עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

עוד קופיף אחד.

אני רוסי?אני לא מהאזור ההוא בכלל.

לא פוגע בתינוק תקרא את ההודעה האחרונה שלי.זה שאתה קוף פרמיטיבי עושה אותך נחות שכלית ואתה לא מבין שום דבר פרט ממה שתקעו לך לראש.

למזלי ההורים שלי לא בבונים שעושים בגלל שהשכן שלהם עושה ולא עשו לי שום ברית ואני לא הולך לעשות גם שום ברית.זין קטן?אני בטוח ששלך גם אם מיקרוסקופ לא יאותר

:smile1:

רוסיה אוקראינה, בלרוס, קווקז מה זה משנה.

יש דבר כזה שנקרא מסורת, זה מה שהביא אותנו לאיפה שאנחנו נמצאים כיום, גם בתור אנשים ועם, וגם בתור גזע בכלליות.

בלי המסורת לא הייתה לך שפה, בלי מסורת לא היה או כל דבר אחר. כל הסיפורים, תרופות הסבתא, והטקסים שהועברו במסורת מאז שישבנו במערה התפתחו לכל ענף מדעי ורוחני מודרני כיום.

אם אתה חושב שאתה חכם מספיק כדי להתעלם ממסורת, את טיפש מידי כדי להבין מה מהותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרמיטיבי? אתה פרמיטיבי

מנסים להראות לך שהעולם השתנה,והיום רובו מעדיף לעשות ברית מילה,אבל אתה בשלך

אם זאת לא התנהגות פרמיטיבית אז מה כן?

"אל תתוכח עם טיפש,הוא יוריד אותך לרמה שלו ואח"כ וינצח אותך עם הנסיון שלו"

עזבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסיה אוקראינה, בלרוס, קווקז מה זה משנה.

יש דבר כזה שנקרא מסורת, זה מה שהביא אותנו לאיפה שאנחנו נמצאים כיום, גם בתור אנשים ועם, וגם בתור גזע בכלליות.

בלי המסורת לא הייתה לך שפה, בלי מסורת לא היה או כל דבר אחר. כל הסיפורים, תרופות הסבתא, והטקסים שהועברו במסורת מאז שישבנו במערה התפתחו לכל ענף מדעי ורוחני מודרני כיום.

אם אתה חושב שאתה חכם מספיק כדי להתעלם ממסורת, את טיפש מידי כדי להבין מה מהותה.

אמרתי לא מהאזור מה לא היה ברור בזה?

אין שום קשר למה שאמרת.אם אדם מבוגר רוצה שיעשה אין בעיה פה.הבעיה כשאתה כופה את המסורת המזורזת שלך בכוח על אדם שאין לו בחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהממשלה או ה"דתיים" מחייבים אותך,זה ההורים שלך בוחרים לעשות את זה.

אם הם מאמינים שזה כדאי סביר להניח שתגדל עפ"י דרך החשיבה שלהם ותאמין בזה גם אתה.

אם לא,אז זה לא כזה ביג דיל,שזה לא שעכשיו אתה נכה או שווה פחות,לילד שלך אל תעשה.

זה כמו שנגיד ח"ו אחד ההורים שלך ימות,וישאלו את המשפחה האם הוא רוצה לתרום איברים,מה תעשה? תעשה מה שאתה חושב לנכון או מה שאתה חושב שהוא היה רוצה.

תחשוב שהוא היה בא אליך בטענות ואומר לך פרמיטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טקס ברית המילה מעלה שאלות משפטיות כבדות הנוגעות להתנגשות שבין חופש הפולחן לזכות האדם לשלמות גופו. בארץ, הורים רבים את ברית המילה בבנם לא מטעמים דתיים, אלא מטעמים חברתיים, ובמקרה כזה אפילו אין שאלה של חופש הפולחן אלא שאלה של זכות ההורה לבצע בילדו ניתוח שפוגע בשלמות גופו ללא נחיצות רפואית.

השאלה מתחדדת לאור חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו שקובע כך:

- אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם.

- כל אדם זכאי להגנה על חייו, על גופו ועל כבודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אתה יודע מה.

לא נתן שמות לילד עד גיל 18 למה חס וחלילה הילד ירצה שיקראו לו אבי במקום דני

לא נקנה לו צעצועים עד גיל 18 למה אולי הילד לא רוצה פוקימון

לא נלמד ילד שפה עד גיל 18 למה אולי הוא בכלל רוצה לדבר צ'רקסית?

לא נלמד אותו שום דבר אחד עד גיל 18 למה חס וחלילה איזה אבא ירצה שהבן שלו יהיה שחקן כדורגל אז עם מאמן פרטי מגיל 3 הוא יהיה רונאלדו הבא, אבל אולי הילד ירצה בכלל לשחק כדורסל?

כל דבר שאתה עושה פוגע בילד שלך בצורה מסויימת, להורים יש 100% השפעה על ממה שייצא מהילד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר' date=' אתה יודע מה.

לא נלמד אותו שום דבר אחד עד גיל 18 למה חס וחלילה איזה אבא ירצה שהבן שלו יהיה שחקן כדורגל אז עם מאמן פרטי מגיל 3 הוא יהיה רונאלדו הבא, אבל אולי הילד ירצה בכלל לשחק כדורסל?

כל דבר שאתה עושה פוגע בילד שלך בצורה מסויימת, להורים יש 100% השפעה על ממה שייצא מהילד שלהם.

[/quote']

אין שום קשר בין זה לבין ניתוח שהופך בן אדם לנכה לכל החיים בלי אפשרות מציאותית לשנותו.יש מספיק אנשים שמשנים את השם שלהם לדוגמא.

ועכשיו לחוק היסוד

- אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם.

- כל אדם זכאי להגנה על חייו, על גופו ועל כבודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר' date=' אתה יודע מה.

[/quote']

wow

:smile1:

somewhere... somewhene...classifieds parents really messed up...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה של יוני מוצאת חן בעיניי. אחוז תרומות האיברים בארץ מאד נמוך (לעומת אחוז ה"מקבלים" מתורמים בחו"ל) בגלל האמונה בבוא המשיח ושהוא לא יקים אותך אם חסרים לך איברים. אז באמת, גם אדם שנפטר בנסיבות לא נעימות ולא השאיר צוואה מפורשת בנוגע למה לעשות עם איבריו (או כרתיס אד"י למשל), לא רשאי לבחור.

Classified, אני אתן לך את הטענה שאני תמיד שומעת כשאני שואלת מדוע אני אזרח סוג ב' ואגיד לך - "אנחנו מדינה יהודית!". הטקס העתיק הזה שקיים מימי אברהם אבינו (כנראה גם לפני) הוא אחד הסממנים היהודיים הגדולים ביותר ואני בספק אם הוא ייפסק אי פעם. אבל זה נתון לבחירה שלך.

בנושא המשפטי, בגלל המסורת ובגלל אחוז הנכויות המאד נמוך, איננו מגדירים את הברית כהטלת מום או נכות וכיו"ב. מה שכן, מדאיג אותי שאחוז כל כך גדול מן האנשים מעדיפים מוהל והבנתי שיש מוהלים שלא מוסמכים (אחוז מאד קטן אבל מספיק מדאיג). היו כמה מקרים מאד קשים של מוהלים שפגעו בילדים. היה מוהל שהשתכר לפני הטקס ופצע את הילד. היה מוהל אחר שהיה לו הרפס בשפתיים והוא מצץ את הדם (עוד משהו שמדאיג אותי - נושא מציצת הדם. כאילו איכס!) וגרם לזיהום. הרפס בדם של ילד שונה בתכלית מהרפס בעור - זה יכול לגרום לנכות, לעוורון ולפיגור שכלי.

http://192.117.152.51/news/WorldNews/HealthScience/200508/20050815155400.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי עורלה החלק שאחראי להרגשה (החלק עם הכי הרבה קצוות של עצבים - מקביל לדגדגן הנשי) מתייבש והיכולת שלו להעביר הרגשה יורדת לרמה אפסית.

גבר נימול כמעט ולא מרגיש סקס יחסית לגבר שאינו נימול.

מצד שני הוכח שהסיכויים של גבר נימול להידבק באיידס ביחסי מין וואגינליים הם אפסיים.

כלומר בתור נימול אני מוגן מאיידס אבל כמעט ולא מרגיש סקס יחסית למישהו שאינו נימול.

...

אני רוצה את העורלה שלי חזרה !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשפת אתה (Classified) נקרא "טרול"

אדם שרק מחפש צומת לב,הוא יפתח את האשכולות הכי לא קשורים בעולם,רק כדי להתווכח ולקבל תשומת לב,שזהו מזונות העיקרי.

בעת קבלת צומת לב הטרול מתפתח ועובר דרגה,לאחד מתקדם יותר,עכשיו הוא מסוגל לגרום לסכסוכים בין קרובים ברשת רק כדי לקבל את רצונו - קצת תשומת לב.

לקלל אותו או להפנות אליו מילות גנאי לא יעזרו,זהו רק יגרום להתפתחותו.

הנשק היחיד שיכול לנטרל את הטרול הוא quick_lock.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני הוכח שהסיכויים של גבר נימול להידבק באיידס ביחסי מין וואגינליים הם אפסיים.

כלומר בתור נימול אני מוגן מאיידס אבל כמעט ולא מרגיש סקס יחסית למישהו שאינו נימול.

איפה לעזאזל שמעת את השטות הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...