שלפיסת העור הזאת אני לא אתגעגע,

אבל מצד שני, אם עשו מחקר שזה מכאיב לתינוק, למה לפחות לא לעשות

לו הרדמה? עם כל הכבוד למסורת?!

:kopfpatsch:

איזו הרדמה אפשר לעשות לתינוק בן 8 ימים?

זה מסוכן מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. את מציצה רק הספרדים עושים כיום.

2. גם לפני מאה שנה שמרו על סניטריה במילה(את הכול הרתיחו במים וניקו באלכוהול לפני ואחרי).

3. ההורה חייב לדעת יזה מוהל להביא- למוהל של הבן דוד שלי יש למעלה מ3000 מילות ברקורד בלי סיבוך אחד(תנו לי רופא אחד שיש לו כזה אחוזי הצלחה)

והוא לא מש עוף מוזר בתחום-פשוט שומר על כללי בסיס.

4. מסווג- חשבת אולי שהעולם התקדם ואתה נשארת פרימיטיבי?? כולם הבינו שצריך למול את התינוקות ואילו אתה לא.

5. ישנה מעין הרדמה- שמים חומר מאלחש על העור וגם ישנה את הטבעת שאוחזת בעור(ככה היו כורתים איברים בימי הביניים).

6. מה שאתה רואים בטקס זה שהמוהל פשוט עושה את הפיניש -הרוב כבר נחתך(וככה לפעמים גם האבא יכול למול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה מתקדם

אתה מכונת העתיד XG9100tz,מפותחת מכל בן אנוש

מהירה כמו הרוח

חזקה כמו האש

זאת ציפור? זה מטוס? לא! זה הדביל עם העורלה

:-\

"הכנס חרא תהיה חרא" ?

אצלך זה הכנס חרא,רגע,אוי שיט,אין מקום,הכל כבר מלא חרא במילא

הומור של חבר hwzone.

:lol: :lol: ;D

כן Classified אתה כל כך מתקדם, רק עזוב אותנו בשקט ולך חזרה לארץ המוצא שלך.

תחזיר לי את כל הכספים שאבדו לי בגלל ששיקרו לי כשבאתי לכאן ואולי העשה זאת.

אני די בטוח שרוב האנשים כאן מבוגרים(25+)ולא ילדים קטנים אבל מה כן מתנהגים כמו ילדים קטנים."אתה מפגר" למה?סתם כי בא לי להגיד "אתה מפגר!".

התנהגות מאוד לא בוגרת.אז או שהרוב כאן ילדים קטנים או שמבוגרים שלא התבגרו או פשוט כאלו עם בעיות נפשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיקר לך?

תעשה טובה, אתה רוצה לעמוד בתור לקאשה מאיפה שהגעת אז תחזור לשמה.

אתה יודע על כמה כסף וויתרנו כשעלינו לארץ? 3 בתים, 1 בנובוסיבירקס אחד במוסקבה ועוד בית קיץ באודיסה.

אבא שלי עבד עם מענק ממשלתי מלא, הוא ניהל מעבדת מחקר רפואי. לפני משהו כמו 10 שנים חברת תרופות בין לאומית קנתה את המעבדה "שלו" וכל מי שנשאר שמה עכשיו נחשב לרוסים החדשים שמה שנוהגים בBMW ושותים גרייגוס עד השעות הקטנים של הלילה. וגם אז ממש לא היה חסר, אז אם אתה כזה חסר עמוד שדרה, שבטח לא הגיע עוד לגיל , או יותר גרוע מזה קבניסט משתמט שלא מסוגל לתמוך במדינה שהוא חיי בה, אנחנו צריכים לדחוף אותך למטוס ולזרוק אותך ממנו בגובה 30000 רגל. שונאים אנשים כמוך בכל העולם, לא משנה איפה אתה, אתה לא תרגיש בבית, למה פה חרא, שמה יותר טוב, פה אוטובוס מתפוצץ שמה גן עדן. אני בטוח שאתה לא על סף רעב וגר בקופסאת קרטון, אז אתה וכל המשפחה שלך מוזמנים לחזור לחור שהגעתם ממנו.

טיפה טיפה טיפה של פטריוטיות, לא משנה מאיפה הגעת, המדינה הזאת עשתה מספיק בשבילך, אנשים מתים בשביל שאתה תוכל לזיין את השכל בפורומים כל היום, ולירוק להם בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי, אם אתה חושב שאדם שמכליל עולים מרוסייה

בקטגוריה אחת של "שיכורים וזונות שעלו לפה בשביל המענקים"

מפרידים בינך לבין classified אתה טועה בענק.

אם כי אני מסכים רק עם דבר אחד קטנטן מהגיבוב שרשמת פה, שקצת פטריוטיות

לא תזיק, אין לנו ארץ אחרת זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיקר לך?

תעשה טובה' date=' אתה רוצה לעמוד בתור לקאשה מאיפה שהגעת אז תחזור לשמה.

אתה יודע על כמה כסף וויתרנו כשעלינו לארץ? 3 בתים, 1 בנובוסיבירקס אחד במוסקבה ועוד בית קיץ באודיסה.

אבא שלי עבד עם מענק ממשלתי מלא, הוא ניהל מעבדת מחקר רפואי. לפני משהו כמו 10 שנים חברת תרופות בין לאומית קנתה את המעבדה "שלו" וכל מי שנשאר שמה עכשיו נחשב לרוסים החדשים שמה שנוהגים בBMW ושותים גרייגוס עד השעות הקטנים של הלילה. וגם אז ממש לא היה חסר, אז אם אתה כזה חסר עמוד שדרה, שבטח לא הגיע עוד לגיל , או יותר גרוע מזה קבניסט משתמט שלא מסוגל לתמוך במדינה שהוא חיי בה, אנחנו צריכים לדחוף אותך למטוס ולזרוק אותך ממנו בגובה 30000 רגל. שונאים אנשים כמוך בכל העולם, לא משנה איפה אתה, אתה לא תרגיש בבית, למה פה חרא, שמה יותר טוב, פה אוטובוס מתפוצץ שמה גן עדן. אני בטוח שאתה לא על סף רעב וגר בקופסאת קרטון, אז אתה וכל המשפחה שלך מוזמנים לחזור לחור שהגעתם ממנו.

טיפה טיפה טיפה של פטריוטיות, לא משנה מאיפה הגעת, המדינה הזאת עשתה מספיק בשבילך, אנשים מתים בשביל שאתה תוכל לזיין את השכל בפורומים כל היום, ולירוק להם בפנים.

[/quote']

מסכים עם כל מילה מצבינו היה ממש דומה רק שלנו היו 2 בתים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לסבא שלי היה קצת יותר כסף, כנראה היו לי בתים עכשיו ברחוב בן-יהודה, ארלוזרוב ורש"י בת"א, נו אז? (בתים שהוא חי בהם).

והוא ויתר על דיי הרבה מהחיים שלו למדינה, במיוחד על זיוף התעודת זהות שלו בגיל 16 לגיל 18 כדי שהוא יוכל להיות בהגנה.

מה שאני מנסה להעביר פה, על כל שינוי שבנאדם עושה יש מחיר. יש כאלה שרצו לעלות לישראל ושילמו בצורה של רכוש, אחרים שילמו גם רכוש וגם אחרים כי רצו או לעלות ברמת חיים מסוימת או לטובת הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו צריכים לדחוף אותך למטוס ולזרוק אותך ממנו בגובה 30000 רגל.

חבר שלי דווקא, אותו לא צרייך לזרוק, הוא יקפוץ לבד. זה התחביב שלו. במקרה שלו באמת אפשר לצעוק "זאת ציפור? זה מטוס? לא, זה ההוביט המשוגע עם העורלה!". :lol:

וכן, אפשר להרדים תינוק בן 8 ימים. להרדים אפשר גם אוגר בן יומיים, הכל שאלה של כמות. כל חומר הרדמה הוא סוג של סם. צחקו צחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומור של חבר hwzone.תחזיר לי את כל הכספים שאבדו לי בגלל ששיקרו לי כשבאתי לכאן ואולי העשה זאת.

אני די בטוח שרוב האנשים כאן מבוגרים(25+)ולא ילדים קטנים אבל מה כן מתנהגים כמו ילדים קטנים."אתה מפגר" למה?סתם כי בא לי להגיד "אתה מפגר!".

התנהגות מאוד לא בוגרת.אז או שהרוב כאן ילדים קטנים או שמבוגרים שלא התבגרו או פשוט כאלו עם בעיות נפשיות.

kqeb5jrf0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי לכך ובהתאם וזאת, אני חושב שמיצינו. ננעל.

אגב, רק עוד דבר אחד, classified, אם אתה חושב שאנחנו כל כך פרימיטיבים ואתה מרגיש כל כך לא שייך פשוט תעזוב.

אני לא יודע בן כמה אתה, אבל ראבאק, מספיק לעקוץ בדברים שאתה לא מבין בהם, סתם יוצר אנטיגוניזם (אני חושב שאתה דווקא עושה את זה בכוונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...