איך מתקינים דרייבר של כרטיס מסך ישן בחלונות? (אין קובץ INF) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתקינים דרייבר של כרטיס מסך ישן בחלונות? (אין קובץ INF)

Real_Me

Recommended Posts

אני מעוניין להתקין דרייבר לכרטיס מסך ישן מאד של AVANCE LOGIC.

הדגם הוא ALG2228 והמערכת היא חלונות 98. מצאתי דרייבר כאן : http://www.video-drivers.com/companies/139.htm.

הראשון ברשימה. ד"א, אם תתבקש סיסמה זה : driver:all.

פרשתי את הקובץ ומתברר שאין שם קובץ התקנה עם סיומת EXE וגם אין קובץ INF ל-INSTALL אלא כל מיני סיומות שונות

שחלונות לא מכיר. שאלתי אם כן, איך ניתן להתקין את הדרייבר הנ"ל? ההתקנה היא לצורך העלאת הרענון מ-60, בתקווה שהדרייבר

יאפשר זאת.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס עובד (יותר מ 256 צבעים) וכל הבעיה היא תדר הרענון אז אתה צריך דרייבר למסך ולא לכרטיס.

המכסימום האפשרי בהגדרות תצוגה זה 640*480 עם 16 צבעים. אז נחוץ דרייבר לכרטיס וחזרנו לבעיה הראשונה...

והמסך הוא ניורון 15". לא חדש אבל לא ישן כל כך. וזה רעיון לחפש גם את הדרייברים שלו למרות שזה לא מה שיפתור את

הבעיה כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עדיין תקוע על 16 צבעים אז אתה צריך גם דרייבר לכרטיסץ

המסך לא לגמרי פרימיטיבי אז יש סיכויי שהוא יעבוד בתור PNP אם הכרטיס בכלל תומך בזה.

בתוך הזיפ שהורדתי מהלינק שלך יש oem2301.inf

זה לא עובד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עדיין תקוע על 16 צבעים אז אתה צריך גם דרייבר לכרטיסץ

המסך לא לגמרי פרימיטיבי אז יש סיכויי שהוא יעבוד בתור PNP אם הכרטיס בכלל תומך בזה.

בתוך הזיפ שהורדתי מהלינק שלך יש oem2301.inf

זה לא עובד ?

תודה שהזכרת לי את הקובץ השני. לקחתי גם אותו למחשב עם הכרטיס הנ"ל

וניסיתי להריץ אותו אבל WINZIP לא היה מותקן כך שלא יכולתי לראות מה יש בקובץ ולנסות להתקין אותו... :-)

אמנם הדרייבר זה מיועד ל-95 אבל אני מניח שלא יזיק לנסות. אני מקווה שלא יהיה צורך לחזור אל

הדרייבר הראשון אבל עדיין השאלה מעניינת : איך ניתן להשתמש בו בכלל להתקנה בלי INF ו-SETUP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך SETUP

INF יש שם כפי שאמרתי

יש INF בזה שנקרא win9501.zip והוא מיועד לחלונות 95. בשני שאמור להתאים לי יותר, לחלונות 98, שנקרא 2032.exe,

אין לא INF ולא SETUP. אני מקווה שלא אצטרך את השני אבל במקרה שכן בעיית ההתקנה עומדת בעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...