יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :( - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום הורים-ציונים גרועים-לא יודע מה לעשות :(

Born2Kill

Recommended Posts

אל תשבחו את עצמכם יותר מדיי... לפני 30 שנה בחיים לא היה לכם ממוצע כזה אם לא הייתם חורשים על החומר כי פשוט היה הרבה יותר חומר ללמוד, ימי הלימוד היו ארוכים יותר והרמה גבוהה יותר. אתם לא מבינים את זה עכשיו אולי, אבל כל שנה מורידים את הרמה ופרקים/תרגילים מבגרויות כדי שיותר אנשים יעברו ויקבלו בגרות. פעם תעודת בגרות יכלה להכניס אותך לאוניברסיטה. היום אוניברסיטאות לא שמות על זה (אלא אם יש לך 70 יח"ל), וברור מאד למה. אי אפשר ללמד את אותה כמות חומר כמו פעם, עם 40 ילד בכיתה, עם יותר מדיי "זכויות תלמיד" וחוסר משמעת כמו שיש היום. וכמובן, שלילדים כיום יש הרבה יותר גירויים סביבתיים שמרחיקים את הלימודים יותר ויותר מסדר העדיפויות שלהם. פעם לא היה מחשב ופלייסטיישן והיו חיים בצניעות. ופעם גם היו מחטיפים לך מכות אם לא היית מכין שיעורים ומביא חרא ציונים, או שהיו שולחים ואותך למוסך ללמוד איך לתקן רכבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתכלס, אף פעם הלימודים לא היו חשובים.

מה שחשוב זה רק אנגלית ומתמטיקה בסיסית.

דברים נוספים שבעצם אפשר להגיד שהם חשובים זה היסטוריה, גיאוגרפיה וזהירות בדרכים (אם זה היה מקצוע רציני זה היה חשוב).

בית הספר לא צריך להפריע לאנשים ללמוד דברים שהם חשובים באמת. חוץ מזה שלא בטוח שמה שמלמדים בבית-ספר זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי משבח עצמו? להפך, הבנתי שאני מטומטם שאני לא משקיע אפילו עשירית שנייה בלימודים אז התחלתי להשקיע...

נו ברור שלפני 40 שנה הייתי צריך לחרוש את התחת בשביל ממוצע כזה אבל לפני 1000 שנה הייתי צריך לחרוש את התחת רק בשביל לדעת לקרוא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית הספר באמת מפריע ללמוד מה שחשוב באמת... בחו"ל בתי הספר עובדים כמו אוניברסיטה. אתה בוחר מה ללמוד. יש לך מקצועות חובה ויש לך מקצועות שאתה בוחר ללמוד. למשל, בין שפות אתה יכול לבחור צרפתית, רוסית, ספרדית ואיטלקית (לטינית ואנגלית הן חובה). אתה יכול לבחור גם מקצועות אחרים ומתי מתאים לך ללמוד אותם. בא לך ספרות או היסטוריה למתקדמים? אדרבה. זה פשוט יוסיף לך יחידות לבגרות ויש לך סף מינימום ליחידות חובה וזכות. נגיד אתה שונא ספרות אבל חולה על ביולוגיה - קבל, אבל אז אתה חייב לעשות 4 יח"ל ביולוגיה במקום יחידה מזה ו-2 מזה.

אבל לא רק אנגלית ומתמטיקה... כבר לא מלמדים כימיה וביולוגיה בצורה רצינית כבר בשום מקום ויש מחסור ברופאים בארץ ובהמשך יהיה דפיציט רציני ומערכת הבריאות תקרוס לגמרי כי אין מי שילך ללמוד . שלא לדבר על הנדסה... אנחנו מדינה עם הכי הרבה מדענים ומהנדסים per capita בעולם אבל כבר כמעט שאין רופאים ומהנדסים חדשים (חוץ מהייטק), רבים אחרים רק יושבים על המזוודות ומחכים לויזה, ומספרם רק ילך ויפחת בצורה מאד חדה. החינוך נהרס ואנחנו הולכים לשלם על זה מחיר מאד גבוהה. ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי מכל הכיתות בתיכונים י"א זו השנה הכי עמוסה, בי"ב יירד העומס בהרבה.

אני אעשה דבר כזה, אני אפתח את המחשב עד שאני לא אכין את ש"ב.

אם יש מבחן כנ"ל אני לא אפתח עד שאני אסיים להתכונן איזה שעתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אנשים מזה יש לכם חיים "עמוסים"

היום יש שביתה אז חדר מ 9 11:30

אחרי זה לומד עד 2

ואז חברה עד 6=/

ואז מיבחן עד 8=/

ואז לומד עד השעות הקטנות של הלילה[מיבחן בהסיטוריה]=/

יש לי ציונים שונים במיקצועות חלק 80 + חלק 60+תנך :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את צודקת.

והכי מעצבן זה שהממשלה הדפוקה שלנו לא רק שלא מנסה לפתור את המצב, היא מחמירה אותו.

זה לא התחיל עם הממשלה הזו ובוודאי שלא יגמר איתה.

קל יותר לנצל טיפשים ולשלוט בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא רק אנגלית ומתמטיקה... כבר לא מלמדים כימיה וביולוגיה בצורה רצינית כבר בשום מקום ויש מחסור ברופאים בארץ ובהמשך יהיה דפיציט רציני ומערכת הבריאות תקרוס לגמרי כי אין מי שילך ללמוד רפואה. שלא לדבר על הנדסה... אנחנו מדינה עם הכי הרבה מדענים ומהנדסים per capita בעולם אבל כבר כמעט שאין רופאים ומהנדסים חדשים (חוץ מהייטק), רבים אחרים רק יושבים על המזוודות ומחכים לויזה, ומספרם רק ילך ויפחת בצורה מאד חדה. החינוך נהרס ואנחנו הולכים לשלם על זה מחיר מאד גבוהה. ראו הוזהרתם.

לדעתי לא צריך לחשוב כל כך רחוק מה יקרה בעתיד, כמעט בטוח שמדינת תושמד או תהפוך לדיקטטורה ב20 שנה הקרובות (פצצת אטום איראנית, מלחמת אזרחים בין יהודים לערבים, קריסה כלכלית ומוסרית טוטאלית You name it) אז באמת אין טעם להתחיל להשקיע בחינוך של כמה ילדים או סטודנטים שעומדים למות.

הבעיה היא שאנחנו, אלה שאין להם לאן לברוח מישראל, מתכננים יותר מדי לעתיד, במקום לחיות בהדוניזם ולהנות מהזמן שנותר לנו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לחשוב כל כך רחוק מה יקרה בעתיד, כמעט בטוח שמדינת תושמד או תהפוך לדיקטטורה ב20 שנה הקרובות (פצצת אטום איראנית, מלחמת אזרחים בין יהודים לערבים, קריסה כלכלית ומוסרית טוטאלית You name it) אז באמת אין טעם להתחיל להשקיע בחינוך של כמה ילדים או סטודנטים שעומדים למות.

הבעיה היא שאנחנו, אלה שאין להם לאן לברוח מישראל, מתכננים יותר מדי לעתיד, במקום לחיות בהדוניזם ולהנות מהזמן שנותר לנו. :-\

מה ?? איך הגעתם להשמדת ? הבחור סה"כ רצה כמה טיפים איך להצליח בלימודים.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה השקפת עולם אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ביותר גם לי היה חששות בנוגע להמשך הלימודים ואז גיליתי שאני מקבל תעודה בין לאומית חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?? איך הגעתם להשמדת ? הבחור סה"כ רצה כמה טיפים איך להצליח בלימודים.. :screwy:

Dude, הת'ראד כבר בן 8 עמודים, מזמן אנחנו כבר מדברים על דברים כלליים ולא על הציונים הגרועים שלו או דרכים לשפר אותם. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dude, הת'ראד כבר בן 8 עמודים, מזמן אנחנו כבר מדברים על דברים כלליים ולא על הציונים הגרועים שלו או דרכים לשפר אותם. :P

תתחילו לתת לי טיפים איך לארגן את היום וללמוד טוב ולא להגיד לי כל מיני דברים על השמדת המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...