לדים מהבהבים לפי מוזיקה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לדים מהבהבים לפי מוזיקה

omfir

Recommended Posts

היום אני אקנה את החלקים..

אבל אני רוצה עוד דעות של אנשים לגבי הקישור של דדני והסבר האם זה באמת יעבוד או שחבל על הכסף..., כי אני לא הבנתי איך שאתה תחבר את ה P2 סתם לכרטיס קול זה ידע לפי מה להבהב....... :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אני רוצה עוד תגובות חברה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני אקנה את החלקים..

אבל אני רוצה עוד דעות של אנשים לגבי הקישור של דדני והסבר האם זה באמת יעבוד או שחבל על הכסף..., כי אני לא הבנתי איך שאתה תחבר את ה P2 סתם לכרטיס קול זה ידע לפי מה להבהב....... :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אני רוצה עוד תגובות חברה :jump:

אני בניתי את זה.

סמוך עלי, זה יפעל.

אתה משתמש במפסק ON/ON בשביל להחליט אם המעגל יפעל כל הזמן או רק כשהמוזיקה פועלת - וזאת כל מוזיקה!

גם אם תשחק במשחק ותירה על מישהו זה יפעל, בלי שום קשר לWINAMP ובלי שום פלאג - הTIP31 עושה את עבודת ההתאמה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מי יודע מה מסובך, האות מהכרטיס קול מדליק את המנורות.

כשיש קול יוצא מתח גבוה שמפעיל אותם (אם ערכת פעם קובץ קול אתה צריך להבין איך הוא יוצא לרמקול).

איזה תגובות כבר יש להוסיף :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מעגל זה

משהוא נדיר ועצבני

שאתה משחק ושומע טרנסים.. חבלז...

אבל רק חבל שזה לא מפעיל את הלד בכל העוצמה שהלד יכול להדלק

זה אשכרה מוריד 50 מהכוח תאמין או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך לי חרא מצאתי הכל קופסא וזה קדחתי חורים והשקעתי ב 4 לדיםן כחולים סספור לדים שכל אחד 4 שקל אינעל רבק והיה לד שלא ידעתי מה הרגליים שלו (מה הגדולה ומה הקטנה) קיצקץ הלכו לי הלדים אני הולך לקנות את אלה ש בשקל ואעדכן אותם ..... :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash::pissed: :pissed: :pissed: עצבים עם הלדים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה היום קיבלתי את החלקים הצחלתייי!!!!!.

תודה לכל מי שעזר לי תודה לקהילה הנחמדה לדני ולכולם מחר אביא סירטון של המודינג ואגב לא הבנתי לאן צריך לחבר את הנגד ל + של הלד?

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: לקהילה הזאת!!!

אני מודה לכם :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה :jump: :jump: ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת פחות התלהבות בבקשה, בוא נשמור על דיון תרבותי... (לא צריך מאה סמיילים וסימני קריאה)

שמח לשמוע שהכל פעל לבסוף, אפילו אחרי המשבר עם הלדים שנהרסו.

את הנגד זה לא משנה איפה תחבר.

תמשיך להשתתף באתר ולעשות בכיף :silly: ותעלה סרטון עם שנתרשם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...