ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 41 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

יש מושג שנקרא "ערבי מדת משה". הבנתי שזה הכינוי שהצמידו אשכנזים מסויימים ליוצאי עדות המזרח, שכן, לדעתם, אותם אנשים לא היו יהודים. מה ששנוא עליך...

יהודי זה מי שמאמין באל היהודי והילדים שלו, זה לא משנה מאיפה הוא יצא וזה (לצערי) לא משנה אם הוא קשור לדת עצמה, זה הכל.

ומה שנוא על מי?

בכל הקשור לפשיעה שמאופיינת ע"י גזע/מוצא, אנטרופולוגים וקרימינולוגים מצאו קשר בין מוצע לסוג הפשיעה. ניקח לדוגמא את אוכלוסיית הפושעים היהודים בבתי הסוהר בארה"ב. אוכלוסיה מאד מאד קטנה והם יכולים לשבת על כל דבר, אבל היקף הפשיעה היהודית בארה"ב מתבטאת יותר דווקא ב"פשעי צווארון לבן", פשעים פיננסיים ובשנים האחרונות גם עבירות בתחום הסחר בסמים (תגידו תודה לרוזנשטיין וחבריו, בגל זה ישראלים שולטים בכ-70% מהסחר באקסטזי בחוף המערבי).

לא יודע, לא גר בארה"ב, דיברתי על היהודים בישראל.

ובכל מקרה, אני חושב שאם תבדקי את הפושעים היהודים שם אין להם הרבה במשותף אם

יהודים שהם לא פושעים חוץ מהעובדה שהם גם יהודים, לעומת זאת יש להם הרבה במשותף עם פושעים

אחרים (מאותו סוג), זה מה שאני מנסה להגיד.

אנחנו יוצאי עדות המזרח , היו לנו קהילות גדולות ומפוארות במרוקו עירק ותימן לוב תוניס מצרים סוריה , תורקיה .

אבות אבותינו היו שוקדים בתורה יומם ולילה במסירות נפש . וממש קיימו "לא תסור מכל אשר יורוך ימין ושמאל"

וכל מי שמפקפק ביהדותינו אינו אלא בור ועם הארץ פסול , וחי חיים פסולים ללא ספק . שכן אין לו מושג על מה הוא מדבר , ואין לו שום מושג ביהדות .

אבותינו היו מדקדקים בהלכה קלה כבחמורה .

שיפתח ספרים של הרמב"ם הריף , רבי יוסף חיים , רבי חיים בן עטר , רבי יעקב אביחצירה רבי יעקב סופר . ועוד ועוד ....

וכל חייו לא יגיע למעלת הנעליים שלהם .

ד"א מה כל השנאה ליוצאי המזרח ? אברהם אבינו היה עירקי , אז כל יהודי הוא במקור עירקי ;)

אין לי מושג מה אמרת... חוץ מהמשפט בסוף, שמורכב משאלה לא קשורה וכל השאר שטויות,

ואין לי מושג למה אתה חושב שיש לאנשים שנאה ל"יוצאי המזרח" ( AKA ערבים יהודים),

כנראה התבלבלת בדיון כי עד עכשיו היו פה רק אנשים עם שנאה לרוסים ולא יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכן ערבים יכולים להיות יהודים ויש הרבה כאלה הארץ.

:lol:

ברור , כאילו...הרי להגיד דבר והיפוכו זה לא סותר את ההיפוך.

אתה גם מטומטם כנראה.

איזה 2 רוסים שחצנים, שכועסים על כל העולם, ושונאים את כל מה ששונה מהם ועוד אני טורח לענות להם ברצינות...

הרי אין לכם שמץ בכלל מה הגיל שלי ומה הרקע שלי ועשיתם הכללה מפה ועד מצריים, מה שבטוח שכולם יודעים שאתם לא יהודים ושאתם פוצים.

לא תצליחו להסתיר את העובדה הזאת, כל מה שאתם עושים פה זה לסכסך ולגרום לעוד שנאה, שיהיה לכם לבריאות אני אשתל לדאוג ששונאים כמוכם לא יהיה להם מקום פה, ואתם יודעים מה? אתם גם לא תהיו פה, בגלל הגאווה והיוהרה שלכם היא זו שתפיל אתכם, בדיוק כמו שהיא הפילה אותכם ברוסיה.

עד עכשיו אני לא מבין איך רוסים מהללים את רוסיה שהיא הארץ הכי מנייקית לתושבים שלה, כולם שם חיו בעוני והיה שם שחיתות מטורפת ועדיין יש, לא רק זה-רוסיה היא תומכת נלהבת בסחר בנשק לטרוריסטים וזריקת פסולת גרעינית לעולם בשביל כסף.

בגלל שהכוס שהוא יצא ממנו היה יהודי.

ממש איכסה, תתביישו לכם ותחזרו הביתה.

הרי אם היה אכפת לכם מישראל הייתם עושים משהו ולא מוציאים גועל נפש ורפש מהפה על כל אחד.

ואם זה לא גזענות מה שאמרת...שונא יהודים בדם אתה...

אני מבקש מהאחראי פה של הפורום שיתחיל להתעורר, תת רמה כזאת ועוד הוא פותח את הפה כאילו הוא יודע משהו...

תחזור לרוסיה יא גזען שונא יהודים!!!!

תגידו לי אני היחיד שחושב שהוא חלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בסדר?

למה ערבי לא יכול להיות יהודי?

ערבי זו לא בן דת לעומת זאת יהודי כן.

מה אתה חושב על כל היהודים שעלו מצפון אפריקה ומדינות ערב?

הם ערבים לכל דבר ועניין.

קצת מוח לאנשים כמוך לא יכול להזייק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified - עזוב אותו הוא מבואס כי הוא הרגע גילה שהוא ערבי, תן לו קצת זמן לאכל את זה, אחרי הכל

כמו שראית לא מדובר במישהו מבריק במיוחד - הטיפש אשכרה חושב ש: ערבי = מוסלמי וסותר את עצמו כל

חצי משפט, והכי גרוע טוען שאני זה שעושה הכללות, או יותר מצחיק חושב שאני שונא את כל הערבים בגלל

שהם ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מושג שנקרא "ערבי מדת משה". הבנתי שזה הכינוי שהצמידו אשכנזים מסויימים ליוצאי עדות המזרח, שכן, לדעתם, אותם אנשים לא היו יהודים. מה ששנוא עליך...

בכל הקשור לפשיעה שמאופיינת ע"י גזע/מוצא, אנטרופולוגים וקרימינולוגים מצאו קשר בין מוצע לסוג הפשיעה. ניקח לדוגמא את אוכלוסיית הפושעים היהודים בבתי הסוהר בארה"ב. אוכלוסיה מאד מאד קטנה והם יכולים לשבת על כל דבר, אבל היקף הפשיעה היהודית בארה"ב מתבטאת יותר דווקא ב"פשעי צווארון לבן", פשעים פיננסיים ובשנים האחרונות גם עבירות בתחום הסחר בסמים (תגידו תודה לרוזנשטיין וחבריו, בגל זה ישראלים שולטים בכ-70% מהסחר באקסטזי בחוף המערבי).

אני צריכה למצוא את המחקר הזה על חלוקת פשיעה דמוגרפית.

לפחות במשהו אחד אנחנו שולטים, אז תודה לרוזנשטיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה הוא אחד המצחיקים... חזיר_750 ו-Lev0, קבלו ח"ח :smile1:

קראת את כל 61 העמודים?! :o

בכל אופן, זה לא מורכב להצחיק כשיש לך כ"כ הרבה חומר לעבוד איתו.

:lol:

ברור , כאילו...הרי להגיד דבר והיפוכו זה לא סותר את ההיפוך.

אתה גם מטומטם כנראה.

איזה 2 רוסים שחצנים, שכועסים על כל העולם, ושונאים את כל מה ששונה מהם ועוד אני טורח לענות להם ברצינות...

הרי אין לכם שמץ בכלל מה הגיל שלי ומה הרקע שלי ועשיתם הכללה מפה ועד מצריים, מה שבטוח שכולם יודעים שאתם לא יהודים ושאתם פוצים.

לא תצליחו להסתיר את העובדה הזאת, כל מה שאתם עושים פה זה לסכסך ולגרום לעוד שנאה, שיהיה לכם לבריאות אני אשתל לדאוג ששונאים כמוכם לא יהיה להם מקום פה, ואתם יודעים מה? אתם גם לא תהיו פה, בגלל הגאווה והיוהרה שלכם היא זו שתפיל אתכם, בדיוק כמו שהיא הפילה אותכם ברוסיה.

עד עכשיו אני לא מבין איך רוסים מהללים את רוסיה שהיא הארץ הכי מנייקית לתושבים שלה, כולם שם חיו בעוני והיה שם שחיתות מטורפת ועדיין יש, לא רק זה-רוסיה היא תומכת נלהבת בסחר בנשק לטרוריסטים וזריקת פסולת גרעינית לעולם בשביל כסף.

ממש איכסה, תתביישו לכם ותחזרו הביתה.

הרי אם היה אכפת לכם מישראל הייתם עושים משהו ולא מוציאים גועל נפש ורפש מהפה על כל אחד.

ואם זה לא גזענות מה שאמרת...שונא יהודים בדם אתה...

אני מבקש מהאחראי פה של הפורום שיתחיל להתעורר, תת רמה כזאת ועוד הוא פותח את הפה כאילו הוא יודע משהו...

תחזור לרוסיה יא גזען שונא יהודים!!!!

תגידו לי אני היחיד שחושב שהוא חלאה?

אתה זה שתקפת את העבר הצבאי שלי.

אתה זה שתקפת את המוצא שלי ואת זכותי לדברים מאוד בסיסיים.

אתה זה שמפקפק בהיותי יהודי, בעוד שבפועל, בוא תוכיח אתה שאתה יהודי לפי ההלכה!

אמא שלך מטריפולי? אז היא ואתה ערבים/אפריקאים!

בוא אתה עכשיו תוכיח לי אחרת, כמו שאני מנסה לעשות כבר עשרות

עמודים על גבי הת'רד הזה.

תאמין לי שלא חסר אשכנזים שיפקפקו ביהדות שלך בדיוק כמו שאתה מפקפק בשלי.

ומי לעזאזל הילל את רוסיה?!

אני לא מבין, יש כמה רוסים בעבודה שלך ששונאים אותך ואתה פורק את זה כאן?

מי בכלל התייחס כאן מה המצב ברוסיה?! איך זה רלוונטי לדיון.

אתה שואל אם מישהו רואה שPIG_750 נבלה, אתה לא רואה שאתה כזה בעצמך?

Classified - עזוב אותו הוא מבואס כי הוא הרגע גילה שהוא ערבי, תן לו קצת זמן לאכל את זה, אחרי הכל

כמו שראית לא מדובר במישהו מבריק במיוחד - הטיפש אשכרה חושב ש: ערבי = מוסלמי וסותר את עצמו כל

חצי משפט, והכי גרוע טוען שאני זה שעושה הכללות, או יותר מצחיק חושב שאני שונא את כל הערבים בגלל

שהם ערבים.

תראה, יהודי זה גם גזע, לא רק דת.

לכן מישהו שעלה ממרוקו אינו ערבי אלא יהודי.

בדיוק כמו שמי שעלה מרוסיה יכול להשתייך לגזע היהודי.

דת זה כבר באמת סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הויכוח ? , אנחנו בני אברהם יצחק ויעקב , היהודים , ואם מתעקשים על עדה אז כולנו במקור עירקים .

ומי שלא במקור עירקי , אז הוא גר שהתגייר .

כולנו במקור אפריקאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...