עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהי נכות (לאינפנטילים שבנינו)

נכות היא נתון פיזי או מנטלי, מולד או נרכש, אשר משפיע על האדם לטווח זמן ארוך ומגביל את פעילותו היומיומית.

בפעילות יומיומית הכוונה היא ל

1. ניידות היכולת לנוע ממקום למקום.

2. קואורדינציה הפעלת גפי הגוף בתיאום.

3. מיומנות שליטה מיומנות הפעלת הידיים.

4. שליטה בסוגרים שליטה בעשיית צרכים.

5. יכולת להרים, להחזיק, או לסחוב הפעלת כוח.

6. לדבר, לשמוע, או לראות חושים תפקודיים.

7. לזכור, להתרכז, ללמוד, או להבין ליקויי למידה.

8. יכולת לזהות סכנה פיזית תפיסה קוגנטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CMD אצלי הכוונה ל קומנד ליין של WN או לקונסול של מה שבא לך לקרוא לזה...

הכוונה אצלך יופי, זה הופך את זה לנכון?

CMD מתייחס לCMD.exe בלבד, מה שהיה command.com פעם בDOS.

אין את זה בלינוקס, וגם בלינוקס console מצטער להגיד לך זה רק ממשק, חלון ותו' לא, מה שמשמש בתור CLI שמה זה הShell.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפנדיציט, הוא איבר במערכת העיקול שאיננו ממש זקוקים לו שדיי התנוון במהלך האבולוציה. כשהוא מזדהם, הוא מהווה סכנה, אך כשלא, אין שום צורך להוציאו. ממש כמו את השקדם. אז מה? אתה תוציא לעצמך (בהנחה שעדיין לא הוציאו לך) את האפנדיציט (או לילד שלך) כדי "להקדים תרופה למכה"? ותעשה את זה בעזרתו של אדם שאיננו רופא ועוד באולם שמחות לא סטרילי בעליל ותיתן ל"מנתח" למצוץ את הדם, לתפור עם חוט דנטלי ולחתוך עם השיניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפנדיציט, הוא איבר במערכת העיקול שאיננו ממש זקוקים לו שדיי התנוון במהלך האבולוציה. כשהוא מזדהם, הוא מהווה סכנה, אך כשלא, אין שום צורך להוציאו. ממש כמו את השקדם. אז מה? אתה תוציא לעצמך (בהנחה שעדיין לא הוציאו לך) את האפנדיציט (או לילד שלך) כדי "להקדים תרופה למכה"? ותעשה את זה בעזרתו של אדם שאיננו רופא ועוד באולם שמחות לא סטרילי בעליל ותיתן ל"מנתח" למצוץ את הדם, לתפור עם חוט דנטלי ולחתוך עם השיניים?

אני כמובן מדבר על מצב שהוא לא במצב תקין וצריך להוציא אותו כידוע בהתחלה הוא "רק" כואב אחר כך כואב מאוד ואחר כך הוא מפתוצץ ואז בן אדם כבר נחשב כמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, תסביר לי כיצד זה מתקשר לנושא הדיון? אינך חותך את העורלה משום שיש בה משהו כואב או טורדני ובטח לא מסכן את חיי הנושא אותה, אלא כי אתה מאמין שיש בה משהו לא טהור. אם לדאוג לה ולנקות אותה כמו שצרייך, היא תהיה בסדר לגמרי. מה כן, יש אנשים אשר לוקים בחוסר במחלקת ההגיינה האישית ונוטים להזניח את איזור החלציים והם מפתחים דלקות אשר בעקבותיהם יש באמת צורך להסיר את העורלה ולשים את "יפתח המלוכלך" על סבב אנטיביוטיקה. עדיין, אין מה להשוות דלקת תוספתן (אפנדציט) למילה.

תראה, התספתן הוא extention דיי חסר תועלת של הקיבה. חלק שפשוט התנוון. הוא עלול להזדהם תחת נסיבות מסויימות, בדיוק כמו שאיבר המין יכול אם לא מנקים בבפנוכו של העורלה כמו שצרייך, אלא שבתוספתן זה קצת שונה. מה שכן, אין תמיד סיבה מדוייקת למדוע התוספתן מזדהם. לעיטים זה קורה כאשר הוא נחסם ע"י פיסת למשל (אז תלעסו טוב טוב, ילדים!) או חתיכת פסולת (תפסיקו לחפש אוכל בפחים). בנוסף, דלקת התוספתן עלולה להופיע כתוצאה מזיהום ויראלי או חיידקי, או כתוצאה מדלקת במקום אחר. חיידקים ימשיכו לאכלס את התוספתן, הוא יתנפח ויתמלא במוגלע, ואם לא יטופל, הוא פשוט יתפוצץ ויזהם את הדם ויגרום למוות מאד לא נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, תסביר לי כיצד זה מתקשר לנושא הדיון? אינך חותך את העורלה משום שיש בה משהו כואב או טורדני ובטח לא מסכן את חיי הנושא אותה, אלא כי אתה מאמין שיש בה משהו לא טהור. אם לדאוג לה ולנקות אותה כמו שצרייך, היא תהיה בסדר לגמרי. מה כן, יש אנשים אשר לוקים בחוסר במחלקת ההגיינה האישית ונוטים להזניח את איזור החלציים והם מפתחים דלקות אשר בעקבותיהם יש באמת צורך להסיר את העורלה ולשים את "יפתח המלוכלך" על סבב אנטיביוטיקה. עדיין, אין מה להשוות דלקת תוספתן (אפנדציט) למילה.

תראה, התספתן הוא extention דיי חסר תועלת של הקיבה. חלק שפשוט התנוון. הוא עלול להזדהם תחת נסיבות מסויימות, בדיוק כמו שאיבר המין יכול אם לא מנקים בבפנוכו של העורלה כמו שצרייך, אלא שבתוספתן זה קצת שונה. מה שכן, אין תמיד סיבה מדוייקת למדוע התוספתן מזדהם. לעיטים זה קורה כאשר הוא נחסם ע"י פיסת למשל (אז תלעסו טוב טוב, ילדים!) או חתיכת פסולת (תפסיקו לחפש אוכל בפחים). בנוסף, דלקת התוספתן עלולה להופיע כתוצאה מזיהום ויראלי או חיידקי, או כתוצאה מדלקת במקום אחר. חיידקים ימשיכו לאכלס את התוספתן, הוא יתנפח ויתמלא במוגלע, ואם לא יטופל, הוא פשוט יתפוצץ ויזהם את הדם ויגרום למוות מאד לא נעים.

טוב נו הרסת לי את הדוגמא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו התוספתן שניתן כאן כדוגמה גם העורלה אין לה תפקיד, להפך היא יכולה לגרום רק צרות

ללוקים בחסר במחלקת ההיגיינה.

ברית מילה הוא טקס יהודי לכל דבר. (זה שהמוסלמים מלים גם שיבושם להם)

לברית המילה יש גם אספקטים רפואיים בריאותיים כתוצאה מהסרת העורלה.

את ברית המילה צריך לעשות מוהל מיומן וללא תשלום (הוא מקבל נדבה).

זה שיש חאפרים וחארות שמנצלים את העניין ועושים מזה מסחרה זה זנות שצריך לטפל בה.

אני יהודי, ויהודי גאה. אני גאה במורשת שלי היהודית ולא הישראלית, אני נימול, ואמול גם את ילדיי.

אני רוצה לראות את התינוק שיבוא ויתבע את ההורים שלו על זה שמלו אותו. הוא בטח יגיד להם משהו כמו:

"אתם מלתם אותי ללא רשותי וביצעתם בי מום. נכון שהמום הזה חסך ממני צרות בעתיד במקרה של דלקות וכו'

ובמצב כזה חסכתם לי הרבה כאב ראש אבל אתם לא שאלתם אותי."

ומי שלא מלו אותו מה הקטע בדיון הזה? מה בדיוק מפריע לך Classified ,האם מישהו איים עליך בברית מילה?

מישהו הכריח אותך לעבור ברית מילה? יש לך בעיה עם יהודים? למה אתה לא מעלה דיונים על דתות אחרות?

למה אתה לא מעלה דיונים על מנהגים וטקסים בדתות אחרות?

בקיצור דיון מתריס שאין לו כלום מלבד התרסה כלפי ברית המילה והיהדות בכלל מאחר והברית היא סמל היהדות,

ולכן מי שנימול או שאינו נימול ומתריס כלפי ברית המילה עושה זאת מטעמים אנטישמיים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור דיון מתריס שאין לו כלום מלבד התרסה כלפי ברית המילה והיהדות בכלל מאחר והברית היא סמל היהדות,

ולכן מי שנימול או שאינו נימול ומתריס כלפי ברית המילה עושה זאת מטעמים אנטישמיים בלבד.

אתה פנאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...