S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

זה קרה לי גם, הפתרון הוא פשוט לעמוד לידו, לשמור ולהעלות את השמירה מחדש, אז הוא משתחרר (אצלי לפחות זה עבד ..)

זה בדיוק מה שקרה לי עם הבארמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי.

אני בשלב שצריך לקחת מסמכים מאיזו מעבדה,ועפים עלי כל מיני קופסאות ( :screwy: )

בכל אופן,נכנסתי לאיזה מקום מצאתי את המסמכים ( :yelclap: ) ואז אני בא לצאת משם ויש שם כל מיני דברים ששורפים אותי והדלת שממנה נכנסתי ,מישהו חוסם אותה והיא עולה באש.... מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי.

אני בשלב שצריך לקחת מסמכים מאיזו מעבדה,ועפים עלי כל מיני קופסאות ( :screwy: )

בכל אופן,נכנסתי לאיזה מקום מצאתי את המסמכים ( :yelclap: ) ואז אני בא לצאת משם ויש שם כל מיני דברים ששורפים אותי והדלת שממנה נכנסתי ,מישהו חוסם אותה והיא עולה באש.... מה אני עושה?

חחח.. נראה לי צריך להכניס את השאלה הזאת לסטיקי של הפורום..

אם היית קורא את ה 49 העמודים האחרונים היית רואה ששאלו אותה כבר איזה 5 פעמים..

סתם סתם.. חפיף.. לא מזיק אם שואלים עוד פעם..

תגידו, מי שסיים כאן את המשחק - סיימתי את המשחק עם הסיום של המשאלה. אם אני מעלה את ה SAVE מלפני שאני נכנס לצ'רנוביל ומתעלם מהמשימה "FIND THE WISH..SOMETHING" וחוזר אחורה משם .. יש מצב להתעלם מהמשימה הזאת ולקחת משימה אחרת שתוביל אותי לסוף אחר ? או שגורלי נחרץ כבר ואני בעצם רק שורף עוד זמן לחיות כמו יתוש שעף ליד הטלויזיה בלילה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. נראה לי צריך להכניס את השאלה הזאת לסטיקי של הפורום..

אם היית קורא את ה 49 העמודים האחרונים היית רואה ששאלו אותה כבר איזה 5 פעמים..

סתם סתם.. חפיף.. לא מזיק אם שואלים עוד פעם..

תגידו, מי שסיים כאן את המשחק - סיימתי את המשחק עם הסיום של המשאלה. אם אני מעלה את ה SAVE מלפני שאני נכנס לצ'רנוביל ומתעלם מהמשימה "FIND THE WISH..SOMETHING" וחוזר אחורה משם .. יש מצב להתעלם מהמשימה הזאת ולקחת משימה אחרת שתוביל אותי לסוף אחר ? או שגורלי נחרץ כבר ואני בעצם רק שורף עוד זמן לחיות כמו יתוש שעף ליד הטלויזיה בלילה ??

אתה צריך לשנות משהו, נגיד אם יצא לך שאתה רוצה להיות עשיר אז תבזבז את כל הכסף והיה לך סוף אחר, אם יש לך פחות מ50,000 כסף אז יש לך סוף שאתה רוצה שהזון יעלם או שאתה עושה את מה שרשמתי בדף הקודם או כמה דפים אחורה ולא הולך למכונת משאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשנות משהו, נגיד אם יצא לך שאתה רוצה להיות עשיר אז תבזבז את כל הכסף והיה לך סוף אחר, אם יש לך פחות מ50,000 כסף אז יש לך סוף שאתה רוצה שהזון יעלם או שאתה עושה את מה שרשמתי בדף הקודם או כמה דפים אחורה ולא הולך למכונת משאלות.

הקטע אבל שנסיתי לא ללכת לשם אבל אין לי אופציה אחרת.. זאת המשימה שלי וזה ההכוונה שלי במפה מהרגע שאני נכנס לצ'רנוביל (אזור ה NPP)..

אני מסתנן הרי בין כל המלחמה שהולכת שם בין הצבא לחב'רה השניים עם כל המסוקים והבארדאק הזה.. יש לי TIMER של איזה 4 דקות להכנס לבפנים והחץ מוביל אותי לכמו דלת גדולה כזאת שפתוחה.. ברגע שאני נכנס לשם המקום היחיד שיש לי ללכת אליו זה בצד שמאל מן ירידה כזאת למקום תת קרקעי..

אז לאן עוד אני יכול לבחור ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע אבל שנסיתי לא ללכת לשם אבל אין לי אופציה אחרת.. זאת המשימה שלי וזה ההכוונה שלי במפה מהרגע שאני נכנס לצ'רנוביל (אזור ה NPP)..

אני מסתנן הרי בין כל המלחמה שהולכת שם בין הצבא לחב'רה השניים עם כל המסוקים והבארדאק הזה.. יש לי TIMER של איזה 4 דקות להכנס לבפנים והחץ מוביל אותי לכמו דלת גדולה כזאת שפתוחה.. ברגע שאני נכנס לשם המקום היחיד שיש לי ללכת אליו זה בצד שמאל מן ירידה כזאת למקום תת קרקעי..

אז לאן עוד אני יכול לבחור ללכת?

כנראה שלא קראת את ההודעה שלי שאמרתי לך לקורא.. אתה לא חייב לעשות כל מה שאומרים לך זה א' ו-ב זה נמצא ממש בפנים לקראת סוף המסדרונות לפני שאתה מגיע להריסות של הכור בפנים ליד מכונת המשאלות, זה נמצא בצד שמאל של אחד המסדרונות, זה סולם שאתה עולה ואז יש שם דלת שאותה אתה פותח(עומד לידה ורשום לך כמה זמן נשאר עד שהוא יסים להתאים את הסיסמא) בעזרת מכונה שלקחת מקודם בבית מלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה בית מלון ?

בלי המכונה הזאת אי אפשר לעבור שם ? כי אין לי אותה כרגע..

אי אפשר.. אתה צריך ללכת למדריך(ממש ליד הגשר באחד הבינינים, הבאת לו מדיקיט בתחילת המשחק בערך)ואז הוא שולח אותך לדוקטור שנמצא בסטאצ' של סטראלוק ושם הוא יגיד לך ללכת לבית מלון(בעיר הזאת לפני הכור pripyt או איך שלא קוראים לה).. הסופים של המכונת משאלות אלא לא הסופים האמיתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mama's beads ... לא זוכר מה הוא נותן, אבל הוא יקר מאוד ויש לו רק תכונות חיוביות, אם אני זוכר נכון מצאתי אותו משמאל למדורה עם 3 בנדיטים מתים מסביבה מיד אחרי טעינה של איזור כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...