יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :( - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :(

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די קשה באמת להשתלט על הדחף למחשב.

אבל כשבאמת רוצים אז זה אפשרי.

מה שכן, שמתי לב שכשבאמת הלוח זמנים שלי צפוף, הרבה יותר קל ללמוד וגם מיעלים את היום הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את סדר היום שלי מחר: מתחיל ללמוד ב - 9

עד עכשיו הכל טוב...

מסיים ב- 7:30.

הולך לאימון עד 10.

חוזר הביתה והולך לישון.

איך אפשר ללמוד כל כך הרבה :o

תאמינו לי בעקבות הדיון הזה פורום HWzone התרוקן ממשתמשים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה התרוקן ממשתמשים, רוב המשתמשים כאן הם או בצבא/אחרי או ילדודס בכיתות נמוכות שלא מצריכות השקעה או, במקרה הנדיר - ילדים כמוך שיודעים ללמוד ויודעים להתנתק מן המחשב... הפכתם את המחשב להרואין... "אני חייב לשחק במחשב"... לא אתה לא חייב, ואם אתה כ"כ חלש אופי שאתה לא מסוגל ללמוד שאתה צריך(ואני לא מתכוון ללמוד שבועיים לכל מבחן, יום יומיים זה מספיק גם כן) אז באמת לך על פיתרון קיצוני יותר כמו ניתוק המחשב מהחשמל והוצאת כל הכבלים שלו מאחורה... ככה שהוא לא יהיה כ"כ נגיש ותצטרך "לעבוד" בשביל לשחק בו ואז הפיתוי לשחק בו בדיוק שאתה יושב ללמוד היסטוריה לא יהיה גדול כ"כ.. או שלך על פיתרון יותר קיצוני כמו משהו שדריה הציעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אשכרה להתאמץ ממש קשה כדי לקבל ממוצע כזה.

לידיעתך, אפילו אם יש לך IQ של 160, ואת סובלת מבעיות קשב וריכוז, לא בדיוק תצליחי בלי לטפל בזה עם סם [כן, ריטלין ודומיו]...

אז Заебись, כי נמאסת עם ההערות הציניות שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, אפילו אם יש לך IQ של 160, ואת סובלת מבעיות קשב וריכוז, לא בדיוק תצליחי בלי לטפל בזה עם סם [כן, ריטלין ודומיו]...

אז Заебись, כי נמאסת עם ההערות הציניות שלך...

מי דיבר על סמים? השוויתי את ההתמכרות למחשב כהתמכרות לסם ואמרתי שהוא בטח ממש מתאמץ להתעצל כדי לקבל ציונים נמוכים כאלו אז אני לא יודעת מה הביעה שלך. מה כן, אתה לא מתבייש לנשק את אמא שלך עם הפה המלוכלך הזה? Du Sau.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס היום זה לא כל כך משנה אם יש לך ממוצע 90 או 60, פסיכומטרי 650 או 500....

היום צריך כבר פסיכומטרי 700+ וממוצע בגרויות מעל 100 (כולל בונוסים) כדי להתקבל לדברים נורמליים באוניברסיטה, כך שזה יוצא או הכל או כלום במובנים של השקעה בלימודים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stonefox, נראה לי הגזמת קצת.

לי יש ממוצע 90 בכיתה י' ואני בקושי מכין שיעורי בית.

ההורים שלי תמיד אומרים לי תכין שיעורי בית רק ככה אתה תלמד את החומר, אך זה לא תמיד נכון.

מגיע היום הורים/תעודות וואללה, יש לי אחלה ציונים.

ואני יגיד לך איך אני עושה את זה: מקשיב בשיעורים.

אם אתה מקשיב בשיעורים ומשתתף, אתה תבין את החומר מצוין כי שם בעצם אתה לומד את החומר.

אל תלך לישון מאוחר, אני מתכוון לא יותר מאחת בלילה כדי להישאר מרוכז.

אם אתה מתקשה בחומר אין מה לעשות, פשוט תצטרך לחרוש עליו ולהכין שיעורי בית. כמובן גם להתכוננן למבחנים יומיים לפני לפחות (תלוי איזה מקצוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני י' לא הכנתי שיעורים והיה לי ממוצע 90 ומשהו, זה לא בשמיים.

גם לא למדתי לשום מקצוע חוץ ממתמטיק והבגרויות.

בי"א זה נהיה קצת יותר קשה והחלטתי עם עצמי שלא יהרוג אותי ללמוד יום לפני מבחן למבחן כלשהו בשביל להוציא ממנו את ה100/90 במקום 70...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...