עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

zam, דבר יפה.

אני בכלל לא יהודיה ואני בעד ברית מילה. מה שכן, עכשיו הבנתי שעד גיל של כ-3 שנים העורלה מחוברת לעטרה ולחתוך שם זה מאד לא מומלץ ומיותר. אני הייתי מעדיפה שיעשו את זה כאשר העורלה והעטרה נפרדו ולא מחוברים יחדיו ברקמה, אלא שזה משתנה מאדם לאדם ויש כאלו שאצלם זה נפרד בגיל 3, יש מאוחר יותר, ויש שבכלל לא. לא ממש אכפת לי מה אנשים יעשו לילדים שלהם, אבל פאק, ילד שלך... לפחות תעשה את זה בצורה אחראית ותפחית סיכונים. לך מנתח שיש לו גם הכשרה בתור מוהל (עדיף אפילו מסתם רופא כי רופא-מוהל את הפרוצדורה הזאת לעיתים תכופות יותר ו"רגיל" לזה). עזבו אתכם המציצות - זה דוחה וזה מעביר מחלות, 3 תינוקות חרדים בארה"ב מתו בגלל זה ועם הילד שלך אתה לא רוצה לקחת סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעדיף מוהל מיומן ובעל הכשרה שעשה מאות אם לא אלפי מהילות מאשר מנתח

שעם כל הכבוד לו ויש המון עשה בחיים שלו אולי 10 20 מהילות.

מוהל לא רואה אקט זה רק כניתוח אלא דבר בעל חשיבות גדולה פי 10,

ולכן גם שם לב ומקפיד פי 10.

אלפי שנים מתבצעת ברית המילה Vitnir וכל פעם צצה לה "בעיה" חדשה.

מיליוני יהודים בעולם ולא ראיתי אחד שסובל מברית המילה אלא אם היא בוצעה ע"י חאפר.

טוב אני קצר בזמן ומבחינתי מיציתי את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פנאט.

חשבתי שעזבת לא?

zam, דבר יפה.

אני בכלל לא יהודיה ואני בעד ברית מילה. מה שכן, עכשיו הבנתי שעד גיל של כ-3 שנים העורלה מחוברת לעטרה ולחתוך שם זה מאד לא מומלץ ומיותר. אני הייתי מעדיפה שיעשו את זה כאשר העורלה והעטרה נפרדו ולא מחוברים יחדיו ברקמה, אלא שזה משתנה מאדם לאדם ויש כאלו שאצלם זה נפרד בגיל 3, יש מאוחר יותר, ויש שבכלל לא. לא ממש אכפת לי מה אנשים יעשו לילדים שלהם, אבל פאק, ילד שלך... לפחות תעשה את זה בצורה אחראית ותפחית סיכונים. לך מנתח שיש לו גם הכשרה בתור מוהל (עדיף אפילו מסתם רופא כי רופא-מוהל את הפרוצדורה הזאת לעיתים תכופות יותר ו"רגיל" לזה). עזבו אתכם המציצות - זה דוחה וזה מעביר מחלות, 3 תינוקות חרדים בארה"ב מתו בגלל זה ועם הילד שלך אתה לא רוצה לקחת סיכון.

3 מתוך כמה? את יודעת שאחוז האי הצלחות אצל רופה שווה לאחוז האי הצלחות אצל מוהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-3 שמתו, מתו כתוצאה מאקט מציצת הדם. הם נדבקו בהרפס מהמוהל נקודה. גם בארץ נדבקו מספר ילדים בעשור האחרון, אך לא היו מקרי מוות מכיוון שערנותם של ההורים הצילה את הפעוטות. חלקם, בכל זאת, לקו בנזק מוחי בלתי הפיך. אתה רוצה לקחת את הסיכון הזה עם הילד שלך? אני מבטיחה לך שרופא בחיים לא ימצוץ לילד שלך, אלא אם הוא פדופיל. ברור לי שאקט המציצה מקורו ברפואה קדומה, אך כיום אין צורך בו וההתעקשות עליו היא חסרת תכלית.

אני אמרתי שעדיף רופא שהוא גם מוהל, בגלל הנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-3 שמתו, מתו כתוצאה מאקט מציצת הדם. הם נדבקו בהרפס מהמוהל נקודה. גם בארץ נדבקו מספר ילדים בעשור האחרון, אך לא היו מקרי מוות מכיוון שערנותם של ההורים הצילה את הפעוטות. חלקם, בכל זאת, לקו בנזק מוחי בלתי הפיך. אתה רוצה לקחת את הסיכון הזה עם הילד שלך? אני מבטיחה לך שרופא בחיים לא ימצוץ לילד שלך, אלא אם הוא פדופיל. ברור לי שאקט המציצה מקורו ברפואה קדומה, אך כיום אין צורך בו וההתעקשות עליו היא חסרת תכלית.

אני אמרתי שעדיף רופא שהוא גם מוהל, בגלל הנסיון.

ואני מנחש שזה היה אותו מוהל ב3 המקרים אבל אני מסכים שהכי טוב זה מוהל רופא בכל מקרה אני לא אתעקש על מוהל אם אישתי לעתיד תרצה לעשות אצל רופה מבחינתי זה סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, זה כל מה שרציתי לשמוע.

לא ייתכן שאנשים יסכנו את הילדים שלהם בגלל משהו שעשו לפני 5000 שנה וימשיכו לעשותו באותו אופן. העולם המשיך להסתובב מאז וגם אנחנו צריכים לדעת לנוע עם הקדמה, במיוחד אם זה פועל לטובתינו. לדעתי לשים את הילד שלך בידיי אידיוט רשלן ומלא מחלות, זאת הזנחה. העובדה שהילדים מתו הוא תוצאה נוספת של הזנחה - ההורים החכמולוגים חשבו שאם הם יטטאו הכל תחת השטיח הכל יהיה בסדר. עכשיו מישהו יכול להסביר לי... כיצד מוהל חרדי מקבל הרפס מלחתכילה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו התוספתן שניתן כאן כדוגמה גם העורלה אין לה תפקיד, להפך היא יכולה לגרום רק צרות

ללוקים בחסר במחלקת ההיגיינה.

ולכן מי שנימול או שאינו נימול ומתריס כלפי ברית המילה עושה זאת מטעמים אנטישמיים בלבד.

הדבר הראשון שרשמת אינו נכון, העורלה היא פיסת עור שתפקידה חשוב ביותר על הגנת העטרה (ה"כיפה") כיום אתה לובש תחתונים רכים ונעימים מכותנה שמספקים לך את אותה הגנה על איזור החלציים אך תחשוב שבעבר בזמנים שהיית לובש עור של חייה במקרה הטוב ומתקלח אחת ל... אותה פיסת עור הייתה מספקת הגנה לאיזור הרגיש מפני שפשפות ומגע ישיר עם בגד מלוכלך.

כיום שיש לך הגיינה במדינות מערביות ידוע שהעורלה דיי מיותר ואף בריא והגייני יותר בלעדייה (אני מאמין שהבחירה הטבעית תעשה את שלה ואבלוציונית החלק הזה יעלם), הסיכוי לזיהומים גבוהה פי כמה אצל בעלי עורלה מהסיבה הפשוטה שבין כפלי העור מצטבר לכלוך.

לגבי עניין ברית המילה וה"כפייה" של הורה לבצע אותה בבניו.

תראו, אם אני לוקח אותי כדוגמה, כמו שלי אין בעייה עם העובדה שיש לי ברית אני מאמין שאני ארצה שבניי יהיו נימולים וכמו שאני חונכתי ולכן זה לא מפריע לי כך גם יחונכו ילדיי, אז אם ל97 אחוזים אין בעייה עם הנושא הזה זה בגלל נורמה וחינוך שהם הורגלו אליו ולכן סביר שאף אחד מבניהם לא יבוא יום אחד ויאמר "מה עוללתם לי".

לגבי ההליך עצמו, אוי להורה שמזלזל ולא עושה עבודה מחקרית בנושא, כמה שנח לחשוב שנושא הדת הוא פרוץ ומנוהל ע"י אנשים מזוקנים עם מגבת על הראש זה לא ככה, המוהל של בן דוד שלי עבר הסמכה רפואית והייתה איתו ערכה לעזרה ראשונה. כל הציוד שלו היה ציוד רפואי חד פעמי (ולא כמו שהפרמיטיביים עושים עם תער גילוח :pissed:) לאורך הברית כולה הוא לבש כפפות סטריליות ואת עורלת הילד הוא תפס עם קליפס מתכת שפשוט מתהדק על העורלה כך שהוא עוצר את זרימת הדם לשם וכך גורם לאיזור להיות פחות רגיש עצבית. את מציצת הדם מהאיבר הוא ביצע ע"י מבחנת פלסטיק (למרות שאינ לא מבין למה לא עם פומפה כנראה משהו הלכתי) וזהו הטקס נגמר צ'יקצ'ק, לאחר הטקס הוא הסביר לדודה שלי כיצד לחטא ושם לתינוק משחת חיטוי ותחבושת... שההליך הוא כזה הכל נראה אחרת, אני לעולם לא אבצע ברית לבנים שלי לפני שאני יודע בדיוק מי הבן אדם ואיך הוא עובד!

לא ייתכן שאנשים יסכנו את הילדים שלהם בגלל משהו שעשו לפני 5000 שנה וימשיכו לעשותו באותו אופן. העולם המשיך להסתובב מאז וגם אנחנו צריכים לדעת לנוע עם הקדמה, במיוחד אם זה פועל לטובתינו. לדעתי לשים את הילד שלך בידיי אידיוט רשלן ומלא מחלות, זאת הזנחה. העובדה שהילדים מתו הוא תוצאה נוספת של הזנחה - ההורים החכמולוגים חשבו שאם הם יטטאו הכל תחת השטיח הכל יהיה בסדר. עכשיו מישהו יכול להסביר לי... כיצד מוהל חרדי מקבל הרפס מלחתכילה? :-\

ולדחוף סיליקון לציצי ולעשות מצעדי גאווה זו קידמה נכון ? אחלה.

חרדי מקבל הרפס כמו שכל אחד מקבל הרפס, זיהום או לתת לקיפוד נשיקה צרפתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדחוף סיליקון לציצי ולעשות מצעדי גאווה זו קידמה נכון ? אחלה.

חרדי מקבל הרפס כמו שכל אחד מקבל הרפס, זיהום או לתת לקיפוד נשיקה צרפתית.

היי, תשמור את הסודות הדוחים והאפלים שלך לעצמך...

אף אחד לא מקבל הרפס ככה סתם והדרך הכי נפוצה להדבק בהרפס אם נותנים נשיקה או נותנים/מקבלים מין אוראלי מ/לנשא, אבל לא כל נשא, אלא נשא אשר יש לו התפרצות הרפס. זאת אומרת אחד שכבר יש לו פצעים נראים לעין. יש גם יותר מסוג אחד של הרפס... כל העניין הוא שחרדים רבים מתגאים כיצד ההתנזרות והנאמנות שלהם שומרת עליהם מפני מחלות מין, ובסוף נדבקים ומדביקים בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מקבל הרפס ככה סתם והדרך הכי נפוצה להדבק בהרפס אם נותנים נשיקה או נותנים/מקבלים מין אוראלי מ/לנשא, אבל לא כל נשא, אלא נשא אשר יש לו התפרצות הרפס. זאת אומרת אחד שכבר יש לו פצעים נראים לעין. יש גם יותר מסוג אחד של הרפס... כל העניין הוא שחרדים רבים מתגאים כיצד ההתנזרות והנאמנות שלהם שומרת עליהם מפני מחלות מין, ובסוף נדבקים ומדביקים בעצמם.

תקשיבי זה שאלה של כמות בחברה החופשית יש הרבה יותר נדבקים במחלות מין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נדבקים מאותה הסיבה בערך - חוסר משני זהירות.

אז אחד לא שם קונדום, והאחר לא השתמש בצינורית יניקה עם חוצץ צמר גפן רפואי. ההבדל הוא שהתינוק הוא זה שנפגע, ולו אין את האפשרות להגיד "תוריד ממני את הג'ורה שלך ואל תתקרב אליי יא סוטה", בעוד שלחרמן שויתר על הגומיה לטובת הנאה רגעית, היתה ההזדמנות לבחור - הוא פשוט ויתר עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא משעשעת בכלל ובאמת אני לא רואה למה קיום מצעדיי תועבה זה מודרני והילולות על קברי צדיקים פרמטיבי.

אני לא מבין למה הסרת עורלה היא פרמיטיבית וניתוח להגדלת חזה (ששם חותכים רקמה חיה) זו קידמה וחופש האישה. נסי להיות רגע רצינית ולהתייחס לזה.

ככה,

אני בטוח במליון אחוז שאם הייתי צריך היום לבחור הסרת עורלה לא הייתי עושה את זה בעד שום הון, אבל בגיל 8 ימים אין תודעה ככה שאין לי שום מזה אז למה שזה יפריע לי? במיוחד שאני יודע שיש בזה יותר נזק מתועלת.

אה ודריה חמודה, לחרדים אין אפשרות בחירה כי שימוש בקונדום אסור לפי הדת ... רק לאישה מותר להשתמש באמצעי מניעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהבחירה הטבעית תעשה את שלה ואבלוציונית החלק הזה יעלם

כנראה שלא...

הרפואה המודרנית פחות או יותר עצרה את תהליך הברירה הטבעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ברית , שמעתי סיפור שבאירופה לפני 100 שנה שעוד היינו בגלות

היהודים נהגו ללמוד תורה כל היום , אבל כל תנועת ההשכלה/לימודים גבוהים וכולי התחילה להתפשט באירופה

וגם יהודים רבים הלכו להשכלה .

אז מסופר על שתי אברכים שעזבו את הישיבה, והלכו ללמוד בהשכלה/אוניברסיטה החילונית .

כעבור כמה שנים חזרו לישיבה, והתחילו להתווכח עם האברכים, שמוצא האדם מן הקוף , ופעם היה לנו זנב וכולי...

אז האברכים שאלו אותם אז איפה הזנב היום ? המשכילים ענו שהאדם אבולציונית הבין שהזנב מיותר לכן אט אט הזנב נעלם

אז האברכים ענו למשכילים , אם כך הדבר איך אתה מסביר שאנחנו עושים ברית מילה 3300 שנה ועד היום כולנו נולדים עם עורלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...