S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חברה סוף סוף... קיבלתי את המשחק!

כמה שאלות בבקשה:

1 תוך כדי משחק הרווחתי כסף, עכשיו למה השמן הזקן בבונקר לא מאפשר לי לקנות נשקים, הוא מציע לי רק אוכל ותרופות?

2 מה הקטע שאין רכבים במשחק? ראבק... מה זה יום כיפורים פה? רוסיה זה לא ישראל! שם כל קילומטר זה 100 קילומטר שלנו. ;)

3 איך אפשר להתפטר מהכלבים החולים האלו, אפשר אולי לזרוק להם חתיכת בשר כמו ב- silent hill ?

**תודה על התשובות.

BTW משחק מגניב! שווה את הכסף, גרפיקה יפה, משחקיות מעניינת, ויש אקשן. בקיצור אחרי תקופה של בצורת על ה- יש משחק טוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה סוף סוף... קיבלתי את המשחק!

כמה שאלות בבקשה:

1 תוך כדי משחק הרווחתי כסף, עכשיו למה השמן הזקן בבונקר לא מאפשר לי לקנות נשקים, הוא מציע לי רק אוכל ותרופות?

2 מה הקטע שאין רכבים במשחק? ראבק... מה זה יום כיפורים פה? רוסיה זה לא ישראל! שם כל קילומטר זה 100 קילומטר שלנו. ;)

3 איך אפשר להתפטר מהכלבים החולים האלו, אפשר אולי לזרוק להם חתיכת בשר כמו ב- silent hill ?

**תודה על התשובות.

BTW משחק מגניב! שווה את הכסף, גרפיקה יפה, משחקיות מעניינת, ויש אקשן. בקיצור אחרי תקופה של בצורת על ה- יש משחק טוב. :xyxthumbs:

1.שתגיע לחנות הבאה יפתחו לך דברים יותר שווים לקנות

2.היה אמור להיות רכבים אבל הורידו אותם

3. לירות בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ס פ ו י י ל ר - עזרה בבקשה

אני הגעתי לאיזה משימה שאני צריך לרדת לאיזה בונקר ולכבות את האנטנות או משהו כזה

עכשיו מפה לפני זה יש אפשרות לעזור לאיזה קבוצה בבסיס הגדול

או לאיזה קבוצה שנמצאת לפניה שרוצה לפרוץ פנימה

אם הבנתי נכון הקבוצה הגדולה זה freedom

והאלה שמנסים להתפרץ זה duty

עכשיו החלטתי לעזור לduty ואחרי המשימה כשאני מנסה להגיע לברמן כל העולם ואישתו מתקפים אותי בלי סוף

קורה אותה הדבר אם אני עוזר לfreedom ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אבל מה הבאג בדיוק :nixweiss: ..

זה נראה כמו המון קרינה. כמו שקורה בצ'רנוביל לפעמים שיש התפרצות קרינה..

באג שקורה אם אתה לא נכנס בכניסה הראשית אלא עושה עיקוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של משחק.

לא נעים לי להגיד אבל נורא ציפיתי שזה יהיה משחק הרבה הרבה הרבה יותר מעניין וכיפי

וזה פשוט לא.

אחרי יומים ששיחקתי בו

מחקתי.

אין מה לעשות יש לו מתחרה רציני שיצא קצת אחריו (C&C) והוא מנצח בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של משחק.

לא נעים לי להגיד אבל נורא ציפיתי שזה יהיה משחק הרבה הרבה הרבה יותר מעניין וכיפי

וזה פשוט לא.

אחרי יומים ששיחקתי בו

מחקתי.

אין מה לעשות יש לו מתחרה רציני שיצא קצת אחריו (C&C) והוא מנצח בגדול.

על טעם וריח אין מה להתווכח. וחוצמיזה, C&C סגנון אחר לגמרי :kopfpatsch:

לגבי המשחק הוא פשוט אדיר, צריך לרדת לעומק של העלילה זה לא סתם FPS, לדעתי זה FPS+RPG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני באמת לא אוהב בשום משחק שיצא עד עכשיו (ואולי גם שייצא בכמה שנים הבאות אפילו לצערי),זה שבסופו של דבר הכול אבל הכול חוזר על עצמו,הקולות במשחק (של הדמויות,של העולם וכו'),האנשים עצמם,כל סוגי המוטציות...הכול תכלס ממש חוזר על עצמו...וזה ממש מעצבן..כאילו אני יודע שעדיין עולם המשחקים לא כזה מפותח כדי שהמשחקים לא יהיו מונוטונים והעולם יהיה משתנה ושום דבר לא יחזור על עצמו...אבל מתיי כבר זה יקרה,שיתחילו לראות במשחקים דברים אשכרה חדשים כל פעם? ולא אותו בן-אדם לבוש באותם בגדים\מוטציה שנראית בדיוק אותו דבר כמו הקודמת\זומבי שאומר אותם מילים כל הזמן בעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.אבל בכל זאת גם בחיים אנחנו רואים את אותם אנשים בערך כמה וכמה פעמים :lol:

לגבי משחקים,הענף בבעיה .

מרוב מאמצים לפתח משחקים בגרפיקה מטורפת

הם שוכחים שצריך עלילה טובה ורב-גוניות בדמויות.

זה המצב היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביושוק/הלגייט לונדון אמורים לספק סביבות דינאמיות

זאתמרת שכל פעם שתפעילו את המשחק מחדש לא הכל יהיה אותו דבר

(הם שניהם אמורים לשלוט בכל מקרה... הם ואססין קריד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק על המערכת שבמפרט בצד ימין, המשחק עובד (על 800X600, הגדרות מינימום, static lithnig, no AA) בצורה לא רע (והוא גם ניראה סביר).

בנתיים לא שיחקתי בו הרבה, הצלתי את nimble, ומצאתי את המעיל שהוא ביקש למצוא, חזרתי לבסיס (ראבאק, למה חייבים ללכת ברגל? לפחות היו מכניסים אופניים או משהו >_<), אבל אני לא מצליח למצוא אותו, מצאתי את המקום שלו על המפה, הלכתי לשם, אבל הוא לא שם.

help?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה אתם רוצים ממשחק בדיוק.. מה זה משחק שיהיה שונה ?? מה אתם כבר רוצים שיהיה שם ?

כמו שהבחור למעלה אמר - גם החיים עצמם הם די חוזרים על עצמם כל יום ונראים אותו דבר.. כל יום אני קם בבוקר שותה את אותו הפוך עם קרואסון , עובד באותה עבודה ורואה פחות או יותר את אותם הלקוחות ויש לי כבר שנים את אותם החברים פחות או יותר.. אז מה?

וחוץ מזה שזה לא כל כך נכון לגבי המשחק הזה ספציפי.. דווקא המשחק הזה שינה הרבה דברים במשחקי FPS. עד כמה שאני יודע, זה משחק ה FPS היחיד שהכניס שינויים במזג אויר ושינוי בשעות היום במשך המשחק.. זה משחק ה FPS היחיד שאני מכיר שמשלב בתוכו עקרון RPG ויכולת חזרה אחורה למקומות שהיית בהם כבר..

אבל, יש למשחק לא מעט באגים ובעיות וכל מיני דברים שלא משתלבים כל כך יפה.. אבל - אני סולח לו. היתרונות ללא ספק עולים כאן על החסרונות..

*עכשיו למשהו אחר = חבר'ה, אני מאד מאד רוצה להמליץ לכל מי שיש לו בבית טלויזיה LCD גדולה לחבר את המחשב ולראות איך המשחק נראה עליה !!

קניתי לפני יומיים LCD 32 אינץ' של וחברתי אליה את המחשב. פשוט פצצה. עזבו אתכם מזה שסרטי HD נראים עליה סוף הדרך.. לשחק זה פשוט להיט !!

STALKER נראה על מסך רחב פי אלף יותר טוב מהמסך 19 הרגיל שלי ! איזה חוויה זה.. פשוט תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני באמת לא אוהב בשום משחק שיצא עד עכשיו (ואולי גם שייצא בכמה שנים הבאות אפילו לצערי),זה שבסופו של דבר הכול אבל הכול חוזר על עצמו,הקולות במשחק (של הדמויות,של העולם וכו'),האנשים עצמם,כל סוגי המוטציות...הכול תכלס ממש חוזר על עצמו...וזה ממש מעצבן..כאילו אני יודע שעדיין עולם המשחקים לא כזה מפותח כדי שהמשחקים לא יהיו מונוטונים והעולם יהיה משתנה ושום דבר לא יחזור על עצמו...אבל מתיי כבר זה יקרה,שיתחילו לראות במשחקים דברים אשכרה חדשים כל פעם? ולא אותו בן-אדם לבוש באותם בגדים\מוטציה שנראית בדיוק אותו דבר כמו הקודמת\זומבי שאומר אותם מילים כל הזמן בעעע

בגלל זה אני אוהב מאוד חברה מסוימת...

כמה שאומרים שסדרות מסוימות חוזרות כל דור חדש של בהרבה משחקים שלהם יש הרבה עולמות

הרבה סוגים של אויבים וכו וכל משחק שונה מהאחר בדרך כלל

הבעיה שחלק מהאנשים מסתכלים קודם כל על הגרפיקה

וכמו שאמרו שמפתחים גרפיקה מעל סף מסוים מזניחים הרבה פעמים דברים אחרים במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני אוהב מאוד חברה מסוימת...

כמה שאומרים שסדרות מסוימות חוזרות כל דור חדש של בהרבה משחקים שלהם יש הרבה עולמות

הרבה סוגים של אויבים וכו וכל משחק שונה מהאחר בדרך כלל

הבעיה שחלק מהאנשים מסתכלים קודם כל על הגרפיקה

וכמו שאמרו שמפתחים גרפיקה מעל סף מסוים מזניחים הרבה פעמים דברים אחרים במשחק

הם לא הזניחו... התוכניות שלהם היו עצומות!

הרבה יותר מכל משחק FPS באותו זמן המשחק שיצא הוא לא אותו משחק שתוכנן אבל זה מה שהם הצליחו לעשות אחרי 7 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...