ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 45 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא סבא שלי חתם על ההסכמים האלו. אבל סבא שלי היה אחד מרבים ששחרר את אירופה.

כן...הצבא האדום...אוסף של נשמות טובות...

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%91%D7%97_%D7%99%D7%A2%D7%A8_%D7%A7%D7%90%D7%98%D7%99%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבא הגוי שלי מתהפך עכשיו בקברו. בשביל חראות כמוך הוא ומיליוני גויים אחרים שיחררו את אירופה מהנאציזם? טפו.

סבא שלך שחרר את אירופה כמו שאני הגנתי על ירושלים, עשיתי אבט"ש.. הייתי חייל, SO FUCKING WHAT

סבא שלי לעומת זאת הצטרף לצבא יגוסלביה במשך שנתיים וחצי וזה אחרי חצי שנה ביערות, הוא לחם בנחישות למען העם היהודי!

הפראות האיומות ביותר היו ברוסיה, יותר מפולין אפילו ואף חייל רוסי לא בא ונלחם ולו כדיי להציל יהודי אחד?

הצבא האדום לקח תחת חסותו פליטים יהודיים ודאג להם לאוכל ולמחסה? אני לא אומר כלום עד שאני לא רואה הוכחה כתובה!

אז סבא שלך עם כל הכבוד שהוא לחם בנאצים הוא ממש לא עשה את זה בשבילי ולא בשביל אף יהודי.

ואם כבר הוא מתהפך בקבר זה בגלל שהנכדה שלו מ*@ינת עם גרמנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבא שלך שחרר את אירופה כמו שאני הגנתי על ירושלים, עשיתי אבט"ש.. הייתי חייל, SO FUCKING WHAT

סבא שלי לעומת זאת הצטרף לצבא יגוסלביה במשך שנתיים וחצי וזה אחרי חצי שנה ביערות, הוא לחם בנחישות למען העם היהודי!

הפראות האיומות ביותר היו ברוסיה, יותר מפולין אפילו ואף חייל רוסי לא בא ונלחם ולו כדיי להציל יהודי אחד?

הצבא האדום לקח תחת חסותו פליטים יהודיים ודאג להם לאוכל ולמחסה? אני לא אומר כלום עד שאני לא רואה הוכחה כתובה!

אז סבא שלך עם כל הכבוד שהוא לחם בנאצים הוא ממש לא עשה את זה בשבילי ולא בשביל אף יהודי.

בנאדם, אתה דפוק בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ,אולי אבל לי זה נראה שהיא כתבה שסבא שלה היה אחד ממשחררי אירופה משלטון היטלר והוא כותב שסבא שלה בטוח לא עזר ליהודים ושלו כן ושאר ירקות.

תכלס...ועוד יש האומרים דברים בסגנון הזה:

אנחנו חושבים שכדאי שתתחיל לעבוד על הבנת הנקרא שלך

הבנאדם בכלל לא התייחס להודעה שלך, אלא של nosterdumbass, אני חושב שזה די ברור.

בנאדם, אתה דפוק בשכל.

למה בכלל להתייחס? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נראה לי שאני מעכשיו אקרא לנוסטרדאמבוס ז'יד.

...והגרמני שאני מזיינת, נכד של אדם שהסתיר חבר יהודי שלו ונתפס ונשלח לפלוגת עונשין בוורמאכט ובנס יצא חיי (וגם היהודי שהוא הסתיר). ואתה, ז'יד, סתם פרת ים שמנה וממורמרת שעלתה ליבשה ומנסה ומנסה למרר לאנשים אחרים את החיים, כדי שהיא לא תרגיש לבד ביגונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו , אבל יש להחזיק טובה לרוסיה על פועלה הגדול ולא מבוטל במלחמת העולם השניה .

וכל מי שכופר בכך הוא כפוי טובה נקודה.

וכל הדיבורים הארסיים כלפי רוסיה רק מעכירים את האווירה בארץ וחבל .

מתי תבינו שיש לכבד כל אדם ? ללא הבדל בדת מין וצבע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, אתה דפוק בשכל.

לא חבוב, אני מעמיד דברים על דיוקם,סבי ז"ל היה יכול לתפוס מחסה במדינות הגוש המזרחי שגובלות עם בולגריה אך הוא הצטרף לצבא ונלחם מתוך בחירה ולמען מטרה מסויימת! אתה לא מקבל מה שאני אומר? זכותך אבל אל תשלול ותשמור על שפה נקייה, מה אתה גוי ?!

הנה ל- VITNIR אין הרבה מה לומר אז היא משתמשת בעלבונות של כיתה ה' טיפולית, לבריאות, כנראה שאצלה ההתפתחות הגופנית באה ע"ח התפתחות שכלית.

אהמ אהמ...

מתוך מבחן בגרות רשמי באזרחות במדינת ישראל:

" מוטלת עלינו חובה לשמור על הזיקה שבין מדינת לעם היהודי בתפוצות, אני חושש שאם נמשיך לאפשר ללא יהודים להגר לארץ ולקבל אזרחות, נחליש את יכולתנו לשמור על אופייה היהודי של המדינה...

כבר כיום אפשר למצוא קבוצות הטוענות כי הקשר שבין המדינה לעם היהודי בכלל וחוק השבות בפרט פוגעות בזכויותיהם של האזרחים הלא יהודיים החיים במדינה...

לדעתי, הגעתם של לא-יהודים נוספים תביא להתגברות הדרישה לוויתור על המאפיינים היהודיים של המדינה ולכן עלינו למנוע הגירה זו. ישראל אינה צריכה להפוך למדינה הקולטת בלא אבחנה את כל מי שמעוניין להגר אלייה."

להנאתכם גם מס' תגובות ברשת המייצגות דעות גולשים לגביי העלייה הגדולה ברה"מ:

קיבלו לכאן פשוט מאוד מהגרים מהגוש הסוביטי שהיתמוטט. מה עם הר.פ. שלהם??? לא ידוע אז הם על בסיס ראשוני של צדיקים ?.

לצערי עלו לישראל

גויים והרבה שמקומם לא בישראל הם שונאים יהודים והם אשמים שבישראל פשע עלה זנות פורח וסמים חוגגים

רוסים יהודים זה לא אותו דבר רוסים גויים

ישראל עשתה טעות גדולה ומשלמת יום יום בחיים של אזרחים שלה

פשע בין הרוסים זה לא דבר חדש ואני לא מאמין להם בכלל למה ? כי אני מכיר אותם כל כך טוב ואף אחד לא יספר לי שעליה של שנות ה90 זה הצלחה זה דעתי עליה של צרות ובעיות ולא היה צריך להכניס כל הזבל לישראל?! היו צריכים לעשות קצת סלקציה כי הרבה רכשו מסמחים מזוייפים שהם כאלו יהודים וכו'

ידעים אל כך כבר מממזמן

רוסים תחזרו לרוסיה לא צריכים אותם בישראל

עם שקרן ונצלן כמו רוסיה עצמה

נמאס כבר מכל אותם רוסים גויים!!!

לא טוב להם כאן שיחזרו לרוסיה או שינסעו לאוגנדה , מקבלים הרבה הטבות וסל קליטה על חשבון משלם המיסים , ועוד יש להם החוצפה לבוא בטענות

ידענו מאז ומעולם שבמדינת חי גם ציבור לא-יהודי, אבל היה ברור לחלוטין שזה מיעוט (`בני מיעוטים`) שחי במדינה יהודית. כל המערכת התרבותית של המדינה, ובכלל זה סמליה הרשמיים, קשורים בהוויה היהודית. המיעוט הלא-יהודי יודע שבמובן זה אין הוא יכול להרגיש אזרח שווה לחלוטין, מכיוון שזו מדינה יהודית.

הבעיה החלה להתפתח עם ההגירה ההמונית של לא-יהודים לישראל בעשור האחרון. מאות-אלפי גויים נכנסו לכאן כעובדים זרים, ורבים מהם שואפים להישאר בארץ ואף להביא בעקבותיהם את בני-משפחתם. לצידם היגרו לכאן מאות-אלפי גויים גמורים, שהסתפחו לעלייה היהודית ממדינות חבר-העמים. רק מעטים מהם חושבים על גיור ועל הצטרפות לעם היהודי (ולגביהם השאלה היא אם אמנם כוונתם לגיור אמיתי). רובם המכריע של אותם גויים רוצים להישאר כפי שהם נוצרים, מוסלמים או סתם גויים.

חשוב להבהיר שאין לפגוע חלילה בעולים היהודים ממדינות חבר-העמים. אותם יש לקבל בזרועות פתוחות ולעשות הכול כדי לעודד את עלייתם וקליטתם בתוכנו, לצד חיבורם המחודש אל היהדות שנותקו ממנה על-ידי שבעים שנות המשטר הקומוניסטי. אולם עמם הגיעו ומגיעים לארץ גויים ממש, שאין להם שום קשר לעם היהודי.

הבעיה מחמירה עם חלוף השנים. אם בראשיתו של גל העלייה עמד שיעור הגויים על כעשרה אחוזים מקרב העולים, הרי בשנים האחרונות התהפכה המגמה היפוך גמור, וכיום מדובר על מיעוט של כעשרים-שלושים אחוזים יהודים מול רוב מוחלט של גויים. אנשים אלה, גויים רוסים לכל דבר, מהגרים לארץ, מקבלים סל קליטה נדיב ונעשים חלק מאיתנו בשעה שאין להם שום קשר לעם היהודי. אין זו בעיה של הדתיים והחרדים בלבד, כפי שנוטים לטעון. בדיוק להפך. ילדי הגויים הללו לומדים בבתי-הספר הממלכתיים, ולא בבתי-הספר הדתיים. הם מתרועעים עם בנים ובנות ממשפחות לא-דתיות או מסורתיות. כך אנחנו מביאים את ההתבוללות לתוך בתינו פנימה, בסיוע ממשלתי.

בכל התגובות הללו אני לא מוצא שמץ של גזענות, מספיק להשתמש במושג הזה כמו שפן מהכובע, זה כמו שאני אומר שמי שיקרא לי שמן הוא גזען והוא מפלה אותי, לא! הוא מגדיר עובדה וגם אם לא נח לי אז זה המצב.

גוי הוא גוי ובמדינת היהודים גוי הוא לא רצוי, מסיט להתבוללות ותרבות רעה (ע"ע תגובותיהם הנלוזות של ויטניר וחבורתה) ושוב אני מדגיש שנכון שלא כולם כאלה אבל זה נסיוני האישי על פיו אני קובע. עלייה יהודית משכילה ומתורבתת מרוסיה למול עלייה לא יהודית אלימה פושעת ומוזנחת, ההבדלים הם אקותיים ממש עד כדיי כך.

זו דעתי והיא איננה גזענית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שזה רשום בבגרות?

השאלה גם מה זה "לא יהודים"? בדיוק? אין שום פירוט בנושא.

אני אגיד לך עוד משהו, בחוג חבריי שחלקינו יהודים כשרים לפי הרבנות וחלקינו לא, אבל כולנו חילוניים.

עדיין קיים רצון מאוד חזק ושאיפה להפרדת הדת מהמדינה, שזאת פשוט תהיה מסורת

ודת שאזרחים יטלו על עצמם לפי בחירה.

יש היום אפילו הרבה מאוד יהודים וחילוניים שלא מעוניינים בחתונה דתית, אחת הסיבות הוא

תהליך הגירושין המשפיל שהאישה צריכה לעבור ועוד אלמנטים מאוד עתיקים וגזעניים בחלקם.

מבחינת הציביון הישראלי של המדינה והציוני, אין לי שום בעיה, אפילו יותר מזה, אני מסור למדינה מהבחינה הזאת לחלוטין.

את המדינה הזו הקימו יהודים ציוניים על סמך עקרונות לשמש מקלט לגזע היהודי, לא בהכרח לדת.

אתה גם אומר של Vitnir אין מה לומר? כולם כבר ייבשו וסתרו בצורה מאוד חכמה ושיטתית את הדיעות

הגזעניות שלך, גם אני, ויטניר, פיג_750, RK ועוד.

בנוסף אתה גם אומר שהיא זאת שהשתמשה בשפה נמוכה כשלא היה לה מה להגיד?

בבקשה, ציטוט שלך:

אבל זה נסיוני האישי על פיו אני קובע.

זה המשפט שריסק את כל הפואנטה שלך.

חטפת מכות מאיזה רוסי ועכשיו אתה מאשים את כולם :)

עזוב, אני לא מבין למה נגררים איתך שוב לוויכוחים הללו, הרי זה ברור כשמש

שאתה אדם לא משכיל במיוחד, במקרה הטוב.

בנוסף, אם אתה בן 23 ועשית בגרות באזרחות מספיק קרוב בשביל לזכור מה היה

במבחן, אז זה רק מחזק את הטענה כי אינך משכיל במיוחד.

אז יופי! לפי ניסיונך האישי!

ניסיונך האישי לא מעניין אף אחד.

דבר בהוכחות, בסטטיסטיקות.

אני אישית קורא כל יום בעיתון על רוזנשטיין, אמזלג, אבוטבול, ג'רבי ואלפרון, משפחות הפשע השולטות במדינה!

אהה נכון...אלפרון זה שם רוסי לכל דבר, זה ולדימיר אלפרון, נכון?

יא תבע!

אי אפשר שלא לקלל אותך, אתה חתיכת מפגר שלא מבין כלום.

שים לב שאני הוכחתי את הנקודה שלי כנגדך וסתרתי את דבריך ורק עכשיו

אני מרשה לעצמי להשתלח בך.

כיוון שאין לך מנת משכל השקולה ליתוש אוזבקי מצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה אתה רוצה לומר בזה... תראה את התגובה שלה לציטוט ותבין שאולי השתמשתי בשםה בוטה אבל

א. צנזרתי

ב. לא רשמתי שום דבר שחורג מהמציאות

בבגרות הביטוי לא יהודים התייחס לעליית חבר העמים, לא היה לי כח לצטט הכל.

עובדתית למרות שאני חילוני יותר ממך, לא שומר כשרות ולא בטיח ולא סובל את זה שחנויות ותחבורה ציבורית לא פעילים בשבת, אני יודע דבר אחד:

ללא שמירה על אלמנטים שבהכרח מקשרים בין הדת לאזרחות ולאופייה ואורח חייה של המדינה, אי אפשר יהיה לקרוא למדינת מדינת העם היהודי.

נכון בחלק מהמקרים זה מעצבן שאין לך זכות בחירה (למשל אם תתקיים תחבורה ציבורית בשבת וזה שרוצה לשמור שבת פשוט לא ישתמש בה)

אבל במובן אחר (כשרות למשל) דורשי המזון הלא כשר הם מיעוט ולכן עליהם מוטלת הטרחה לחפש חנויות לממכר טרפה.

אבל אם יפרידו לחלוטין את הדת המהדינה, מתוך תאוות בצע ועם הזמן, ימחה כל סממן וכל קשר בין מדינת ליהדות לא רק כדת אלא גם כמורשת והיסטוריה של העם הזה (כמובן אני לא מצפה מרוסי לא יהודי להתחבר או להרגיש שייך להסיטוריה או בכלל לעם הזה).

אתה היית מוכן לכזה מצב ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שבארה"ב הנצרות שולטת לגמרי בציביון המדינה,

אפילו שכל אזרח שם בוחר בעצמו מה לעשות.

אבל פה לא נותנים בחירה כי חושבים שכולנו כאן מפגרים לא אחראיים.

העיקר שהרב עובדיה מכניס ג'ובות לכיס מכל חתונה שהוא עושה ומכל הכשרת חנות שהוא עושה.

אז תבין, בישראל דווקא אלמנט הדת הוא זה שתעב בצע ולאנשים המבצעים אותו יש אינטרס כלכלי

שישראל תהיה מדינה עם ציביון דתי ולא רק ציוני.

מה ציונות זה לא מספיק?

על בסיס הציונות המדינה הזאת בכלל קיימת!

אל תשכח שיש בכלל דוסים שלא מאמינים שלישראל יש זכות קיום(ע"ע נטורי קרטא וחלק גם מ-100 שערים בי-ם).

והדיעות האלה שהבאת...אוווו...ממש טענה ניצחת.

כולה כמה מפגרים ששופכים את החרא שלהם על גבי האינטרנט(בדיוק כמוך).

בוא אני אביא לך אתר אמריקאי עם כמה דיעות על יהודים, לפי התיאוריה שלך, כל מה שרשום שם הוא נכון :screwy:

www.resistance.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...