S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

באחד מהמסדרונות שמובילים אליו, או באולם הגדול שבו הוא נמצא? את האופציה השניה סרקתי בכל פינה אפשרית, אז אני מניח שאני אעבור שוב על המסדרונות שמובילים אליו, שבינתיים הצלחתי לרוקן מאנשי Monolith.

לא משנה, מסתבר שהאופציה השניה באמת הייתה נכונה. מצאתי.

עכשיו אני נעול בחדר עם שתי דלתות, שתיהן נעולות, שבמרכז שלו יש איזה מתקן כזה, משהו מרחף, ירוק, נראה כמו הולוגרמה. אין מה לעשות בחדר הזה, וגם אותו סרקתי עד כמה שאפשר. עכשיו מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ברמה השניה, Stalker. תמיד מצאתי את הרמה הכי קלה משעממת. וכן, פעם באה אני אשלוף UDP compact ואפוצץ אותם. פעם באה שאני משחק במשחק אבל אני חושב שאני אשאר עם ה-Walker P9 משהו. למרות שכדורי ה-0.45 ACP עוצמתיים במציאות, במשחק 8 מהם במחסנית לא מספיקים לעומת ה-15 שיש ב-Walker.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המשחקים היום כל הרמות פרט להכי קשה משעממות, אני משחק על ההכי קשה בכל משחק בערך מאז HL1, פרט ל-FC1 שהיה בלתי אפשרי גם על הרמה הכי קלה. רק במשחקי אני משחק על בינוני, כי אי אפשר לשמור מתי שרוצים ואני עדיין לא התרגלתי לשליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל המסקנה הסופית זהה בשניהם - כמות הבאגים המטורפת והשיחרור ה"חצי אפוי" של המשחק פוגמים בהנאה של רב השחקנים, גם אם זה אחרי כל הפאטצ'ים. לא יודע מה איתך, אבל לי אישית נמאס לשלם על משחקים חצי גמורים. בשום תעשייה אחרת בעולם זה לא מקובל (היית רוכש רכב עם כמות באגים שכזו? ספר עם מאות שגיאות כתיב? דיסק שמידי פעם מחליט לא להשמיע את עצמו?) ואין שום סיבה שבתעשיית המשחקים זה יהפוך לנוהל. אני אישית מתריע ככל שאוכל על משחקים שכאלו על מנת שרוכשים פוטנציאליים לא יעשוטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא, אני לא. משחק שמפוצץ בבאגים לא ירכש על ידי. יש לי את זכות הבחירה בתור צרכן ואני מממש אותה. זה משהו שהיצרנים חייבים להבין - משחק מפוצץ בבאגים לא יכנס אליי הביתה.

ב. יש מעט מאוד משחקים שכמות הבאגים בהם פשוט הופכים את המשחק ללא שחיק כמו המשחק הזה. אף אחד לא מצפה למשחק בלי באגים בכלל, אבל בין הימצאות באגים לבין הקטסטרופה שקרתה במשחק הזה (ובעוד 2-3 כגון החדש שלמזלי יש לי אותו בקונסולה) יש הבדל של שמים וארץ. גם ב FALLOUT 3 למשל שאני משחק כרגע יש באגים, אבל ברובם לא נתקלתי אישית ואלו שכן נתקלתי בהם במקרה הטוב שיעשעו אותי ולא גרמו לי להפסיק לשחק במשחק (כמו אויבים מתים שפתאום מתחילים לעוף באוויר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה מקום שמישהו השווה את הנושא ללקנות שולחן, ולקבל אחרי כמה חודשים את הרגל הרביעית בדואר.

אני אישית לא נתקלתי בבאגים במשחק, חוץ ממסכים כחולים מדי פעם שנפתרו על ידי עדכון דרייבר לכרטיס מסך. הבנתי אבל שב-Clear Sky נושא הבאגים באמת קטסטרופאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה מקום שמישהו השווה את הנושא ללקנות שולחן, ולקבל אחרי כמה חודשים את הרגל הרביעית בדואר.

אני אישית לא נתקלתי בבאגים במשחק, חוץ ממסכים כחולים מדי פעם שנפתרו על ידי עדכון דרייבר לכרטיס מסך. הבנתי אבל שב-Clear Sky נושא הבאגים באמת קטסטרופאלי.

:lol:

אני נתקלתי בכ"כ הרבה מהם ב CLEAR SKY שהתייאשתי די מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב כי הורדתה אותו?

אני קניתי את שני המשחקים ועם הHD2600 וגם עם המחשב החדש לא ניתקלתי בבאג רציני אחד שבגללו צריך לפסול את המשחק...FALLOUT 3 למשל מעצבן ברמות... הוא קורס כל כמה דקות על המשחב שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הם לא הזניחו... התוכניות שלהם היו עצומות!

הרבה יותר מכל משחק FPS באותו זמן המשחק שיצא הוא לא אותו משחק שתוכנן אבל זה מה שהם הצליחו לעשות אחרי 7 שנים

למה הם לא הוציאו את המשחק הראשוני?

מה קרה? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...