יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :( - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :(

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהיו קצת יותר רציניים, מה אתם אומרים איך לארגן את היום? אני צריך לישון, לאכול, לעשות שיעורי בית, להתקלח, לראות סידרה, לשחק במחשב, להתכונן למבחן...

אשכרה אני דיי עמוס ::)

אנחנו רציניים... תסתכל, אפילו עכשיו שאתה מרגיש שאתה בצרות אתה לא רציני. אתה חושב על לראות סדרה או לשחק במחשב במקום לקחת את עצמך בידיים. מקסימום ההורים שלך יצרחו עליך, אם יש להם טיפת הגיון הם ינתקו לך את המחשב והאינטרנט ולא יתנו לך לראות עד שתעלה את הממוצע ל-75 לפחות אבל עד מתי אתה תצתרך שהם יהיו השוטרים שלך? עכשיו אתה תחת אחריותם אבל מה יקרה בצבא? באזרחות? אתה תצתרך שהם ילכו לעבודה במקומך? דיי כבר, אתה לא בגן, תתחיל לקחת אחריות כי אף אחד אחר לא יעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב בכיתה שים את חמור מול העיינים שלך תיקנה ספרי עזר למשל לתנך לי ממש עוזר ספר וורוד כזה

תתחיל לישאול שאלות בכיתה רק כדי להיכנס לעניין בשיעור

תוציא מחשבות שיש לך בראש אל תישמור שום דבר בפנים ככה הראש שלך יהיה נקי ויהיה לך יותר קל ליקלוט

תילמד אחרי פעילות גופנית עוזר מאוד! לפחות לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לומד....אני לא יודע בדיוק מה השיטה שלי.....אני פשוט יושב בכיתה ויודע את החומר :-\.

לפעמים אני צריך ללמוד קשה - למשל לשון ..משום מה אני לא בשיא במקצוע הזה אז אני לוקח לי סופ"שיפם שלמים שמוקדשים ללשון

אצלי הסדר יום הוא כזה

16:30- חוזר הביתה מבית ספר , אוכל

17:00-19:00 - מנגן

19:00 - 20:30 - עושה שיעורים \ מתכונן למבחן

20:30 - ארוחת ערב

21:00 - עוד קצת שיעורים

21:30 - מחשב

בדרך כלל אני הולך לישון ב11 אבל לא תמיד ( לפעמים יותר מוקדם)

( בדרך כלל בין כל הזמנים האלה אני קופץ למחשב לאיזה 10 דקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

born2kill

בלוז הצפוף שכתבת אתה צריך להוריד כמה דברים: אין לך זמן לסדרות וגם למחשב. תוותר.

אין לך זמן להתקלח. נקודה.

D:

עכשיו ברצינות. אל תנסו ללכת עם לו"זים טפשיים.. למען השם, כמה שצריך להשקיע משקיעים. יש ימים שאני עושה שיעורים ולומד עשר דקות, ואז מכסח דברים באובליביון ומנגן. ויש שבועות שכל מה שאני עושה זה מכין סיכומים ולומד אותם ואז עושה עבודות. ככה זה, צריך דינאמיות, וצריך גם אחריות ומשמעת עצמית. ולא, דריה, הוא לא צריך לעלות ל-75, אני לא הייתי מעז לתת לעצמי לרדת ל-80. אתה צריך לשאוף למאה.

דן- חנון טורבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כיתה ח' ובכמעט אף שיעור אני לא מקשיב ואני לא עושה כלום בביית חוץ מלהתכונן למבחנים וגם זה שעה מקסימום ויש לי ממוצע 84 !

ד"א אני לא חכם טבעי כי הממוצע שלי במתמתקיה הוא 60.

ניראה לי שזה תלוי גם בבית ספר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כיתה ח' ובכמעט אף שיעור אני לא מקשיב ואני לא עושה כלום בביית חוץ מלהתכונן למבחנים וגם זה שעה מקסימום ויש לי ממוצע 84 !

אתה משווא כיתה ח' לכיתה יא'. ח' זה שטויות כנל גם ט', הבעיות מתחילות מי'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הממוצע בלשון? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא, דריה, הוא לא צריך לעלות ל-75, אני לא הייתי מעז לתת לעצמי לרדת ל-80. אתה צריך לשאוף למאה.

דוגרי כן, אבל מדובר בבנאדם שלא רגיל להשקיע בלימודים כמוני וכמוך ואי אפשר לצפות ממנו לעשות את זה במכה. אני אומרת שיש לעבוד בשיטת המקל והגזר. מקל גדול. תמיד היה לי ממוצע גבוה (פשוט היו מקצועות שבחרתי לא ללמוד כמו ותנ"ך...) ותשאל מי שהיה לומד איתי ביסודי, אם הייתי מקבלת פחות מ-97 הייתי מתחילה להתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי כך כך להשתפר ולהיות כמו שהייתי פעם עם ממוצע 80, אני רוצה להתנתק מהמחשב לזמן מסויים אבל פשוט יש את הדחף למחשב שפשוט מחייב אותך להיות עליו וכאשר אני לומד למבחן, תמיד אחרי חצי שעה ככה אני ניגש למחשב כדי לשחק או לדפדף בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני, אתה מכור. פשוט תיקח אותו ותנעל אותו בחדר של ההורים בכספת או משהו או שתלך לטיפול. תרחיק את המחשב מעצמך. אתה מכור והוא תמיד יהיה הפיתוי ותמיד יסיח את דעתך ואתה תמיד תגיד "נו, רק עוד 5 דקות..." שיהפכו אח"כ ל-5 שעות ולא תבין לאן הלך היום. פשוט תפסיק לוותר לעצמך. מה אתה? פרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כזה... אני מכור במלוא מובן המילה. אני חושב שתצטרך לעשות trade.

אם תוכל להתחייב לעצמך לא לגעת במחשב יותר משעה וחצי ביום ולעמוד בזה, צא נגיד כל יום שישי כל הלילה. או משהו בסגנון. תחליף את הבילוי הוירטואלי באחד אמיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...