ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 40 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

טוב, אני רואה שאתה מתקשה בעברית שהיא שפת האם שלך, אז אני אנסה להסביר לך את זה בצורה שתוכל להבין.

אוו אוו אוו אאהה אהה...*גירוד ביצים*...*הוצאת כינים מהקוף שלידי*...אוו אהה אהה

ועכשיו ברצינת.

מה שהתכוונתי לומר הוא, שהתחביר שלך שואף ל-0, בדיוק כמו האישיות שלך.

אני לא מרגיש עליון על יהודים, כיוון שאני עצמי יהודי.

אז יהודים אני לא שונא, אני שונא יהודים כמוך :) מה זה שונא? בסופו של דבר רוב החברה שלנו

מורכבת דווקא מאנשים יחסית סובלניים, אז אני לא מודאג ולא רואה נכים נפשית כמוך משתלבים בה בצורה תקינה.

לכן אין לי שנאה אליך, אני מרחם עליך, על היותך כזה ומקווה שעם השנים תתבגר קצת.

לגבי שפה, אין שום סיבה שאני לא אדבר עם מישהו ברוסית כשיש לי את הצורך בכך ואתה תמשיך לאכול

את עצמך מקנאה שאתה יודע רק שפה וחצי כשאני יודע 3 :)

הנה, עובדה שאני מתכתב כאן בעברית צחה ולא ברוסית, אז הטיעון שלך שווה למבחנה ממנה יצאת.

לגבי עברי הצבאי, זה ממש מעניין אותי מה אתה חושב, אני רק יכול להגיד לך שאני לא עושה מילואים

כי אני נכה צה"ל.

נ.ב-

טרול זה ייצור חמוד, אז מה מעליב בזה? :nixweiss:

נ.ב 2-

עיצה תחבירית להבא, יהודי יקר, דובר עברית "שפת אם".

אחרי פסיק לא רושמים "ו", זוהי לא כתיבה נכונה.

:lol:

אני ספרתי אצלך 4 טעויות, רוסי יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אני רואה שאתה מתקשה בעברית שהיא שפת האם שלך, אז אני אנסה להסביר לך את זה בצורה שתוכל להבין.

אוו אוו אוו אאהה אהה...*גירוד ביצים*...*הוצאת כינים מהקוף שלידי*...אוו אהה אהה

והוא עילג ? :kopfpatsch:

תקשיב, אם אנחנו מסתייגים מקבוצה שאתה לא שייך אלייה (גויים/אתה יהודי, אנטי-ציונים/אתה ציוני) אני לא מבין על מה אתה נלחם ? מה אכפת לך אתה לא משתייך לקבוצה הזו אז לא הבנתי, על מה בדיוק אתה מגן ?

"עלייה לארץ ללא מאפייני דת" ? כאילו לא הבנתי על מה כל המהומה, אם מדובר על קבוצה ספציפית מאוד בעלייה הרוסית של אנשים שלא מתחברים גם לא לדת וגם לא לציונות ואתה לא משתייך בכלל לקבוצת האנשים הזו, מה אכפת לך ?!

תכף תגיד שאני לא בסדר ואני דמגוג וגזען כי הזכרתי את אותם נערים ששרפו דגל ואת אותם נערים ששדדו זקנה ושפכו עלייה אקונומיקה.

אולי גם אתרי החדשות גזעניים ובעצם כל המדינה הזאת :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ספרתי אצלך 4 טעויות, רוסי יקר.

אתה מוכן לפרט למה מה שהדגשת באדום אילו טעויות?

אשמח לשמוע.

והוא עילג ? :kopfpatsch:

תקשיב, אם אנחנו מסתייגים מקבוצה שאתה לא שייך אלייה (גויים/אתה יהודי, אנטי-ציונים/אתה ציוני) אני לא מבין על מה אתה נלחם ? מה אכפת לך אתה לא משתייך לקבוצה הזו אז לא הבנתי, על מה בדיוק אתה מגן ?

"עלייה לארץ ללא מאפייני דת" ? כאילו לא הבנתי על מה כל המהומה, אם מדובר על קבוצה ספציפית מאוד בעלייה הרוסית של אנשים שלא מתחברים גם לא לדת וגם לא לציונות ואתה לא משתייך בכלל לקבוצת האנשים הזו, מה אכפת לך ?!

תכף תגיד שאני לא בסדר ואני דמגוג וגזען כי הזכרתי את אותם נערים ששרפו דגל ואת אותם נערים ששדדו זקנה ושפכו עלייה אקונומיקה.

אני ציוני, כן.

אבל אני מסתייג מהעבודה שבמדינה הזאת דת וחוק לא מפורדים.

בנוסף, אני לא נחשב ליהודי לפי ההלכה, לכן אני נפגע באופן אישי מכך שאין בארץ

הזאת הפרדה בין דת למדינה.

אין לי בעיה שלמדינה יהיה ציביון ציוני, להפך, אני תומך בזה.

אבל ציביון דתי? למה? אפשר לחשוב שדוסים הקימו את המדינה הזאת.

זה שהזכרת את הנערים ששרפו דגל ושדדו זקנה, לא קשור לדיון וגם

זה שאתה מייחס התנהגות של אידיוטים מעטים לציבור מגזר שלם בארץ, זאת חוצפה וגזענות, במיוחד

שאין לך על מה להתבסס.

בנוסף, כאילו חסר דוסים ששורפים דגל בחגיגות ל"ג בעומר.

ועל נטורי קרטא שמעת? בבקשה לך, יהודים כשרים למהדרין, שונאים אותך יותר מהשכן שלך מוסטפא בג'נין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה הופך מבדר מרגע לרגע אבל סתם שאלה... למה אף אחד (חוץ ממני) לא מתלונן כשהצרפוקאים הסנובים מדברים צרפתית "דווקא" ליד אנשים, גם כאשר הם דוברים עברית שוטפת? אל תגיד לי שלא, התחלתי לעבוד בבאר של כאלו (ונראה לי שאברח משם מאד מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אתה צודק וגם אותם אני לא סובל אבל פה החוק שם יד ומטפל בהם.

אין לי שינאה כלפי כל רוסי שעלה לארץ ואינו יהודי, אני פשוט חושב שהחוק מתירני מדיי שהוא מאפשר לכל אדם עד דרגת נכד ליהודי לעלות ארצה, זה לא קיים בשום מקום וזה לא נכון לדעתי ולדעת רבים.

אם כבר אדם עלה ארצה והוא מתחבר לשפה ולתרבות, אחלה ברוך בואך אין לי שום דבר נגדו ולא אכפת לי מה אמונותיו.

אבל... וזו זכותי המלאה ודעה לגיטימית למרות שאתה שולל אותה,

עם עלה לפה בן אדם בן 50 שרק אמא שלו יהודיה, גדל כל חייו בנוצרי, ראה אחרי 50 שנה שהמצב הכלכלי/בריאותי שלו חרא ואין לו מה להפסיד, עלה עם כל המשפחה שלו (שגדלו כנוצרים בכלל) לארץ ומהמטוס הוא נחת ישר לידיים המפנקות של הביטוח הלאומי, מבחינתי הוא אינטרסנט ופרזיט כי הוא לא שם קצוץ על מדינת , על התיישבות יהודית ועל ציונות. מהכרותי עם אנשים כאלו (רובם לא כולם) הם אנשים שהמוצא האחרון שלהם מחיי רעב וחרפה היה לעלות לישראל והם מייצגים את שולי החברה, הילדים של אותם אנשים מן הסתם לא גדלו כיהודים ברוסיה ולכן קיים סיכוי שהם התחברו בילדותם דווקא לחברת הנערים האנטישמית ברוסיה וכך אתה רואה עובדתית שבמקרים בהם מוזכרת בעיתונות פשיעה מקרב עולי חבר העמים, מדובר בפשיעה של נוער שאינו יהודי/מתבולל.

תסלח לי מאוד אם זה נשמע "גזעני" אבל בן אדם שעולה מתוך מניע אינטרסנטי כלכלי נטו וכל מהות ההתיישבות הציונית בא"י מעניינת לו את התחת, מבחינתי מקומו לא כאן והוא פשוט פרזיט מסריח.

אני למשל, בתהליכים להוצאת אזרחות בולגרית, בניגוד לחוק השבות, האזרחות מגיעה לי מכיוון שסבתי נטשה את מולדתה בלית ברירה במלחה"ע ה-2 ויש רישום מלא שהיא ילידת בולגריה, סבתי זכאית אוט' לאזרחות ללא עוררין. את הבקשות של אמי ושלי לאזרחות בוחנים בקפידה לאחר הגשת קורות חיים, טופס רפואי שכולל בדיקות מחלות מין/נפש ורישום פלילי. מספיק שאני מובטל/חסר השכלה תיכונית/בעל עבר פלילי הקל ביותר/בעל עבר של מחלת מין או נפש והם זורקים את הבקשה שלי לפח! ואף על כך אני לא אעז להתיישב בבולגריה לפני שאני אדע את השפה ואת כל חובותיי כאזרח ואם אני אחליט לגדל שם את ילדיי וקיים חוק גיוס חובה, הם גם ישרתו בצבא הבולגרי ואני לא אחפש איך "לדפוק ולסחוט את המערכת" גם אם אני אוכל לחגוג על חשבון משלם המסים הבולגרי ואז לשוב לארץ או להגר למדינה אחרת.

זה יראה כפוי טובה לחלוטים וחוסר נאמנות מוחלט למדינה שאני נמצא בה ומן הסתם יפתח כלפיי חוסר שבלנות ואף שנאה מצד תושבי אותה מדינה שיסתכלו מהצד איך אני חי כמו פרזיט ומנצל עד הטיפה האחרונה את המערכת, תחשוב על זה, בכל מקום לגבי כל מיעוט זה יהיה ככה וזו אינה גזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאו 59 עמודים?

אוף ורציתי להתחיל להשתתף בדיון,אבל אני צריך לקרוא הכל מהתחלה.

שמישהו יסביר לי בקצרה מה הולך פה ;D

ד.א דריה יש לך FF 2.3? :o

וואי חשבתי שבנות גולשות על EX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אתה צודק וגם אותם אני לא סובל אבל פה החוק שם יד ומטפל בהם.

אין לי שינאה כלפי כל רוסי שעלה לארץ ואינו יהודי, אני פשוט חושב שהחוק מתירני מדיי שהוא מאפשר לכל אדם עד דרגת נכד ליהודי לעלות ארצה, זה לא קיים בשום מקום וזה לא נכון לדעתי ולדעת רבים.

אם כבר אדם עלה ארצה והוא מתחבר לשפה ולתרבות, אחלה ברוך בואך אין לי שום דבר נגדו ולא אכפת לי מה אמונותיו.

אבל... וזו זכותי המלאה ודעה לגיטימית למרות שאתה שולל אותה,

עם עלה לפה בן אדם בן 50 שרק אמא שלו יהודיה, גדל כל חייו בנוצרי, ראה אחרי 50 שנה שהמצב הכלכלי/בריאותי שלו חרא ואין לו מה להפסיד, עלה עם כל המשפחה שלו (שגדלו כנוצרים בכלל) לארץ ומהמטוס הוא נחת ישר לידיים המפנקות של הביטוח הלאומי, מבחינתי הוא אינטרסנט ופרזיט כי הוא לא שם קצוץ על מדינת , על התיישבות יהודית ועל ציונות. מהכרותי עם אנשים כאלו (רובם לא כולם) הם אנשים שהמוצא האחרון שלהם מחיי רעב וחרפה היה לעלות לישראל והם מייצגים את שולי החברה, הילדים של אותם אנשים מן הסתם לא גדלו כיהודים ברוסיה ולכן קיים סיכוי שהם התחברו בילדותם דווקא לחברת הנערים האנטישמית ברוסיה וכך אתה רואה עובדתית שבמקרים בהם מוזכרת בעיתונות פשיעה מקרב עולי חבר העמים, מדובר בפשיעה של נוער שאינו יהודי/מתבולל.

תסלח לי מאוד אם זה נשמע "גזעני" אבל בן אדם שעולה מתוך מניע אינטרסנטי כלכלי נטו וכל מהות ההתיישבות הציונית בא"י מעניינת לו את התחת, מבחינתי מקומו לא כאן והוא פשוט פרזיט מסריח.

אני למשל, בתהליכים להוצאת אזרחות בולגרית, בניגוד לחוק השבות, האזרחות מגיעה לי מכיוון שסבתי נטשה את מולדתה בלית ברירה במלחה"ע ה-2 ויש רישום מלא שהיא ילידת בולגריה, סבתי זכאית אוט' לאזרחות ללא עוררין. את הבקשות של אמי ושלי לאזרחות בוחנים בקפידה לאחר הגשת קורות חיים, טופס רפואי שכולל בדיקות מחלות מין/נפש ורישום פלילי. מספיק שאני מובטל/חסר השכלה תיכונית/בעל עבר פלילי הקל ביותר/בעל עבר של מחלת מין או נפש והם זורקים את הבקשה שלי לפח! ואף על כך אני לא אעז להתיישב בבולגריה לפני שאני אדע את השפה ואת כל חובותיי כאזרח ואם אני אחליט לגדל שם את ילדיי וקיים חוק גיוס חובה, הם גם ישרתו בצבא הבולגרי ואני לא אחפש איך "לדפוק ולסחוט את המערכת" גם אם אני אוכל לחגוג על חשבון משלם המסים הבולגרי ואז לשוב לארץ או להגר למדינה אחרת.

זה יראה כפוי טובה לחלוטים וחוסר נאמנות מוחלט למדינה שאני נמצא בה ומן הסתם יפתח כלפיי חוסר שבלנות ואף שנאה מצד תושבי אותה מדינה שיסתכלו מהצד איך אני חי כמו פרזיט ומנצל עד הטיפה האחרונה את המערכת, תחשוב על זה, בכל מקום לגבי כל מיעוט זה יהיה ככה וזו אינה גזענות.

לא רובם ולא נעליים?

מאיפה אתה מפליץ את הנתונים האלה תגיד לי? את מתבסס על כלום, בגלל זה אני חושב אותך לגזען וטיפש.

רוב האנשים שעלו מחבר העמים אילו יהודים כשרים למהדרין אפילו לפי הרבנות.

יתרה מזאת, גם אותם ילדים ששרפו דגל , חלקם יהודים למהדרין.

תבין, אתה הזכרת פה דוגמא של אדם שאינו יהודי, כאשר רק אמא שלו יהודיה.

אז שתדע שמבחינת הרבנות בן לאמא יהודייה נחשב יהודי לכל דבר, נקודה, לכן גם לאותו אדם מגיע לעלות.

ושוב אומר ואציין שהסוכנות היהודית(שעדיין עושים את זה) הזמינו אותנו לעלות לפה, אף אחד לא חושב

איך לעקוץ את ולמען האמת, גם אין כ"כ הרבה מה לעקוץ אם תסתכל על זה באופן אובייקטיבי, ראייה לכך היא

שרוב היהודים בעולם לא חיים כאן אלא בארה"ב ובאירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה 2.3 אומר אבל דאבל F ? יש מצב :P

Fire Fox

דריה,לכל אחד מאיתנו יש את החלקה שלו(עם המחשב שלו),וכאשר זכר נכנס לחלקה של האחר,זה לא נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נראה לך שהוא יצא מכוס של אישה? במקרה הטוב הוא גודל במעבדה בתוך מבחנה.

לא, יצורים כאלה לא מייצרים במעבדות בשביל זה יש את מערכת החינוך שלנו.

ב. החבר שלך לא טיפש, כל הכבוד לו שהוא הלך לשרת אותנו.

בטח שהוא טיפש, הוא מוכן למות בשביל פוליטיקאים ואנשים שמחשיבים אותו לסוג ב.

ג. מה אתה מסכים איתו שההשתמטות בעליה הרוסית הוא 70%? זה שטויות במיץ ונתון מצוץ מהאצבע. הבנאדם אפס וקנאי, מה אתה מגיב בכלל?

אני נראה לך כמו "פרה ירוקה עם צלחת לווין בתחת"?

אני מגיב בשיל להראות לו עד כמה ההיגיון שלו מעוות.

ד. זה שמישהו מדבר לידך בשפה שאתה לא מבין בלי להסביר את עצמו, זה פשוט כי אנחנו חיים במדינה חופשית ואני לא אמור לעשות את זה.

כמו שיש אנשים בעבודה שמדברים ספרדית או ערבית לידי, לי זה לא משנה, שיהיה להם לבריאות, למה אני צריך לקבוע לאנשים באיזו שפה לדבר?

רגע, הוא דיבר על אנשים שהוא לא מכיר? חשבתי שהוא דיבר על אנשים שהוא מסתובב איתם או משהו... פאק, הבנאדם צריך להשיג לעצמו

חיים ולהפסיק לדחוף את האף שלו לשיחות של אחרים.

PIG750

אתה טיפש ברברי וגס

"טיפש ברברי וגס" זאת הצהרה די רצינית יחסית למישהו שטוען שהוא טוב יותר בגלל שהכוס שהוא יצא ממנו היה יהודי.

איך אני ערבי אם אני מדבר כל הזמן על גויים תגיד לי איך?

תתפלא אבל הרוב המוחלט של האנטי רוסים הם ערבים, וכן ערבים יכולים להיות יהודים ויש הרבה כאלה הארץ.

להזכיר 2 מקרים ועל זה לבסס שנאה לקבוצה של אנשים זה הדוגמה הקלאסית לדמגוגיה.

יש גם לא רוסים שנולדו כאן ועושים מעשים הרבה יותר גרועים לדוגמה:

לפני 3-4 שנים חברה שלי לשעבר יצאה אם הכיתה שלה ליד ושם, הכיתה שלה הייתה מורכבת מאפריקאים

וערבים (רובם מרוקאים) ובערך 3 רוסים (2 מהם חברים שלי) אחרי שהם נכנסו ליד ושם האבטחה נאלצה להציא אותם

משם בגלל שהילדים הערבים והאפריקאים החליטו שכל העניין הזה מצחיק אותם, הם התחילו לספר בדיחות שואה בקול רם,

באותו רגע כמובן חברה שלי לשעבר (לא רוסיה) וה 2 שאני מכיר (רוסים) הלכו לשבת לאוטובוס, בזמן שעוד 30 יהודים טהורים

נשארו להשחיט את יד ושם.

אז מה הלקח מהסיפור?

א. אם זה היה גויים זה היה מגיע למהדורת החדשות המרכזית.

ב. המקרה קרה לא בגלל שערבים והאפריקאים הם אנשים רעים ורוסים הם אנשים כלכך טובים, למרות שזה נראה

ככה כי הרוסים (והחברה) לא השתפו בביזיון הזה. זה קרה בגלל שההם היו ילדים מאוד טיפשים AKA ערסים,

וחברים שלי לא היו ערסים טיפשים, זה הכל.

ג. והכי חשוב זבל בא בכל הצבעים והצורות וגם אנשים טובים באים בכל הצבעים והצורות, זה ממש לא משנה איפה נולדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, גם אני נתקלתי בכך... מסכים איתך בהחלט שלא הדת קובעת את האופי.

אני לא דמגוג תבין, אני אולי טועה אולי היה לי נסיון אישי לא טוב אבל על סמך נסיוני באופן גורף התרבות והרוח של הרוסים בעלי זהות יהודית ציונית היא פשוט ההפך הלבן לפשיעה שמאפיינת (לדעתי) את עולי חבר העמים הגויים אבל ברור שיש המון חבר'ה טובים והם גם אוהבים את המדינה ומכבדים אותה הרבה יותר מאותם אפריקאים ויהודים ממוצא בדואי שהזכרת.

אגב,

אם לאדם בעל תרבות ערבית ודת מוסלמית קוראים ערבי מוסלמי

לאדם בעל תרבות ערבית ודת נוצרית קוראים ערבי נוצרי

למה לעזאזל לאדם בעל תרבות ערבית ודת יהודית קוראים לא ערבי יהודי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אין שום פשיעה שמאפיינת את הלא יהודים, יש פשיעה שמאפיינת אנשים רעים בלי מצפון. סמוך עלי סטטיסטית אין הבדל גדול

בין יהודים ולא יהודים מבחינת פשיעה. זה מזכיר לי טיעון חסר בסיס אחר שהאנטי יהודים השתמשו בו במשך מאות שנים.

אפריקאים ויהודים ממוצא בדואי שהזכרת.

לא היו שם בדואים, היה שם אתיופים מרוקאים ,עירקים ,תימנאים ואיראנים, אבל זה לא משנה מה הם בדיוק היו לכן אמרתי ערבים ואפריקאים,

כי לדוגמה גם החברה שלי הייתה מרוקאית, רק שהיא הייתה ההפך הגמור מהיצורים הדוחים והטיפשים האלה.

למה לעזאזל לאדם בעל תרבות ערבית ודת יהודית קוראים לא ערבי יהודי :s07:

אני גם לא מבין, כנראה בגלל שחלקם עסוקים בלשנוא ערבים בגלל שהם ערבים ולאנשים הנורמאליים פשוט לא אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מושג שנקרא "ערבי מדת משה". הבנתי שזה הכינוי שהצמידו אשכנזים מסויימים ליוצאי עדות המזרח, שכן, לדעתם, אותם אנשים לא היו יהודים. מה ששנוא עליך...

בכל הקשור לפשיעה שמאופיינת ע"י גזע/מוצא, אנטרופולוגים וקרימינולוגים מצאו קשר בין מוצע לסוג הפשיעה. ניקח לדוגמא את אוכלוסיית הפושעים היהודים בבתי הסוהר בארה"ב. אוכלוסיה מאד מאד קטנה והם יכולים לשבת על כל דבר, אבל היקף הפשיעה היהודית בארה"ב מתבטאת יותר דווקא ב"פשעי צווארון לבן", פשעים פיננסיים ובשנים האחרונות גם עבירות בתחום הסחר בסמים (תגידו תודה לרוזנשטיין וחבריו, בגל זה ישראלים שולטים בכ-70% מהסחר באקסטזי בחוף המערבי).

אני צריכה למצוא את המחקר הזה על חלוקת פשיעה דמוגרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יוצאי עדות המזרח , היו לנו קהילות גדולות ומפוארות במרוקו עירק ותימן לוב תוניס מצרים סוריה , תורקיה .

אבות אבותינו היו שוקדים בתורה יומם ולילה במסירות נפש . וממש קיימו "לא תסור מכל אשר יורוך ימין ושמאל"

וכל מי שמפקפק ביהדותינו אינו אלא בור ועם הארץ פסול , וחי חיים פסולים ללא ספק . שכן אין לו מושג על מה הוא מדבר , ואין לו שום מושג ביהדות .

אבותינו היו מדקדקים בהלכה קלה כבחמורה .

שיפתח ספרים של הרמב"ם הריף , רבי יוסף חיים , רבי חיים בן עטר , רבי יעקב אביחצירה רבי יעקב סופר . ועוד ועוד ....

וכל חייו לא יגיע למעלת הנעליים שלהם .

ד"א מה כל השנאה ליוצאי המזרח ? אברהם אבינו היה עירקי , אז כל יהודי הוא במקור עירקי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...