המלצה למפרט ב10k למשחקים,OC וקידוד ועריכת סרטים. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למפרט ב10k למשחקים,OC וקידוד ועריכת סרטים.

1nstall

Recommended Posts

בIQPC זה יותר זול אם לא שמת לב... אפילו בלי לדייק בשער הדולר תראה ש970 * 4 = 3880

חחח...לא. אני התכוונתי גם שב IQPC זה יותר זול ואז הראתי שזה אפילו יותר זול מ .

בכל אופן הם טעו במחיר. הוא השתנה עכשיו! וכך גם המפרט של ה QUAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

היא תהיה מאוד משמעותית. לא זוכר בדיוק כמה, וכל מעבד יורד בצורה אחרת... וגם ה E6320 וה E6420 מחליפים את ה E6300 וה E6400. (ההבדל הוא שבחדשים יהיה 4 מגה קאש במקום 2 בישנים).

יש בפורום מעבדים, לוחות אם וזכרונות נושא עם טבלה של המחירים הישנים והחדשים... דקה אני יביא לינק.

הנה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=244261.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להערכתי ההפרש יהיה כ 400-450 שקל.

ואתה בטח מתכוון ל 8600GTS. גם עוד חודש בערך. (לא זוכר תאריך מדוייק), אבל אני חושב שה 8800GTS 320MB יהיה יותר משתלם, וכמובן שיותר חזק. במחיר כזה אני לא רואה שום סיבה לקחת 8600GTS ולא 8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להערכתי ההפרש יהיה כ 400-450 שקל.

ואתה בטח מתכוון ל 8600GTS. גם עוד חודש בערך. (לא זוכר תאריך מדוייק), אבל אני חושב שה 8800GTS 320MB יהיה יותר משתלם, וכמובן שיותר חזק. במחיר כזה אני לא רואה שום סיבה לקחת 8600GTS ולא 8800GTS.

הפרש של 400 שקל הוא משמעותי בשבילי.

ואין ברצוני לרכוש את ה8600, פשוט כניראה תיהיה ירידת מחירים ל8800 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לקנות עכשיו, אבל אם תיהיה ירידת מחירים בחודש הקרוב אין לי שום בעיה לחכות, מעבר לזה אין לי מטרה לחכות.

ירידות המחירים די חשובות לי, כי אני לא אנצל דבר מהכרטיס עם המסך הנוכחי, ככה שכל ירידה טובה לי.

עריכה:

~~~~~~~~

איזה מארז עדיף?

Gigabyte Aurora 570 (שהוצע כאן מקודם)

או P180?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...