ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בונ'ה פה אומרים לי שונא רוסים, ידידות שלי אומרות לי שאני שונא מזרחיים! מה נסגר אתכם? בואו נבהיר דברים, אני לא שונא קבוצות ובוא נשים את הקלפים על השולחן!

בואו תראו איזה צד בעלייה הרוסית אני לא אוהב (וזכותי לא לאהוב צד מסויים בעלייה הזו!) אבל אני ממש לא שונא אותם ממש לא, יש הרבה אנשים טובים!

אז....

את זה אני שונא

וגם את הזבל הזה

ואת החארות האלה

ואת הטינופות האלה אני שונא יותר מכולם

אז לגבי זה אם אני גזען או שונא ... בכיף מצידי תדביקו עליי סטיקר.ואוו, את הרבה יותר נסבלת כשאת שיכורה :P

אם רק היה כסף...

smirnoff_black_large.jpg

לכל עליה יש את הצד המכוער שלה אבל אני לא מכירה הרבה אנשים שיגידו "בואו נעיף מפה את כל המזרחים כי יש שם הרבה יותר סכינאות וערסים". לצערך הרב, פתוחה לכל מי שיש לו את זכות חוק השבות, בין אם הוא מהנדס, מוכר פלאפל או זונה. בגרמניה יש את אותה הבעיה עם המהגרים שם כי הם לוקחים כמעט כל אחד שימציא לעצמו סטטוס של פליט ויש להם טונה של תורכים שלא עושים כלום חוץ מברדק ולשבת על קצבאות שמנות ולהשריץ מיליון ילדים.

הקישורים שהבאת, הבחור הראשון נראה לי פסיכופט. יש לי אחד כזה בעיר שהכרתי, נראה כמו בחור נחמד בהתחלה ואז הבנתי שיש לו ג'וקים בראש ועכשיו אני דיי נמנעת ממנו ומחפשת תירוצים איך לא להיתקל בו.

הקישור השני - מאד מכוער, בהחלט, אבל מי שמחפש זוהמה תמיד ימצא אותה. גם לא רוסים עשו דברים כאלו ודומים. מצד שני, אני לא מכירה כמעט ישראלים שיקומו לקשישה באוטובוס, בעוד שברוסיה תחטוף מכות אם לא תעשה את זה. לדעתי כל הנושא של מתן כבוד למבוגרים הרבה יותר מפותח אצל רוסים. גם נימוסים וכו'.

את הקישור ה-3 לא היה לי כח לקרוא את כולו במלואו אבל שמרתי לקרוא הלאה. אלימות היא מכת מדינה בלי קשר למוצא. אם היית רואה מה הלך בחטיבת הביניים שלי היית מחרבן קוביות. מורות היו מתפטרות כי הכו אותן, וכמעט שאין עולים שם בכלל. פתח-תקוה. לך תבין.

הקישור הרביעי - עוד חולי נפש שלוחי רסן. אני מנחשת שההורים שלהם קורעים את התחת בעבודה כל היום ואין להם מושג מה הילדים שלהם עושים בזמן הזה. ובת-ים זה לא בדיוק סביון, אם אתה יודע למה אני מתכוונת...

אני יכולה להביא לך גם קישור לסרטון שהופץ ב- של כמה ניאו-נאצים נוצרים אסלי שבאו בתור תיירים לארץ ותפסו כמה נרקומנים בפארק ליד שוק הכרמל והתחילו להביא בהם מכות ולהגיד להם דברים כמו "אתה נרקומן יהודי מסריח" וזה. קקה בא בכל הצבעים, לפעמים גם עם מבטא רוסי וריח של וודקה.

מה שאתה מנסה להגיד כאן, גם אני יכולה להגיד על יוצאי עדות המזרח שבחלקם נפלה תדמית הערס אבל מה ייצא לי מזה? אני ארגיש יותר טוב עם עצמי? לא, אני לא צריכה את זה כי אני יודעת את זה. אני לא מחפשת אנשים גרועים ממני, אני מנסה להיות יותר טובה. זה עושה את כל ההבדל. זאת לא חכמה להיות בזנב האריות.

עכשיו תגיד לי משהו... מתי לעזזל ראית אותי שיכורה?! ואני מנסה שלא לשתות וודקה. נראה לי שגם מייגרמייסטר אני אתרחק. פספסתי טיסה אחרי ששתיתי חצי בקבוק, החלקתי, קיבלתי מכה בראש ושוטטתי בשדא התעופה בדיסלדורף ואני לא זוכרת חצי מזה. בטח הטרדתי דיילים או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ויש להם טונה של תורכים שלא עושים כלום חוץ מברדק ולשבת על קצבאות שמנות ולהשריץ מיליון ילדים.

2. אני לא מכירה כמעט ישראלים שיקומו לקשישה באוטובוס, בעוד שברוסיה תחטוף מכות אם לא תעשה את זה. לדעתי כל הנושא של מתן כבוד למבוגרים הרבה יותר מפותח אצל רוסים. גם נימוסים וכו'.

3. מה שאתה מנסה להגיד כאן, גם אני יכולה להגיד על יוצאי עדות המזרח שבחלקם נפלה תדמית הערס

4. עכשיו תגיד לי משהו... מתי לעזזל ראית אותי שיכורה?!

1. הכללה, שאני אומר שיש רוסים גויים שעלו לפה באמתלה והם שותים את כספי הביטוח הלאומי זה לא בסדר נכון ?!

2. הכללה, שטויות במיץ! תעלי על 274 מראשון לעזריאלי ונראה מי מפנה מקום, הסובייטים מבי"ס "שבח" או החיילים והחיילות הצברים.

3. הכללה, למה בחלקם ? ::)

3.5 WE ARE NOT SO DIFFRENT U AND I

4. אבל למה להרוס ? למה!

מתי את קופצת לשתות משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי? במשחק של אנגליה אני אהיה עם איזה beer bong ואחרי זה אחפש ללכת מכות עם החוליגנים שלהם תוך מזמורי Kategorie C.

איך נהיית נחמד כזה פתאום? הרי אני גויה שאוכלת כספי ביטוח לאומי... מה ששוב מחזיר אותנו לשאלה מה זה גוי וגוי כיום זה מי שאמא שלו לא יהודיה אבל מצד שני, הם כאן בזכות חוק השבות. מצד שלישי יש גם יהודים כשרים ביותר שאוכלים יותר כספי ביטוח לאומי ממה שכל העולים ביחד יאכלו בתוך עשור. מצד רביעי, קיבלתי מכתב שביטוח לאומי חייב לי כסף והם כמעט עיקלו לי את הבית בטעות (אמרתי להם לדחוף את הכסף הזה בתחת ולעזוב אותי בשקט כי אני נורא נחמדה). מצד חמישי אני לא שותה יותר גינס כי זה עושה לי גזים. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי? במשחק של אנגליה אני אהיה עם איזה beer bong ואחרי זה אחפש ללכת מכות עם החוליגנים שלהם תוך מזמורי Kategorie C.

איך נהיית נחמד כזה פתאום? הרי אני גויה שאוכלת כספי ביטוח לאומי... מה ששוב מחזיר אותנו לשאלה מה זה גוי וגוי כיום זה מי שאמא שלו לא יהודיה אבל מצד שני, הם כאן בזכות חוק השבות. מצד שלישי יש גם יהודים כשרים ביותר שאוכלים יותר כספי ביטוח לאומי ממה שכל העולים ביחד יאכלו בתוך עשור. מצד רביעי, קיבלתי מכתב שביטוח לאומי חייב לי כסף והם כמעט עיקלו לי את הבית בטעות (אמרתי להם לדחוף את הכסף הזה בתחת ולעזוב אותי בשקט כי אני נורא נחמדה). מצד חמישי אני לא שותה יותר גינס כי זה עושה לי גזים. :-X

מצד ראשון אני נחמד לכולם לגבייך פשוט את לא אומרת שטויות כמו הטבח אונן לתוך האוכל, חייזרים נחתו לי בסלון ולא משמיצה את הצבא והמדינה, אז נצרתי אז הלשון החדה שלי ואני שומר אותה לשעת פיוס ביננו.

מצד שני לא אמרתי שאת אוכלת כספי ביטוח לאומי אבל לכל אחד הבית הלאומי שלו ולדעתי החוק קלוקל בכך שהוא מתיר הגירה המונית גם לנכדים לסבתא יהודיה... בלי קשר לדת המניע לעלייה הוא לא ציוני פה זה מציק לי, ציונות ולאו דווקא יהדות.

מצד שלישי, אוכלי הביטוח הלאומי ושאר בטלנים יומם יגיע אני כל כך רוצה את ליברמן בתור שר התמ"ת אוייייייי הוא יזמבר את הפרזיטים האלה טוב טוב!

מצד רביעי, שונא את ביטוח הלאומי העלוקה העצלה הזו רחוקה מהייעד שלה שנת אור, יש לי ויכוח פורה עם אמא שלי לגביהם, אני טוען שצריך להפריט את נושא הביטוח לידי חברות הביטוח כמו באמריקה וכל אחד ירכיב פוליסה לפי צרכיו ויכולתו, אמא שלי אומרת שזה יביא אנשים חולי סרטן לרחוב... ימים יגידו.

מצד חמישי, לגבי הגינס, בדיוק פתחנו בבית קברנה סוביניון רוצה את הפקק ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מחבל היין בגרמניה, והיין המצחיק הזה פה, שלא מחזיק יותר מ-7 שנים, לא מזיז לי. אני רוצה בירה.

להפריט את ביטוח לאומי זה אולי ייעל תהליכים ביורוקרטיים, אבל מצד שני, תסתכל מה קורה בנושא ביטוח הבריאות בארה"ב והביטוח בכלל. כל הליך פשוט שפה אתה עושה עליו תופס 17, שם יקחו ממך מאות ואלפי דולרים בשבילו. חולי סרטן וקורבנות אלימות באמת יגיעו לרחוב.

בכל הקשור למניע, אבא שלי עלה ממניע ציוני. הוא אפילו קנה כל מיני תקליתים על יהדות ושירים מוזרים כאלו על עיניים יהודיות סטייל שאנסון נוסטאלג'י ואין לו בכלל שמיעה מוזיקלית. אני הייתי בת 7, לא ידעתי להגיד לך מה זה יהודי ואיפה זה על המפה ושיש מדינה כזאת בכלל. אמא שלי פשוט לא רצתה לגדל ילד לבד, אתה יכול להאשים אותה? והיא בדיוק סיימה לימודי רפואת שיניים ועכשיו לא יכולה לעסוק בזה. שלא תבין לא נכון, אני אוהבת את , אני שונאת את איך שהיא מתנהלת וזה מוציא אותי מהכלים ומאד מייאש ואני בטוחה שאני לא יכולה לשנות את זה כי כולם יגידו לי "תשתקי יא גויה, לא רוצים לשמוע אותך, תחזרי לרוסיה", אז אני מעדיפה לעזוב.

ליברמן? הייתי מעדיפה אותו כשר לבטחון פנים, אם כי אני לא בטוחה שגם הוא נקי משחיטות וזה דיי מפחיד בתפקיד כל כך רגיש. אם יש לו מקורבים שהם פושעים והוא יוציא אותם נקי מכל חרא, לך תדע מה יהיה?

ובקשר לטבח שהביא באוכל - אני לא המצאתי את זה, שמעתי את זה מהמ"צ (לא החייזר) שנחת לנו בחדר אוכל וסיפר את זה לטבח שלנו. חייזרים לא נחתו לי בסלון, אבל סבתא שלי סבורה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא, כמה אתה מבלבל ת'מוח!

תקשיב, אתה רשמת פה במפורש כי 2/3 מעולי בריה"מ אינם יהודים, אז אני יכול להגיד לך

בוודאות שאחוז גדול מאוד מהם(גם כזה ששונא ישראלים) הוא יהודי כהלכה, כולל חלק מהאנשים האלה:

http://news.msn.co.il/news/Internal/CultureEducation/200701/20070130112517.htm

וכמובן הסטת את הדיון לחלוטין מהנושא שלו, הכתבה בכלל לא מדברת מה העלייה הרוסית תורמת, או לא תורמת

למדינה הזאת, אלא שמדובר באנשים שלא איכפת להם להתבולל.

כאשר התבוללות לא מחייבת התבוללות עם רוסים(איך לקחת לעצמך את הכינוי נוסטרדאמוס אני לא יודע, אתה בקושי

איציק אמזלג בשיכון ד' בבאר-שבע לפי מנת המשכל שלך :P, עם כל המזרחיים, סליחה על הדוגמה הגזענית)

למשל, בכתבה מופיעה בכלל תמונה של לינור אברג'יל עם שאראס, שהוא בכלל ליטאי!

עכשיו, אם כבר הזכרת רוסים, איך הם מתקשרים לנושא הזה?

מכיוון שמדובר באוכלוסייה, שברובה(ואני אומר ברובה כי זאת עובדה, בדיוק כמו שהאוכלוסייה הצברית הולכת ברובה לצבא, למרות

שלא חסר צברים שלא הולכים ומשתמטים) חולקת את נטל האזרחים במדינה הזאת, חלקם עדיין לא מקבלים את כל הזכויות!

למשל אני, לא נחשב יהודי לפי ההלכה, אז אני לא יכול להתחתן במדינה הזאת וגם לא להקבר בצורה נורמאלית בבית קברות

אני בטוח שיש עוד כמה דברים שאני לא יודע שכגוי אני לא יכול לבצע.

אבל כשזה מגיע לגיוס לצה"ל, בבקשה! ברוך הבא! שים מדים ובוא!

אז בשביל לשרת את המדינה הזאת אני מספיק יהודי, אבל לא כדי לקבל את הזכויות הבסיסיות שלי כבן אדם, תראה לי חוק

יותר גזעני וחד צדדי מזה.

אז אני אזרח סוג ב' מבחינת זכויות

ואזרח סוג א' מבחינת חובות.

זה לא הגיוני, מוסרי, אנושי ודמוקרטי.

המדינה חייבת לקבל על עצמה ציביון ציוני-חילוני ולהפריד דת ממדינה וללכת לפי

השואה שקרתה לעם הזה במלחמת העולם השנייה, לשמש מקלט לאנשים שנרדפו כיהודים.

ולפי דעתי, חוק השבות חל רק לשני דורות אחורה, אז נא לאמת דברים לפני שאתם מפיצים פה שקרים.

מה שאוסיף ואומר, בעיקר יהיה מכוון לעולים ולאנשים הרציונאלים שהגיבו בת'רד הזה, כמו למשל XDROR וVITNIR,

אל לכם להתייחס להבל ההבלים של האנשים שמגיבים פה, הם פורקים את עוולם על גבי המקלדת ומתבטאים

בקולי קולות כאן. יש להפריד זאת מהעולם האמיתי.

הכללה, שטויות במיץ! תעלי על 274 מראשון לעזריאלי ונראה מי מפנה מקום, הסובייטים מבי"ס "שבח" או החיילים והחיילות הצברים.

הנה שורה, שמיידית מבטלת בפניי את הדיעות של הבנאם הזה!

הוא מבסס את דעותיו הגזעניות, כי אין לו מקום לשבת באוטובוס, מסכן...:(

אני לא מבין למה לבזבז בכלל זמן להתווכח, באמת שאני לא רואה טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק השבות זה 3 דורות אחורה, בדיוק כמו שהנאצים עשו, רק הפוך.

אני חושב שצריך באופן מיוחד להכריז באופן גורף, על כל מי שעלה מתוקף חוק השבות כיהודי, למה? כי זה יהיה הכי צודק + יפתור את רוב בעיות הקיפוח הבזוי הזה.

נכון, שיהיו הרבה "נוצרים" בקטע הזה, אבל זה לא משנה, אם הם עלו ורוצים לחיות כאן כיהודים, הם יהודים. כי מה לעשות, יהודים זאת לא רק דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק השבות זה 3 דורות אחורה, בדיוק כמו שהנאצים עשו, רק הפוך.

אני חושב שצריך באופן מיוחד להכריז באופן גורף, על כל מי שעלה מתוקף חוק השבות כיהודי, למה? כי זה יהיה הכי צודק + יפתור את רוב בעיות הקיפוח הבזוי הזה.

נכון, שיהיו הרבה "נוצרים" בקטע הזה, אבל זה לא משנה, אם הם עלו ורוצים לחיות כאן כיהודים, הם יהודים. כי מה לעשות, יהודים זאת לא רק דת.

רועי, אתה מוכן להסביר לי למה אתה מבין את זה והשאר לא?

מה כ"כ מיוחד בך?

אנשים שוכחים שאחת הסיבות העיקריות שהמדינה הזאת קיימת,

זה האסון הנורא שקרה לנו לפני פחות ממאה אחורה.

נ.ב- עשיתי טעות, אכן זה 3 דורות אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיוחד? למה מיוחד, אני לא יודע, מגיל קטן (כיתה א' ב') שהגיע העליה, אני הייתי ה"קולט עליה", ישר התחברתי עם ה"רוסים", אני לא מבין רוסית, אבל אני מבין את הקשיים של העליה הזאת שראיתי בבתים של חברים, ואת המנקה רחובות שבמקרה לא יודע איך גיליתי שהוא דוקטור למתמטיקה, אני מקווה שהוא עוסק במקצוע שלו עכשיו.

מה שכן, דיי ביאס אותי שקראו לאח שלי יהודי מסריח בבית ספר. הבדל של 7 שנים, אנשים כאלה צריכים לשבת בבית סוהר, גם של קטינים.

תראה, אני מאמין (אולי תמימות יתר, לא יודע) שבאמת מי שעלה לפה, ולא לארה"ב או לאירופה איפשהו באמת הגיע לפה לא בטעות ורצה לחיות איפשהו שהוא ירגיש שייך (בגלל זה אגב, אני ארגיש לא שייך לא משנה איפה חוץ מפה) אני חושב שהמדינה עשתה עוול, בזה שגרמה לקבוצה שלמה (יהודים "מישלינג") של אנשים, להרגיש פשוט נטע זר. הרגשת האי-שייכות היא הסיבה מספר אחת לדעתי ל"גזענות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בקושי

איציק אמזלג בשיכון ד' בבאר-שבע לפי מנת המשכל שלך :P, עם כל המזרחיים, סליחה על הדוגמה הגזענית)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

הנה שורה, שמיידית מבטלת בפניי את הדיעות של הבנאם הזה!

הוא מבסס את דעותיו הגזעניות, כי אין לו מקום לשבת באוטובוס, מסכן...:(

אני לא מבין למה לבזבז בכלל זמן להתווכח, באמת שאני לא רואה טעם.

הבנתי אותך חביבי, העיקר שאתה עקבי.

לגבי חוק השבות אני לא מכיר מדינה שמחלקת אזרחות בצורה כה בזויה, אנשים עם עבר פלילי קיבלו אזרחות.

אני מכיר מישהו שרוצה להוציא אזרחות רומנית, לאחר שסבתא שלו הייתה אזרחית המדינה שנסה על נפשה בתקופה השואה והוא צריך להביא ככה:

אישור מרופא על אי המצאות מחלות מין

אישור פסיכאטר על אי המצאות מחלות נפש

אישור עבודה/לימודים (שאינו מובטל)

תעודת השכלה

תעודת יושר מהמשטרה

ולבסוף מבחן קצר בגיאוגרפיה של רומניה, הסטוריה של רומניה ומבחן בסיסי בידיעת השפה הרומנית

כללללללללללללללללללללללללללללל זה ויש ועדה מאשרת שלא בטוח תאשר את זכאותך, אז תגידו לי לכל הרוחות, למה אנחנו צריכים לספוג הגירה המונית שאין לה שום שיוך לעם הזה אז מה אם בן אדם מוכן לעבוד פה ולחיות פה ולשרת בצבא? אז מה?! אם אני מוכן לקיים חובות אזרח במדינה מסויימת אני אקבל אזרחות ? לא!

והקשר ה"רוסי" לת'רד הזה הוא שהרצון להתבולל ולא לשמור על המורשת נובע מהקמת קבוצה נבדלת שמאפיינה מעבר להתבדלות הם, סלידה מהעם מתרבותו אופיו ומורשתו, העניים הופכים לנטל על החברה, מי שמצליח יותר פשוט לוקח את הרגליים וממשיך לנדוד אחרי שהוא ניצל את הטבות העולה...

הוקמה מדינה יהודית והתיישבו בה, מכאן הלאה צריך להקשיח את הכללים וכך לא יווצרו נתונים כאלה כמו בתחילת הת'רד, זה מדאיג, זה אומר שלמדינה הזו בעתיד לא יהיה צביון יהודי וכל מהות הקיום של מדינת תהיה ריקה מתוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהחוק בסדר, היה ממזמן צריך לא לאפשר ליהודים בעלי עבר פלילי להגיע לארץ או לקבל אזרחות, אבל זה לא העניין, העניין הוא שברגע שיש כזה חוק, צריך לעשות משהו, אתה לא יכול לפסול אוכלוסיה שלמה שרובה תורמת למדינה כמו צברים אם לא פחות!

ראבאק, לחוק השבות יש מטרה מסויימת, מוצדקת אפילו, נכון שצריך לעשות סינון, אבל אתה עוד פעם לא יכול ללכת ולקחת קומץ מסויים של פושעים שעלו לפה ולהשליך את זה על מאות אלפים

מי שסולד מהעם הזה, יותר ממוזמן ללכת מפה, אף אחד לא מכריח אותו להגיע לפה, גם סל הקליטה לפעמים במקומות אחרים טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...