Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 36 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

אני עוד השתוללתי עם הצבע והלך לי משהו כמו 250-300 גרם על כל המארז (יחסית גדול) שזה צביעה חיצונית ופנימית. בעיקרון זה משהו מאוד לא קבוע. הכל תלוי איך אתה צובע (עובי שכבות, מרחק צביעה, יחס דילול, סוג אקדח צבע ועוד). תמיד כדאי לקנות קצת יותר.

הצבע לא דורש יבוש בחום. מספיק טמפרטורת חדר אבל דאג שהמקום יהיה יבש יחסית ולפחות בשעה הראשונה בלי אבק. לצבע לוקח משהו כמו 20-40 דקות לייבוש למגע (תלוי בסוג המקשה) ו 24 שעות יבוש סופי (72 שעות לפחות אם אתה רוצה לעשות פוליש)

עוד משהו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. הן יעבדו על הספק של מים (ככה אני לא יצטרך להפעיל את כל המחשב רק בשביל לפתוח את המארז אם צריך)

2. לא כי אז זה היה מקשה על ההכנה לצבע (שיוף וכו'). אם אתה דואג למסגר הלבנה שנשארה אחרי החיתוך, אל תדאג היא תעלם כשאני יעשה את העבודות גימור הסופיות

עוד עדכון

עכשיו כשרוב החלקים שרציתי להכין, מוכנים אני יכול לעבור לפרטים יותר קטנים. היום עבדתי על כיסויים לספקי כוח

קודם כל הכנתי עיצוב לגריל ב SOLIDWORKS. העיצוב הודפס ושימש אותי כ שבלונת חיתוך

img3612lj7.jpg

img3613xz2.jpg

אחרי חיתוך גס

img3614bj3.jpg

ואחרי שיוף קל

img3618hc1.jpg

הראשים של דרמל ששימשו אותי למטרה זו

img3616sp9.jpg

2 הכיסויים גמורים

img3627ad2.jpg

img3628dy5.jpg

שלב הבא אחרי הרבה התלבטויות היה חיתוך חלון עליון במארז. העיצוב הכי פשוט שיש. דף A4 עם פינות מעוגלות

img3629gv8.jpg

חיתוך גס עם גיגסו

img3630ow0.jpg

ואז השתמשתי בפחית ספריי וקצת בונדו בשביל לקבל פינות עגולות מושלמות

img3639wv4.jpg

img3640rj8.jpg

וגמור

img3641ob7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיתוכים שלך ממש ברמה תעשייתית! כל הכבוד.

ציפתי שתשקיע קצת יותר בעיצוב החלון העליון. אולי צורה של טרפז שיראה כמו שמשה של המכונית. כי איך שעיצבת את זה, לי לפחות זה נראה כאילו שזה שובר את המראה של שאר המארז. אולי לא הבנת אותי כי לא הצלחתי לנסח את מה שרציתי להעביר טוב, ואם כן אתה לא חייב להתייחס לזה, סתם הערה של מישהו שמסתכל מהצד.

אה ושאלה, ה"צבע של המכונית" יהיה אדום נכון?

בכל מקרה, אני מאחל לך הצלחה בהמשך הפרוייקט ואני מקווה שתסיים אותו כמה שיותר מהר כי נגמרה הסבלנות לחכות לתמונות של המוצר הסופי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לא כי אז זה היה מקשה על ההכנה לצבע (שיוף וכו'). אם אתה דואג למסגר הלבנה שנשארה אחרי החיתוך, אל תדאג היא תעלם כשאני יעשה את העבודות גימור הסופיות

פשוט הצבע נהרס קצת כשחותכים, לא?

בעצם תלוי בצבע ולפי מה שניראה מהעבודה שלך, הכל מושלם.

הסרתי דאגה מליבי. :]

אחלה עבודה! :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה...

החיתוכים שלך ממש ברמה תעשייתית! כל הכבוד.

ציפתי שתשקיע קצת יותר בעיצוב החלון העליון. אולי צורה של טרפז שיראה כמו שמשה של המכונית. כי איך שעיצבת את זה, לי לפחות זה נראה כאילו שזה שובר את המראה של שאר המארז. אולי לא הבנת אותי כי לא הצלחתי לנסח את מה שרציתי להעביר טוב, ואם כן אתה לא חייב להתייחס לזה, סתם הערה של מישהו שמסתכל מהצד.

אה ושאלה, ה"צבע של המכונית" יהיה אדום נכון?

בכל מקרה, אני מאחל לך הצלחה בהמשך הפרוייקט ואני מקווה שתסיים אותו כמה שיותר מהר כי נגמרה הסבלנות לחכות לתמונות של המוצר הסופי. ;)

את האמת החלון מתמזג דיי טוב עם העיצוב הכללי של המארז והיותו מרובע לא פוגע יותר מידי במראה... כנראה זה עניין של טעם ::). אני מתייחס לכל ההערות ההגיוניות שמנוסחות בצורה נורמלית. וכן הצבע הסופי יהיה אדום.

פשוט הצבע נהרס קצת כשחותכים, לא?

בעצם תלוי בצבע ולפי מה שניראה מהעבודה שלך, הכל מושלם.

הסרתי דאגה מליבי. :]

אחלה עבודה! :]

הגימור עדיין לא סופי. אפשר גם לראות חלקיקי אבק שדבוקים לצבע בשלב הזה, זה לא משנה לי כי כל החלקים יעברו פוליש יסודי בסיום הפרוייקט. ככה שזה עוד לא "מושלם" :)

מדהים!

מתי נראה את זה כבר גמור?

ומתי אתה מתכנן להכניס את הקירור מים?

זה יהיה גמור כשאני יגמור את זה :s07:

הרכיבים של הקירור יכנסו כשאני יקנה אותם מן הסתם... עד אז לא חסר עבודה וכל דבר יבוא בתורו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה העדכון האחרון לפני התחרות בשבוע הבא. את הימים הקרובים אני יעביר בהכנה של 2 הפרוייקטים לתחרות הקרבה (מקצה שיפוצים קל ל AQUALIGHT ועוד קצת התקדמות עם הפרוייקט הזה)

השבוע לא היה לי יותר מידי זמן למודינג אבל הצלחתי להתקדם קצת.

קודם כל עשיתי תושבות מיקום לקופסת אלקטרוניקה

img3643ev3.jpg

השתמשתי בזוויות פיברגלס שעשיתי מבעוד מועד

הדבקתי אותם לתחתית הקופסה וקדחתי חורים לברגים

img3644av8.jpg

אחרי זה השתמשתי בחורים כמובילים לחורים שקדחתי ברצפת המאז (דרכה יעברו הברגים)

img3647ip8.jpg

השתמשתי באומי נעץ שאותם הדבקתי למקום עם אפוקסי

img3648lb5.jpg

img3649tm8.jpg

הבאים בתור היו כיסויים לספקי כוח. גם בשבילם חתכתי חתיכות מזווית פיברגלס

img3651vl6.jpg

אחרי זה קדחתי חורים לברגים על המכסים

img3652td0.jpg

img3653pi5.jpg

חיברתי את הזוויות לכיסויים עם נייר דבק דו צדדי וקדחתי גם אותן

img3675ts4.jpg

img3676vk1.jpg

ובסוף עוד כמה אומי נעץ וקצת אפוקסי להדבקה

img3677pn0.jpg

img3678li3.jpg

img3679gc2.jpg

ובסוף חתחתי פתחים בחלק האחורי של המארז לכבלי חשמל.

ציירתי שבלונות חיתוך פשוטות על הנייר

img3654fs0.jpg

והדבקתי אותן על המארז

img3656uh1.jpg

ואחרי החיתוך ושיוף של הפתחים. השתמשתי בדיסקית חיתוך יהלום של דרמל

img3659bi2.jpg

img3661qh9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה העדכון האחרון לפני התחרות בשבוע הבא. את הימים הקרובים אני יעביר בהכנה של 2 הפרוייקטים לתחרות הקרבה (מקצה שיפוצים קל ל AQUALIGHT ועוד קצת התקדמות עם הפרוייקט הזה)

אפשר לשמוע את התקוות של המשתתפים האחרים בתחרות מתנפצות לרסיסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...