S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

קבלו תיקון, עובד פצצה גם עם מלא, רק צריך להוריד קצת טקסטורות...

ומישהו יודע מה הקטע עם האבנים ?

עכבר ימני על כול אבן נותן לך אפשרות להצמיד אותה לחגורה ולקבל בונוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכבר ימני על כול אבן נותן לך אפשרות להצמיד אותה לחגורה ולקבל בונוסים.

בקשר לאבנים..יש איזה אבן ספציפית שאתה ממליץ עליה?יש איזו אבן אחת שיש לה בונוס שנותן +2 על והוא בסימן של כף יד של דב ואין לי מושג מזה..וגם זה עושה שהדימום שלך יהיה מהיר יותר..כמעט כל האבנים אז אני לא מבין מה הפואנטה בהם..וגם קרינה אתה מקבל איתם מה שאמור לתת לך הגנה מהקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי הרגעת אותי! חשבתי שכל המשחק ככה. האקדח פשוט עקום לגמרי.

וגם שמונים יריות בשביל להרוג מישהו.

יש אפשרות לשדרג נשקים ?? אולי להוסיף משתיק קול לאקדח ? ככה אני אוכל להתגנב. :)

באחד הקווסטים הראשונים שצריך לעזור לSTALKERS להתמודד עם BANDITS, על אחד האוייבים יש פיסטול עם משתיק קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאבנים..יש איזה אבן ספציפית שאתה ממליץ עליה?יש איזו אבן אחת שיש לה בונוס שנותן +2 על והוא בסימן של כף יד של דב ואין לי מושג מזה..וגם זה עושה שהדימום שלך יהיה מהיר יותר..כמעט כל האבנים אז אני לא מבין מה הפואנטה בהם..וגם קרינה אתה מקבל איתם מה שאמור לתת לך הגנה מהקרינה.

אני עוד לא ממש מבין איך הבונוסים משפיעים לך, הדבר היחיד שאני יודע זה שאני לא משתמש באבנים עם קרינה RADIATION +5 כי זה כול הזמן לטפל בקרינה ולזה אין לי כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה אני או שאי אפשר למצוא במשחק הזה שריון בשום מקום? מצאתי עד עכשיו רק אחד בתחילת המשחק, והייתי צריך להחזיר אותו למישהו כדי לקבל פרס , מאז אני תקוע עם אותו סמרטוט שבקושי מגן עליי, (עברתי בנתיים 4 "שלבים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח כן אשקרה סמרטוט שאמור לשמש כאפוד.טוב אז את האבנים אני אמכור..בקיצור עשיתי את מה ש THE REAPER אמר לי (תודה ד"א) לקחתי מה STASH

של סטרלוק את המסמך שמסביר לי קצת עליו וכו'.. ובדרך עברתי איזה משהו מפחיד,את המפלצת המוזרה הזאת עם הגלים הסולרים שאין לי מושג מה היא עושה חוץ מכאב ראש רציני..אני עד עכשיו רואה מטושטש ומתנדנד והיא לא מורידה בכלל .קיצור יצאתי משם (מהאנדרגאונד) עכשיו עם המסמך על סטרלוק ובדרך לעשות עוד משימה.משחק יפה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הרובה לא ליד הגופה אלא עדיין עליה שאתה עושה חיפוש על הגופה תלחץ פעמיים מהר עם העכבר על הדברים שאתה רוצה לקחת.כולל הרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

®©superman

יש בונוסים מצוינים

יש ארטיפקט (אבן) שנותן לך + 400% במד החיים שלך ובתמורה מוריד לך - 10% מכמה דברים אחרים MEAT CHUNK קוראים לזה אם אני לא טועה, ואם יש לך אפוד טוב אז ה-10% שהוא מוריד לך לא צריך להפריע, אני משחק עם שניים כאלו מוצמדים אליי ועוד 2 שמוסיפים לך +76% ENDURANCE ובתמורה מורידים - 10% מהגנה נגד חשמל (לא החרכי גם ככה רוב הזמן) ENDURANCE נותן לך אפשרות לרוץ ולקפוץ הרבה יותר בלי להתעייף- אני משחק עם שניים כאלו גם מוצמדים אליי והSTALKER שלי לא מתעייף אף פעם !!! המד של המאמץ בכלל לא זז :)

CB+cleric

יש מלא אפודים במשחק!!

אני מצאתי כבר לפחות ארבעה שונים (חלקם היו אפילו פעמיים)

כרגע אני משתמש בזה שעולה 14000 (זה יותר טוב מזה שעולה 15000)

QuAKeR_996

יש מלא נשקים שונים במשחק

בינתיים ראיתי איזה 4 או חמישה סוגים של רובה צלפים

ויש גם רובים שיורים גם כדורים רגילים וגם רימונים (רימונים לא באים בשפע אז אל תסמוך על זה)

יש גם שדרוגים של כוונות ומטולי רימונים לחלק מהרובים הפשוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בהתחלה לא מצאתי שום ושום תחמושת הגעתי עכשיו למצב שיש לי יותר מידי !! חחחח יש לי 800 כדורים לנשק אוטומטי אחד (שאגב קבלתי מתנה כוונת טלסקופית בכוללת ראית לילה - חמוד) + איזה 300 כדורים לעוד אוטומטי ..לא כולל האקדח עם איזה 600.. חחח

בהתחלה נאבקתי למצוא מחסנית אחת עכשיו יש לי כך כך הרבה עד שאני צריך לוותר על דברים כדי שאני לא אהיה כבד מידי ולא אוכל לזוז..

*טיפ קטן - יש משימה שאמורים להכנס למבנה תת קרקרעי כדי למצוא את המסמכים שה BARMAN מבקש ממך.. אחרי שהורגים שם את היצור השקוף הזה שמפיץ מלא אש אפשר לעלות למעלה (לא לכיוון היציאה אלא לצד השני) ויש שם בארונות איזה 6 תיבות תחמושת לנשק האוטומטי (5.54 מ"מ) ועוד איזה 6 MEDKIT צהובים (אם אני לא טועה זה לטיפול מאסיבי בקרינה)

*טיפ קטן NO2 - יש משימה שאמורים לקחת איזה מפתח ממחנה של הבנדיטים, אם תחפשו במבנה ההרוס הזה יש איזה חדר שסגור בדלת סורג - כנסו לשם ותמצאו שם איזה שני אפודי מגן (אחד של הBANDITS ואחד של החבר'ה השניים, שכחתי את השם..) וגם תחמושת ונשקים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות..[br]פורסם בתאריך: 23.03.2007 בשעה 21:27:19

פיייי איזה מעצבנים חלק מהאנשים פה!!!

כבד לכם המשחק מבחינה גראפית?? תורידו את ה HDR!!! (אבל אל תגידו אחרי זה שהגראפיקה חרא!!)

לא רוצים משחק מאתגר?? תורידו רמה!!! (אבל אל תגידו אחרי זה שהAI גרוע!!)

רוצים FPS רגיל שנגמר בשעתיים משחק?? שחקו DOOM3!!! (אבל אל תגידו איפה משחק ההמשך!!)

חאלאס הביאו לכם משחק מקורי עם רעיון מטורף, אני אישית חיכיתי הרבה זמן שיצא משחק כמו אובליביון רק עם נשקים ואיבים אנושיים

וכל אלה שמשחקים 5 דקות ואמרים לא אהבתי בגלל שהרגו אותם, דייייי

בכל מקרה במשך המשחק מקבלים ARMOR יותר טוב ונשקים הרבה יותר טובים ולומדים לכוון יותר טוב (אני יודע שרובנו רגילים מ CS אבל כאן זה לא אותו דבר)

אתם תראו שבהמשך תתמודדו עם 20 חבר'ה על רמה VETERAN ועם הרובה צלפים החדש והיפה שלכם (יש כמה סוגים) אתם תורידו אותם כמו זבובים!!!

צודק במליון אחוז,כל מילה פשוט נכונה :jump:

מה אנשים עם ג'יפורס 4 אומרים שלמשחק יש גראפיקה חרא אני לא מבין,אל תשחקו במשחק בכלל... :nono:

אני לא ממש אהבתי את המשחק בהתחלה,הוא היה לי קשה ומסורבל,הכל זז לרט ומגעיל

אבל עכשיו שעברתי כמה משימות ויש לי נשקים נורמאליים ושהמחשב התררגל למשחק והכל פועל אחלה

אז אני בטוח שזה אחד משחקים הטובים של השנים האחרונות,לא פחות מHL2

הגראפיקה יפה ממש,הצללים בעיקר,משהו ממש יפה,עוד לא ראיתי כאלה עוד באף משחק

בקיצור משחק שווה,ונדיר,מחדש באמת,לא סתאם לרוץ ולירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-HDR שכולם מדברים פה עליו.

גיליתי שה-Static Lightning זה בעצם תאורה של 8.

וה-Objects Dynamic Lightning תאורה של 9 על חלקים קטנים של המפה.

וה-Full Dynamic Lightning תאורה של 9 מלאה על המשחק כולו.

בגלל זה לכרטיסים שלנו קל להריץ את המשחק על Static Lightning.

הכל היה כתוב בקובץ StalkerUserManual.pdf שנמצא בתיקייה הראשית של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...